czwartek, 8 października 2015

Polacy przeciw imigrantom? Narodowcy tego pierwsi nie wymyślili, ... Lech Kaczyński był szybszy


o
o
o
 
 *** "w związku z polskim pochodzeniem"  <<<   ten zwrot oznacza dzieci i wnuczków Żydów z Izraela, którzy opuścili Polskę w 1948, i w 1968 roku, aby tworzyć państwo Izrael. Obecnie jesteśmy w fazie ich powrotu do Polski, ... a uchodźcy robią jako zasłona dymna.

MOSSAD będzie nam ich weryfikował, to coś na kształt operacji "MOST" tyle że nie do Izraela, tylko z Izraela do Polski >>> https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Most


Obywatelstwo dla imigrantów: Czy PiS, i prezydent Duda zmienią decyzję PO
Czy PiS i Prezydent Andrzej Duda zamierzają zmienić, a jeśli tak to jak zamierzają zmienić prawo przyznawania w Polsce obywatelstwa polskiego uchodźcom, i nielegalnym imigrantom, w świetle prób narzucenia nam, przez Niemcy i Francję, stałego napływu tzw. uchodźców, dokonujących inwazji na Europę?   /  Link do całej notki, koniecznie przeczytaj   >>>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/10/obywatelstwo-dla-imigrantow-czy-pis-i.html
  
30.04.2009 ROK:  "W uzasadnieniu wniosku do TK Lech Kaczyński podkreśla(ł), że w myśl konstytucji to prezydent nadaje obywatelstwo polskie i wyraża zgodę na zrzeczenie się go, a dotychczasowe przepisy umożliwiają wojewodzie uznanie cudzoziemca za obywatela polskiego tylko w dwóch przypadkach.

Te dwa wyjątki dotyczą sytuacji, gdy cudzoziemiec jest bezpaństwowcem i mieszka w Polsce co najmniej 5 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się lub gdy poślubił Polkę lub Polaka, małżeństwo trwa co najmniej 3 lata, a cudzoziemiec ma zezwolenie na osiedlenie się w Polsce.
 
Tymczasem zaskarżona ustawa rozszerza liczbę przypadków, w których możliwe jest uznanie za obywatela polskiego.
 
Zgodnie z ustawą, wojewoda mógłby uznać za obywatela polskiego cudzoziemca, który mieszka w Polsce od co najmniej 2 lat na podstawie zezwolenia na osiedlenie się, jeśli jest bezpaństwowcem, lub ma status uchodźcy, lub od co najmniej 3 lat jest w związku małżeńskim z Polką lub Polakiem, lub też zezwolenie na osiedlenie się uzyskał "w związku z polskim pochodzeniem". / Źródło: Prawo.GazetaPrawna.pl "Prezydent zaskarżył do TK ustawę o obywatelstwie polskim
 
Zwróćmy uwagę na ten fragment: "jeśli jest bezpaństwowcem, lub ma status uchodźcy"   ,  bo ta zmiana ma bezpośredni związek z  wydarzeniami, które właśnie się dzieją, ... i wygląda na to jakby były zaplanowane już w 2009 roku. -  Trzeba też dodać, że prawie dokładnie rok po tym wydarzeniu doszło do zamachu w Smoleńsku, gdzie przeciwnik nadawania obywatelstwa polskiego uchodźcom zginął w tragicznych okolicznościach.

image

 

 
 
Nasz "Wielki Wybuch" w dobie inwazji "skarajnego kryzysu" Donalda Tuska
 
20.04.2012 Szczyt szefów parlamentów UE / Donald Tusk:   Wędrówka do europejskiego marzenia zaczęła się od doświadczenia wojny, Holocaustu i  komunizmu, dlatego nie ma powrotu do punktu wyjścia  -  mówił Donald Tusk podczas szczytu szefów parlamentów UE, w kwietniu 2012 roku.   -   Czy zapowiedał tym samym potrzebę "muzułmańskiej inwazji", mającej rozmydlić narodowe kraje Uni, aby za pomocą multi-kulti, stworzyć i scementować nową, zintegrowaną Europę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz