sobota, 14 listopada 2015

Czy Rosja zniszczy Izrael dokonując "atomowej zagłady" Jerozolimy?


 
To dzisiejsze komentarze po zamachu w Paryżu, ... niżej moja notka sprzed 2 tygodni


Izrael zostanie zniszczony w wyniku atomowej zagłady. / Takimi informacjami odkodowanymi w Biblii dysponuje wywiad Izraela, i traktuje to poważnie. / "KOD BIBLI" Michael Drosnin.  /  -  Czy zbliżamy się do tego momentu?

Jeśli ktoś zapyta: A co wspólnego z polityką ma Biblia?,  powinien wiedzieć. -  Współczesny Izrael , którego "restytucja" dokonała się w 1948 roku , powstał na bazie zawartych w Biblii przekazów biblijnych sprzed prawie 2000 lat, .... po prawie dwóch tysiącach lat nieobecności na mapie świata.   -   Imperium wpływów antycznego Izraela obejmowało tereny dzisiejszej Syrii. - Ojciec premiera Izraela, syjonista, po przybyciu z Polski do Palestyny, zmienił nazwisko na Netanjahu, ... które po hebrajsku oznacza "Zesłany przez Boga"  >>> Link do tej notki >>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/10/czy-rosja-zniszczy-izrael-dokonujac.html

To, co izraelscy uczeni odkryli w Biblii w 1994 roku być może, może nawet na pewno jest motorem napędowym kształtującym politykę, której skutki odczuwamy  dzisiaj, w tym to, co widzimy jeśli chodzi o ostatnie kilka lat w Polsce, ... oraz w ostatnich tygodniach w Europie - mam na myśli inwazję migrantów z Syrii.  -  Wydaje się, że Polska stała się dla Izraela "wyjściem awaryjnym" na wypadek przewidywanej "zagłady atomowej" Izraela. - Ale o tym w notce z linku niżej.  >>>  "Operacja MOST II (1), ... współczesne  sekrety  Bibli"  >>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/10/operacja-most-ii-1-wspoczesne-sekrety.html

image
 
image

Jeśli ktoś zapyta, "A co wspólnego z polityką ma Biblia?",  powinien wiedzieć: Współczesny Izrael , którego "restytucja" dokonała się w 1948 roku , powstał na bazie zawartych w Biblii przekazów biblijnych sprzed prawie 2000 lat, .... po prawie dwóch tysiącach lat nieobecności na mapie świata.   -   Imperium wpływów antycznego Izraela obejmowało tereny dzisiejszej Syrii. - Ojciec premiera Izraela, syjonista, po przybyciu z Polski do Palestyny, zmienił nazwisko na Netanjahu, ... które po hebrajsku oznacza "Zesłany przez Boga"  

Od 1905 roku biblijna historia o "antycznym Izraelu" była  dla syjonistów podstawą budowy współczesnego państwa Izrael,  ... uwieńczonego sukcesem w 1948 roku, w Palestynie.  -  Teraz, ci sami syjoniści, w Muzeum Historii Żydów Polskich  tworzą kolejną  mitologię o "nowej ziemi obiecanej", Nowym Izraelu (POLIN). -  Jest to zmodyfikowany, "restytuowany" plan budowy Judeopoloni, który powstał zanim Polska uzyskała niepodległość w 1918 roku. - Mitem założycielskim tego "Nowego Izraela" ma być to, że to Żydzi byli jeśli nie twórcami, to przynajmniej współtwórcami państwowości na ziemiach polskich 1000 lat temu.

Prawda historyczna jest jednak inna: Faktycznie istniało "żydowskie" państwo w Europie, nie była nim jednak Polska, tylko tereny na zachód od Kaukazu, tereny dzisiejszej Rosji i Ukrainy, które przed upadkiem państwa chazarskiego w 965 roku, nazywane były  Kaganatem Chazarskim powstałym w wyniku rozpadu większego kaganatu z ludnością turko-tatarską.  -  Kaganatu Chazarskiego (w większości) nie zamieszkiwali Żydzi, potomkowie biblijnych Żydów, tylko potomkowie ludności turko-tatarskiej, którzy przyjęli judaizm.  - Stąd przyjęło się dla nich, wspólne z Żydami biblijnymi, określenie Żydzi, od wyznawanej religii, a nie więzów krwi. 

Większość współczesnych Żydów nie jest więc "autentycznymi" Żydami, ... w większości są oni Żydami z nazwy, nie z pochodzenia. -  Z pochodzenia większość współczesnych Żydów nazywanych Ashkenazi Jews (Żydzi Aszkenazyjscy, lub europejscy)  jest pochodzenie turko-tatarskiego  (podobnie jak Henryk Sienkiewicz), .... i więcej mają oni wspólnego z wojskami tureckiego Wielkiego Wezyra Kara-Mustafy, które Jan III Sobieski rozgromił pod Wiedniem, niż ze Świętą Rodziną: Józefem, Maryją, ... i Jezusem Chrystusem.

Kaganat Chazarski, rozbity w 965 roku przez koalicję Słowian, pod wodzą księcia kijowskiego Świętosława,  był bardzo potężnym państwem.  -  Jedną z córek Kagana (chazarskiego króla) wydano nawet za cesarza. -  Teraz chce się  tę potęgę odtworzyć na zgliszczach Polski, Ukrainy, ... i Rosji.  -  W Palestynie "Żydom" udało się cofnąć czas ponad dwa tysiące lat wstecz.    -    U nas chcą go cofnąć  1050 lat wstecz, bo właśnie w tym roku obchodzimy 1050 rocznicę wyzwolenia spod dominacji chazarskiej. -  Nie przez przypadek w 966 roku doszło do Chrztu Polski.  Najprawdopodobniej był to efekt zwycięstwa zjednoczonych Słowian nad Kaganatem Chazarskim w 965 roku, i wyjścia spod dominacji turko-tatarskich Chazarów. 

Teraz tą dominację chce się przywrócić przeganiając do nas ludność z Syrii, co ma skutkować w dwojaki sposób:  Przywrócić dominację Izraela nad terenami Syrii (mapa niżej) będącymi pod wpływami biblijnego Izraela ponad 2 tysiące lat temu, ... i nad terenami Słowian, przez odbudowanie byłego imperium Chazarskiego za pomocą ludności, nie tylko syryjskiej,  przemieszczanej z Syrii do Europy.

Czas cofnął się dla nas o 1050 lat, bardzo polecam notkę z linku niżej cz. 1 i 2.

Jeśli chodzi o pytanie zadane w tytule: "Czy Rosja zniszczy Izrael dokonując "atomowej zagłady" Jerozolimy?",  .... to nie jest ono wyssane z palca. Jeśli ktoś przeczytałby książkę "KOD BIBLI" Michael'a Drosnin'a zauważyłby, że wszystkie związane z "atomową zagładą" państwa, wymienione w książce, skąd ta zagłada mogła by nadejść (Irak, Libia, może Egipt), ... ich dyktatorowie, już ich nie ma. 

Wygląda to tak, jakby cała Arabska Wiosna, która wkrótce zostanie uhonorowana Nagrodą Nobla, była niczym innym, jak tylko efektem budowy bufora wokół Izraela, na wzór "Imperium Króla Dawida" (z mapy niżej) sprzed trzech tysięcy lat, mającym zapewnić Izraelowi "pas bezpieczeństwa.  -  Na przeszkodzie temu planowi stanęło zaangażowanie się Rosji w Syrii.  -  Stąd, tak uważam, katastrofa rosyjskiego samolotu pasażerskiego z 224 osobami na pokładzie, która to katastrofa najprawdopodobniej  jest ostrzeżeniem dla Rosji.

Moim zdaniem jest to próba zastraszenia Rosji tak, aby zrezygnowała z zaangażowania w Syrii, aby umożliwić Izraelowi, i USA,  dalszą ekspansję Izraela na ziemiach arabskich, ... i w Europie, za pomocą wygnanych z Syrii Syryjczyków, i innej ludności, nakłonionej zachętami ekonomicznymi do inwazji na Europę. 

Jedyne, co moim zdaniem inwazję tą może powstrzymać, jest właśnie instalacja  rosyjskiego potencjału atomowego w Syrii, zaprowadzenie tam porządku, i powrót Syryjczyków do swojego kraju.  -  Myślę, że jeśli to się nie stanie, dojdzie do otwartej (już zresztą "hybrydowo" trwającej)  III Wojny Światowej. 

Izrael, walcząc  o swoje  przetrwanie, walcząc przeciwko zapowiedzianej w Kodzie Biblii groźbie zagłady, swoimi działaniami Izrael de facto zmierza dokładnie w jej kierunku, ściągając na świat widmo otwartej III Wojny Światowej, ... z Rosją.

Zaangażowanie się Rosji w Syrii, skutkujące moim zdaniem zestrzeleniem rosyjskiego samolotu, może być tego "ostatnią fazą" przed nuklearnym, odwetowym  atakiem Rosji na Jerozolimę.  -     Tylko groźba zagłady Izraela może, moim zdaniem, wszystko to powstrzymać, zanim dojdzie do ataku  Rosji na Jerozolimę. - To skutkowało w przeszłości, gdy istniało ZSRR.   -   Na zakończenie dodam:  Moim zdaniem w przypadku Syrii Rosji chodzi o zapewnienie własnego bezpieczeństwa tu w Europie, co ma zapewnić "równowaga sił" tam na Bliskim Wschodzie. 

Polecam tą książkę: "PARADOKSY HISTORII" Uszkujnika, gdzie autor książki opisał podobne przypadki >>>  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf
 
image

image

image

TVN24.pl:  Kraj jest zrujnowany, ponad dziesięć procent mieszkańców uciekło za granicę, około 300 tysięcy zginęło i nie ma perspektywy, aby walki zakończyły się niedługo. Przyszłość jest bardzo czarna, głównie z powodu fanatycznego Państwa Islamskiego zajmującego coraz większą część kraju.   -   Zostały granice na mapie.  -   Zdaniem eksperta, nie można już mówić o Syrii jako państwie. Cztery lata wojny domowej doprowadziły do tego, że zostało ono rozerwane na szereg części kontrolowanych przez różne siły. Ponowne ich „sklejenie” w całość będzie bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. 
 
Tak, tylko że to były wiadomości sprzed zaangażowania się Rosji w Syrii.  / Teraz sytuacja się zmieniła.   /  Zaangażowanie Rosji w Syrii burzy plan powstania na wzór antycznego Izraela, "Wielkiego Izraela" z podporządkowaną Izraelowi Syrią.  - Dlatego moim zdaniem przegania się" Syryjczyków z ich ziemi, ... do nas.  /  "2 - W - 1" / .  -  Myślę, że zestrzelenie rosyjskiego samolotu na Półwyspie Synaj jest odwetem za ingerencję Rosji w Syrii.  -  Czy tego dokonało  Państwo Islamskie?  -  Wątpię, myślę że to raczej Izrael chce odstraszyć Rosję.
 
Myślę, że tylko rozlokowanie rosyjskiej broni atomowej w Syrii może nam zapewnić opanowanie eskalacji "hybrydowo-konwencjonalnego" światowego konfliktu jakiego jesteśmy świadkami.  -  "Atomowa zagłada" Izraela ... to jedyna rzecz której boją się Żydzi.Uczta Baltazara wydarzenie opisane w biblijnej Księdze Daniela. Babiloński król Baltazar wydał ucztę na której zbezcześcił naczynia ze świątyni Jahve. "Ukazała się wtedy ręka pisząca słowa: Mane, Tekel, Fares. Było to proroctwo zapowiadające upadek Babilonu i śmierć Baltazara, co nastąpiło jeszcze tej samej nocy."    >>   Lawina. Mene , takel , fares   מנא ,מנא, תקל, ופרסין Nadchodzi.

4.10.2012 00:20:   Wiem, że czynić mi każesz "wodę z mózgów” w głowach pułkowników i generałów;  w głowach świeckich i klerykałów; w głowach biskupów i kardynałów.  A co z resztą całą, czy w "ciemnocie ostać się mają”  -  odpowiedz Panie?  

"Mane - takel - fares"     מנא ,מנא, תקל, ופרסין   >>>   Na świecie niebo pokryło się chmurami i zbierało się na burzę  >>>  http://kacpro.salon24.pl/452511,lawina-nadchodzi-mene-takel-fares

"Otworzę im oczy, a gdy nie posłuchają, gniew Pana wypali ziemię całą”
 
 


Kacpro @ Jacob42 |29.10.2015 [17:45] Szanowny Jakubie nazywany też Izraelem, po hebrajsku    יִשְׂרָאֵל    , czyli  „Walczący z Bogiem”  (opisany w Księdze Rodzaju)  -  synu Izaaka i Rebeki,  ....  ja wszystko doskonale rozumiem. - Kto stoi za prezesem Jarosławem Kaczyńskim? Rozwiązanie zagadki > http://zonacezara.salon24.pl/676973,kto-stoi-za-prezesem-jaroslawem-kaczynskim-rozwiazanie-zagadki
  
image
  
.....

1 komentarz:

 1. emer @emer >>> http://wpolityce.pl/swiat/271811-jeden-z-napastnikow-z-paryza-dostal-sie-na-teren-unii-europejskiej-przez-grecje-zostal-tam-zidentyfikowany-zgodnie-z-zasadami-ue <<< Jeden z napastników z Paryża dostał się na teren Unii Europejskiej przez Grecję. "Został tam zidentyfikowany zgodnie z zasadami UE”

  Mam nadzieję, że nie uda się plan

  >> http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/69779-szwindel-stulecia-dlaczego-w-pierwszej-kolejnosci-za-muzulmanami-sa-michnik-smolar-i-gross

  .... i p.Szydło nie zgodzi się na:

  >>> http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70521-zydzi-nie-chca-by-macierewicz-zostal-szefem-mon

  OdpowiedzUsuń