sobota, 13 lutego 2016

CZY EUROPA CHCE PRZETRWAĆ "PO TRUPIE POLSKI"?

Premier Francji ostrzega, że Unii Europejskiej grozi rozpad
>> http://zonacezara.blogspot.ca/2016/02/czy-europa-chce-przetrwac-po-trupie.html
 
o
 
13.02.2016 / Dziennik.pl: Francuski premier mówił w Monachium, że coraz więcej krajów przedkłada swoje narodowe interesy nad dobro całej Unii. Jego zdaniem może się to skończyć rozpadem Unii. - Europa jest w nowym momencie swojej historii. Projekt europejskimoże się cofnąć, a nawet zniknąć, jeśli nie zadbamy o niego. Potrzebujemy definitywnie więcej Europy, by stawić temu czoła. Jeśli Europa nie pokaże swojej zdolności, by odpowiedzieć na wyzwania nie tylko ekonomiczne, ale także te związane z bezpieczeństwem, to projekt europejski będzie skończony, bo ludzie nie będą już go chcieli- mówił Valls. >>>  Manuel Valls podkreślił, że malejąca solidarność jest groźna dla całej Unii. Nawiązał do kontrowersji wokół sprawy podziału uchodźców.
 
Pytaniem jest, czy "ludzie"(Polacy) chcą takiej Europy, jaki serwują nam politycy w swoim "projekcie europejskim"?
 
Jako komentarz pokażę YouTube promujący Pierwszy Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce z siedzibą w ...?... Berlinie, z 2012 roku. >> http://www.jrmip.org/  / Tłumaczenie treści pod nagraniem.
 
 
3.3 miliona Żydów może zmienić życie 40 milionów Polaków. -  JAK POWINNA ZMIENIĆ SIĘ EUROPA, ABY POWITAĆ TYCH INNYCH?  -  Jak powinna zmienić się Polska w zmieniającej się Europie?  -  Jak powinien się mienić Izrael, aby (po)zostać częścią Środkowego Wschodu?
 
Dalej jest mowa aby włączyć się i uczestniczyć w ruchu i Kongresie Ruchu Odrodzenia Żydowskiego z siedzibą ...?... w Berlinie, który do złódzenia przypomina reinkarnację projektu JUDEOPOLONIA sprzed ponad 100 lat, z tym że obejmującego już nie tylko Polskę, ale całą EUropę.
 
KTO ZA TYM STOI?
 
Moim skromnym zdanie światowy żydo-syjonizm finansowany przez takich ludzi jak George Soros, wspomaganych przez zinfiltrowanych polityków współczesnego Związku Socjalistycznych Republik EUropejskich, jakim stała się Unia Europejska pod rządami euro-lewaków.
 
O
image
O
image
O
image
o
image
o

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz