image
 
Jeśli imigranci będą mieli prowo wyborcze, tak jak obywatele polscy, w przyszłości mogą zadecydować o oderwaniu Śląska od Polski. - Myślę, że nie przez przypadek adresem kontaktowym dla imigrantów w Polsce jest RAS Kolektyw Antygraniczny, ... jak RAŚ Ruch Autonomi Śląska. -  Nie możemy, na to co się dzieje patrzeć tylko z perspektywy dnia dzisiejszego. Polityka to "zabieg" rozłożony w czasie, i "procentuje jak pieniądz w banku".  >>>  http://w2eu.info/poland.en/articles/poland-contact.en.html
 
DLATEGO TEMETEM WYBORÓW POWINNO BYĆ TEŻ PRZYWRÓCENIE USTAWY O OBTWATELSTWIE POLSKIM DO STANU SPRZED 2009 ROKU
 
image
 
Problem imigrantów, widoczny bardzo wyraźnie obecnie, dla nas Polaków, nie zaczął się miesiąc, czy dwa temu. - Dla nas Polaków problem ten zaczął się już w 2007 roku, uruchomieniem przez koalicyjną administrację PO-PSL, wtedy tajnej, polityki imigracyjnej, której efektem było uchwalenie, celowo nienagłaśnianych, zmian w "Ustawie o obywatelstwie polskim", która to ustawa, po wprowadzonych w niej zmianach, i po wciśnięciu nam na siłę uchodźców, i stałego mechanizmu ich przyjmowania, w miarę upływu czasu, z mocy prawa, a nie poprzez uprzywilejowane prezydenckie nadanie, nada wszystkim osiedleńcom w Polsce, obywatelstwo polskie, a tym samym obywatelstwo Unii  Europejskiej, zmieniając Polskę, i jeszcze bardziej Unię Europejską. -  Będzie to możliwe, w wyniku zabiegów będących wynikiem usunięcia przez "Amerykanów", przeciwnika tych zmian, śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
 
Myśląc o powyższym pamiętajmy: Wydarzeń mających podłoże polityczne, nie można, i nie należy rozpatrywać w sposób fragmentaryczny, wyrwany z konteksty wydarzeń przeszłych, czyli historii, i wiedzy, lub domyślania się tego, co dzieje się "za zamkniętymi drzwiami". - Pomimo że wszystko tak naprawdę tam się rozgrywa, co się naprawdę "gotuje", tego dowiedzieć dowiedzieć możemy się wykorzystując "LOGIKĘ MYŚLENIA".
 
Więc nie łudźmy się, jeśli ktoś (koalicja PO-PSL) w 2009 roku stworzył ustawę ułatwiającą osiedleńcom otrzymywanie obywatelstwa polskiego, a w roku 2015 tylko w wyniku presji społecznej udaje, że chce ograniczyć nielegalną imigrację PO WYBORACH 25 PAŹDZIERNIKA, JEŚLI WYGRA, BĘDZIE ROBIŁ TO CO ROBIŁ W 2009 ROKU. - BĘDZIE NADAWAŁ OSIEDLEŃCOM OBYWATELSTWO POLSKIE NA PODSTAWIE USTAWY, .... którą przegapiliśmy oprotestować.  -  Myśl logicznie, 25 października wybieraj świadomie.
 
 
 
image
.....