sobota, 28 listopada 2015

Czy szef "Trybunału (nie całkiem) Konstytucyjnego" pójdzie w zaparte?

"Nie całkiem Konstytucyjnego", bo czy konstytucyjnym może być Trybunał, którego szef został powołany przez Prezydenta, który najprawdopodobniej został prezydentem w wyniku sfałszowanych przedterminowych Wyborów Prezydenta 2010, po zamachu w Smoleńsku? >>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/11/czy-szef-trybunau-nie-cakiem.html

Biorąc pod uwagę fakt, że wciąż żyjemy w "erze", po  wciąż niewyjaśnionych przyczynach zamachu w Smoleńsku, wszyscy sędziowie byłego Trybunału Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego, których przedstawiciele zasiadali w odwołanej Państwowej Komisji wyborczej, tak jak PKW powinni podać się do dymisji, a w ich miejsce powinni zostać powołani nowi, z racji piastowanej pozycji nieuwikłani w legalizacji fałszerstwa wyborczego.

Szczególnie dotyczy to obecnego sędziego, szefa TK Pana Rzeplińskiego, powołanego w 2010 r., przez byłego prezydenta Komorowskiego, po zamachu w Smoleńsku.
 
 
28.11.2015 / Niezalezna.pl: Prezes TK Andrzej Rzepliński zadeklarował, że jeśli dojdzie do sytuacji, że Trybunał będzie badał konstytucyjność przepisów o TK, to zarówno prezes jak i wiceprezes, którzy brali udział w procedowaniu tej ustawy wyłączą się z orzekania w tej sprawie.
 
12 czerwca 2015 roku Senat obradował w sprawie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Prezes   Trybunału Konstytucyjnego  Andrzej Rzepliński zadeklarował wtedy, że jeśli dojdzie do sytuacji, że Trybunał będzie badał konstytucyjność tych przepisów, to zarówno prezes, jak i wiceprezes, którzy brali udział w procedowaniu tej ustawy, wyłączą się z orzekania w tej sprawie. TK orzekać w tej sprawie będzie 3 grudnia br. Czy sędzia Rzepliński pamięta o swojej obietnicy? / KONIEC CYTATU /
 
Pytanie bardzo ważne, bo nie chodzi tylko kim będą nowi sędziowie Trybnału Konstytucyjnego, chodzi o to, aby "ukonstytuowała się" procedura swoistego ędziowskiego zamahu stanu  >>>  Plan obalenia Prezydenta powstał już w 2013 roku! / ??? / Czy raczej już w 2010 roku?  >>>  http://www.zonacezara.blogspot.ca/2015/11/plan-obalenia-prezydenta-powsta-juz-w.html
 
Przypomnijmy raz jeszcze   –   zgodnie z ustawą przyjętą przez Sejm mimo sprzeciwu opozycji Trybunał Konstytucyjny może powierzyć Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w razie stwierdzenia przeszkody w sprawowaniu urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
 
Gdyby Radosław Sikorski nadal był marszałkiem Sejmu, a z jakiegoś powodu Trybunał Konstytucyjny zdecydowałby o "zawieszeniu" prezydentury Prezydenta Andrzeja Dudy, to właśnie Sikorski objąłby obowiązki PO Prezydenta Polski.
 
Czym różniło by się to od  przejęciu obowiązków PO Prezydenta przez Bronisława Komorowskiego w 2010 roku po zamachu w Smoleńsku?, ... mając na uwadze fakt, że Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane?
 

Niesiołowski po ogłoszeniu wyniku w Wyborach Prezydenta 2010:   "Ja miałem "o 11-stej" (23:00)  przeciek: Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46% ...  ja myślę Boże!  No!  Katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało."   /  ????  /    "Czy Kaczyński jeszcze raz powie Ewie Kopacz: Te wybory zostały sfałszowane"     >>>    http://www.zonacezara.blogspot.ca/2015/11/czy-kaczynski-jeszcze-raz-powiek-ewie.html

** Niżej w tabeli wynik z 23:00 po przeliczeniu na "przeciek Niesiołowskiego".

Imię i nazwisko kandydata
Liczba uzyskanych głosów
% uzyskanych głosów
KACZYŃSKIJarosław Aleksander
1 739 663
54,56
KOMOROWSKI Bronisław Maria
1 454 723
45,54
 
Wynik z 11-stej, który niechcący podał Niesiołowski ,  znacząco różni się od oficjalnego wyniku cząstkowego podanego przez PKW , z tej samej godziny.
 
 
Imię i nazwisko kandydata
Liczba uzyskanych głosów
% uzyskanych
głosów
KACZYŃSKI Jarosław Aleksander
1 577 612
49,39
KOMOROWSKI Bronisław Maria
1 616 775
50,61
 
Tabela wyżej / Oficjalny wynik cząstkowy z godz. 22:48 podany przez PKW
 
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CAŁEGO WYNIKU WYBORÓW PREZYDENTA 2010
Wynik z16 853 021 głosów,
... i 100% lokali wyborczych
D
+ 1 014 753
+6,02%
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CZĘŚCI ZLICZONEJ PRZED 23:50
Wynik z 7 898 019 głosów,
... i 51,5% lokali wyborczych
 
D1
- 64 601
- 0,82%
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CZĘŚCI ZLICZONEJ PO 23:50
    Wynik z 8 955 002 głosów,
... i 48,5% lokali wyborczych
D2
JEST
+1 079 354
>>> ???
 
+12,05%
 
*** Już sama liczba zliczonych głosów przed, i po 23:50 zastanawia
1. http://zonacezara.blogspot.com/2015/10/niesioowski-zatai-wiedze-o-faszerstwie.html
 
image
 
19.10.2013 / Onet.pl:  To właśnie ówczesny marszałek Sejmu, po tragicznym wypadku prezydenckiego Tu-154M pod Smoleńskiem, przejął obowiązki głowy państwa. O kulisach tych wydarzeń opowiedział w rozmowie ze znaną dziennikarką. Jego relacja, ale także jego małżonki oraz najbliższych współpracowników, znalazły się w ostatniej książce Teresy Torańskiej zatytułowanej po prostu "Smoleńsk". >>>  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jak-bronislaw-komorowski-przejmowal-wladze-padly-dwa-zdania-prawdopodobnie-nikt-nie/s7dk4
 
Mamy 2015 rok, ...  "zgodnie z ustawą przyjętą przez Sejm mimo sprzeciwu opozycji Trybunał Konstytucyjny może powierzyć Marszałkowi Sejmu tymczasowe wykonywanie obowiązków Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w razie stwierdzenia przeszkody w sprawowaniu urzędu przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej."
 
Warto zauważyć, że gdy w 2013 roku zaczęto majstrować przy ustawie o Trybunale Konstytucyjnym, marszałkiem Sejmu był Radosław Sikorski,  człowiek, który w 2010 r. jako pierwszy poinformował Bronisława Komorowskiego, że zgodnie z Konstytucją przejmie obowiązki PO Prezydenta, po tragicznie zmarłym śp. Lechu Kaczyńskim. -  " Padły dwa zdania. Że prawdopodobnie nikt nie przeżył i »szykuj się«, bo zaszła okoliczność przewidziana w konstytucji."
 
Gdyby Radosław Sikorski nadal był marszałkiem Sejmu, a z jakiegoś powodu Trybunał Konstytucyjny zdecydowałby o "zawieszeniu" prezydentury Prezydenta Andrzeja Dudy, to właśnie Sikorski objąłby obowiązki PO Prezydenta Polski.
 
Czym różniło by się to od  przejęciu obowiązków PO Prezydenta przez Bronisława Komorowskiego w 2010 roku po zamachu w Smoleńsku?, ... mając na uwadze fakt, że Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane?
 
Biorąc pod uwagę fakt, że wciąż żyjemy w "erze" po  wciąż niewyjaśnionych przyczynach zamachu w Smoleńsku, wszyscy sędziowie byłego Trybunału Konstytucyjnego i Sądu Najwyższego, których przedstawiciele zasiadali w odwołanej Państwowej Komisji wyborczej, tak jak PKW powinni podać się do dymisji, a w ich miejsce powinni zostać powołani nowi, z racji piastowanej pozycji nieuwikłani w legalizacji fałszerstwa wyborczego.

Szczególnie dotyczy to obecnego sędziego, szefa TK Pana Andrzeja Rzeplińskiego, powołanego przez byłego prezydenta Komorowskiego po zamachu w Smoleńsku, w 2010 r.
      
 
....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz