czwartek, 26 listopada 2015

Czy Kaczyński jeszcze raz powie Ewie Kopacz: Te wybory zostały sfałszowane

To był dzień, w którym miała się skończyć nazwa Prawo i Sprawiedliwość
 
 
25.11.2015 / wPolityce.pl:  Histeria Kopacz i PO na schodach w Sejmie: "Zaczyna się zwykła gangsterka! Nie będzie zgody na ograniczanie demokracji w tym kraju!"  -  Politycy PO pojawili się… na schodach korytarza sejmowego. Kopacz nie kryła dużych słów.
To dzień, w którym skończyła się nazwa Prawo i Sprawiedliwość. To Nieprawo i  Niesprawiedliwość! Nie będzie żadnego pakietu demokratycznego - to, co proponuje PiS  to demokracja według PiS! To nie mieści się w kanonach demokracji w nowoczesnej Europie i w tym kraju, który walczył o demokrację!
Była premier Ewa Kopacz wraz z innymi posłami Platformy Obywatelskiej wyszli z sali plenarnej w trakcie obrad nad uchwałą unieważniającą wybór pięciu sędziów Trybunału Konstytucyjnego.  -   Była szefowa rządu sugerowała, że PiS zorganizuje „szóstki", które będą recenzować internet.
Ci, którzy w internecie mówią to, co myślą, zostaną przez zespół PiS recenzowani! My nie chcemy takiej Polski! Polski, w której rządzi jedna partia, która nie pozwala na dyskusję, samodzielne myślenie! W trakcie przerwy posłowie PiS zachowywali się tak jak w kampanii - nagrywając rozmowy posłów PO! Posłowie partii rządzącej podsłuchują jawnie tych, którzy chcą mieć odmienne zdanie!
Zostali wybrani przez miliony Polaków! Ten Sejm powinien reprezentować interesy wszystkich Polaków! Zaczyna się zwykła gangsterka! Nie ma na to naszej zgody! Nie będzie zgody na ograniczanie demokracji w tym kraju!

<>

Po Ewie Kopacz głos zabrał Sławomir Neumann:
To czarna noc polskiej demokracji - będziemy w każdą noc tu stać i pisać rachunek PiS-owi! Polacy będą pamiętali i nie dadzą się oszukać jak w ostatnich miesiącach. Platforma będzie strażnikiem wolności i demokracji!

<>
 
Niesiołowski po ogłoszeniu wyniku w Wyborach Prezydenta 2010:  "Ja miałem "o 11-stej" (23:00)  przeciek: Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46% ...  ja myślę Boże!  No!  Katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało."
 
Niżej w tabeli wynik z 23:00 po przeliczeniu na "przeciek Niesiołowskiego".
 
Imię i nazwisko kandydata
Liczba uzyskanych głosów
% uzyskanych głosów
KACZYŃSKIJarosław Aleksander
1 739 663
54,56
KOMOROWSKI Bronisław Maria
1 454 723
45,54
 
Wynik z 11-stej, który niechcący podał Niesiołowski ,  znacząco różni się od oficjalnego wyniku cząstkowego podanego przez PKW , z tej samej godziny.
 
 
Imię i nazwisko kandydata
Liczba uzyskanych głosów
% uzyskanych
głosów
KACZYŃSKI Jarosław Aleksander
1 577 612
49,39
KOMOROWSKI Bronisław Maria
1 616 775
50,61
 
Tabela wyżej / Oficjalny wynik cząstkowy z godz. 22:48 podany przez PKW
 
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CAŁEGO WYNIKU WYBORÓW PREZYDENTA 2010
Wynik z16 853 021 głosów,
... i 100% lokali wyborczych
D
+ 1 014 753
+6,02%
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CZĘŚCI ZLICZONEJ PRZED 23:50
Wynik z 7 898 019 głosów,
... i 51,5% lokali wyborczych
 
D1
- 64 601
- 0,82%
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CZĘŚCI ZLICZONEJ PO 23:50
    Wynik z 8 955 002 głosów,
... i 48,5% lokali wyborczych
D2
JEST
+1 079 354
>>> ???
 
+12,05%
 
*** Już sama liczba zliczonych głosów przed, i po 23:50 zastanawia

Najlepsze efekty przekonywania otrzymuje się dokonując intelektualnej presji, zmuszającej "przeciwnika" do myślenia.  /  Właśnie zostajesz poddany tej technice, ... opór nie ma sensu. Fakty mówią same za siebie.   -   Jest wysoce prawdopodobne, że pozytywna reakcja, i odpowiedź na to pytanie zależy od Pana, od tego jak się Pan/i zachowa.

Czy Kaczyński jeszcze raz powie Ewie Kopacz: Te wybory zostały sfałszowane?
 
 
W polityce nie zawsze liczy się to, co da się udowodnić w sądzie, tylko to w co uwierzy wyborca, bez względu na to, jakie jest orzeczenie sądu w danej sprawie.   
 
Czy myśli Pan/i, że gdyby po wyborach samorządowych Jarosław Kaczyński nie wyszedł, i nie powiedział, że wybory zostały sfałszowane, ludzie byli by tacy chętni do udziału w Ruchu Kontroli Wyborów?   -  Nie nie byliby, i nie byłoby sukcesu RKW, może nawet nie było takiego wyniku wyborów jak mamy.
W 2010 roku Niesiołowski był marszałkiem Sejmu, więc z racji sprawowanej funkcji należy domniemywać, że miał przeciek z PKW, a nie sprzątaczki, która gdzieś coś tam usłyszała.
JAK PLATFORMA WYTŁUMACZY SIĘ Z "PRZECIEKU NIESIOŁOWSKIEGO",  jeśli fakt, który opisał Niesiołowski skonfrontujemy   z wynikiem cząstkowym podanym przez PKW też z godziny 11-stej?,  ...  a gwałtowna zmiana,  po 23:50  (rozpoczęta po 11 stej), i ilość dosypanych  na rzecz Komorowskiego głosów wskazuje jednoznacznie, ze Niesiołowski mówił prawdę?
Ponadto, po wyborach 2010 głosy oddane na Kaczyńskiego znajdywano na wysypisku śmieci  >>>   http://www.fronda.pl/a/tajemnicze-znalezisko-we-wloclawku,10217.html
Bardzo proszę skonsultować moje wyliczenia z jakimś profesorem matematyki, to panu powie, że wynik uzyskany przez Komorowskiego "PO-PÓŁ-NOCY"  został napompowany.  -   To jedna sprawa, ... teraz druga.
 
Plan obalenia Prezydenta powstał już w 2013 roku! / ???
 
Plan obalenia Prezydenta powstał już w 2013 roku! / ??? / Czy raczej już w 2010 roku?
 
Gdyby Radosław Sikorski nadal był marszałkiem Sejmu, a z jakiegoś powodu Trybunał Konstytucyjny zdecydowałby o "zawieszeniu" prezydentury Prezydenta Andrzeja Dudy, to właśnie Sikorski objąłby obowiązki PO Prezydenta Polski.
 
Czym różniło by się to od  przejęciu obowiązków PO Prezydenta przez Bronisława Komorowskiego w 2010 roku po zamachu w Smoleńsku?, ... mając na uwadze fakt, że Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane?  
 
Im wcześniej wyjaśnimy sprawę sfałszowania Wyborów Prezydenta 2010, tym lepiej.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz