czwartek, 12 listopada 2015

Macierewicz, i auto-cenzura w służbie Salonu. ... W XXI wieku, 70 lat po wojnie? ):


 
  image
 
image 
image
 
Kontynuując, w dalszej części notki (lub korzystając z linku niżej)  polecam przeczytanie "Tajnego referatu Jakóba Bermana" z 1945 r.,  odpowiedzialnego m.in. za śmierć setek, jeśli nie tysięcy Żołnierzy Wyklętych,  w czasach wprowadzania w Polsce tzw. "Władzy Ludowej",  ...  a w rzeczywistości władzy sowieckich syjonistów.  /  Link do tej notki:  http://zonacezara.blogspot.com/2015/11/organ-michnika-atakuje-polskiego_12.html
 
image
 
12.11.2015 / Gazeta.pl:  Jako przykład takiej wypowiedzi, "The Guardian" podaje komentarz Macierewicza w Radiu Maryja w 2002 roku.    Macierewicz oświadczył wtedy, że czytał Protokoły Mędrców Syjonu, "dowód na spisek żydowski kontrolujący globalny rynek i media".

"Protokoły" to dokument z początków XX wieku, opisujący rzekome plany Żydów co do przejęcia władzy nad światem. Przez większość historyków uważany jest za fałszerstwo, mające usprawiedliwić antysemityzm w Europie.

Macierewicz zgodził się, że "są pewne wątpliwości co do autentyczności protokołów", ale określił je jako "bardzo ciekawą lekturę. Dodał też , że "doświadczenie pokazuje, że podobne żydowskie grupy istnieją - grupy myślące bardzo przebiegle i działające na niekorzyść Polski" .
 
 
image
image
 
 
Minister Antoni Macierewicz (czemuś) zaprzecza, ... ciekawe jak wybrnie z sytuacji jeśli się okaże, że 10.04.10 bombę w TU-154 podłożył izraelski MOSSAD?  >>> http://www.zonacezara.blogspot.com/2015/10/czy-rosja-zniszczy-izrael-dokonujac.html 
  
 
image
 
o
imageo   
    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz