poniedziałek, 7 września 2015

72%-owy sprzeciw z SONDY Newsweek.pl wskazuje że Polacy nie są głupsi od Kalego

... nad tym tak naprawdę ubolewa Tomasz Lis.
 

 


 
Szefowa unijnej dyplomacji opowiedziała się za obowiązkowym przyjmowaniem przybywających emigrantów przez kraje unijne, czemu sprzeciwiają się państwa Europy Środkowo - Wschodniej.  Federica Mogherini ma jednak nadzieję, że 14 września ministrowie spraw wewnętrznych podejmą decyzję w sprawie ich przyjmowania.  -  Grzegorz Schetyna chce odwlecz sprawę na "po wyborach".
 
W nagraniu ze statkiem (wyżej) Jared Taylor wyjaśnia jak Afrykańczycy wykorzystują humanitaryzm Europejczyków i ostrzega:  Europa ma wybór: "Obudzidź się, albo umrzeć."
W 29 sekundzie nagrania cytuje on szefową unijnej dyplomacji Federicę Mogherini:"Żaden uchodźca, lub imigrant, z łodzi na morzu nie zostanie odesłany z powrotem", ... i to jest właśnie istotą naszego problemu.   -   Imigranci pchają się do Europy, bo wiedzą, że jak tylko się tu dostaną, nic ich już nie zawróci.
 
Jared Taylor przedstawia też technikę, jak się do Europy dostają: Szmuglerzy za wysoką opłatą kompletują starą łajbę, wypychają ją z afryki na wody międzynarodowe w pobliże Europy, wsiadają w motorówki, i wracają po nastyępny transport, ... o poprzednim powiadamiając Europejczyków. - A ci "ratują" uchodźców. -  Tak sztucznie, kreuje się problem, ... a właściwie politykę imigracyjną całej Europy, w tym naszą  Polaków.
 
W tym miejscu, znając to jak w Polsce przeprowadzane był wybory, warto sobie przypomnieć, że Platforma Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego w dokładnie takim samym stylu, jak wygrała Wybory Samorządowe. Gdyby ich nie wygrała, Europą nie rządziłaby ekipa, która nią rządzi teraz, tylko ludzie pokroju Viktora Orbana.   -   NA WŁASNE ŻYCZENIE NIE KREOWALI BY ONI INWAZJI JAK RZĄD UNII ROBI TO TERAZ, A TO SIĘ WŁAŚNIE DZIEJE.
 
 
image
 
 
image
 
Jeśli Unia Europejska, pod płaszczykiem "akcji humanitarnej", chce zezwolić na swobodne przemieszczanie się do wewnątrz Unii  setek tysięcy, milionów osób, to sam ten fakt świadczy o tym, żerządzący obecnie Unią Europejską politycy chcą, i dążą do tego, aby Unia Europejska stała się Unią Światową, z wolnym przepływem ludności.- To czego jesteśmy świadkami, jest tym, o czym mówił Victor Orban, jest początkiem "wielkiej wędrówki ludów", podobnej do tej, jaka miała miejsce kilka tysięcy lat temu, a która ukształtowała obecny ład w Europie. - Nowa, wykreowana przez konflikty, "wędrówka lódów" ma za zadanie ten ład, który mamy, zniszczyć, i powołać Nowy Porządek Świata - NWO. 
 
Pamiętać przy tym należy, że między UE i USA toczą się rozmowy w/s strefy wolnego handlu między Unią i USA, .. i de facto Kanadą, bo to jest już jeden i ten sam organizm gospodarczy.
 
Biorąc pod uwagę te dwa fakty łącznie, próbę narzucenia przez Niemcy krajom Unii kwot imigrantów, i w perspektywie strefę wolnego handlu między Unią i USA (z Kanadą) można podejrzewać, że "wędrówka ludów" wywołana likwidacją "dyktatorskiego ładu" w państwach, skąd do Europy przemieszczają się setki tysięcy, a wkrótce najprawdopodobniej miliony ludzi, można podejrzewać, że proces ten jest częścią procesu polityki globalizacji, mającego skutkować powołaniem, kształtującego się na naszych oczach Nowego Porządku Świata / NWO - New World Order, ... i "Rządu Światowego".
 
Aby mogło się to dokonać, potrzebna jest do tego potrzebna jest do tego likwidacja państw narodowych, takich jak Polska. Dokonać tego można przez masową migrację właśnie, skutkującą takim wymieszaniem ludności na zaatakowanym terenie (tak to trzeba nazywać), że "ludność tubylcza" straci władzę nad swoim własnym terytorium. - Nie ma się co pukać w głowę, przykładem na to, że jest to możliwe, i wypraktykowane, jest powstanie Izraela w Palestynie, ... a wcześniej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, na terenach Indian Amerykańskich, którzy stracili swoje ziemie.
 
Jeśli to, czego jesteśmy świadkami, jest częścią opisanego procesu globalizacyjnego, to stawia to w innym świetle wszystkie wydarzenia, które dzieją się na naszych oczach, łącznie z tymi, których doświadczamy od czasu podpisania Traktatu Lizbońskiego w 2009 r. , ... z najprawdopodobniej zamachem w Smoleńsku (nazywanym katastrofą) włącznie. - śp. Prezydent Lech Kaczyński, w odróżnieniu do Platformy, był  zdecydowanym zwolennikiem państw narodowych, w ramach Unii Europejskiej.
 
Sprzeciw Lecha Kaczyńskiego wobec uchwalonej przez koalicję PO-PSL zmiany "Ustawy o obywatelstwie polskim", która to zmiana praktycznie daje prawo do naszego obywatelstwa, każdemu kto tego zapragnie (i spełni warunki), mógł być przyczyną tego zamachu. - Do tego warto dorzucić fakt, że zmiana ta spowodowała, w przypadku uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej, możliwość uzyskania olbrzymich odszkodowań przez obywateli obcych państw (w tym USA i Izraela), które miały być sfinansowane ze sprzedaży lasów Państwowych.  -   Tak się składa, że ziemia "wyrwana" lasom, nadawałaby się pod osadnictwo w Polsce dużej liczby osób. -  Można powiedzieć, tworzyłby się mechanizm przesiedleńczy.
 
Warto też zwrócić uwagę na fakt, że ze szczególnym naciskiem "kadzie się nam do głowy", aby adoptować uchodźców z Syrii, gdzie od 2010 roku trwa wojna domowa, i skąd uciekło już, i gdzie przemieścił się wewnątrz kraju, kilka milionów mieszkańców.
 
Tutaj rodzi się pytanie: Te kilka milionów obywateli Syrii, opuszczających swój własny kraj, i przemieszczających się w jego granicach, musiało gdzieś mieszkać, ... i posiadać w Syrii nieruchomości. Na pewno wielu z tych uchodźców takowe posiadało, i zapewne wielu z nich je sprzedaje, lub już sprzedało. Z uwagi na trwającą wojnę, koszt tych  nieruchomości jest znikomy. Kto mógłby być zainteresowany ich kupnem? - Z Syrią graniczy Izrael.
 
- Czy nie jest "przypadkiem" tak, że wojnę w Syrii sprowokowano po to, lub na tym, że korzystają na tym Żydzi, którzy tak jak wcześniej w Palestynie, tak teraz w Syrii wykupują tam tereny, aby gdy proces wojny lub wykupu się zakończy, móc je zasiedlić
 
Tego nie można wykluczyć, ... tak samo jak tego, że w tym samym celu usiłuje się doprowadzić do sprzedaży polskich Lasów Państwowych, za nasze własne  pieniądze wypłacane Żydom z reprywatyzacji.
 
- Nie sposób odnieść wrażenia, że to co się dzieje współcześnie w Polsce (i Europie), jest czymś podobnym do marszu bolszewizmu na zachód, i "Bitwy Warszawskiej" 1920 roku, z tym, że teraz maszeruje Międzynarodówka Kapitalistyczna, a marsz odbywa się z Zachodu na Wschód.
 
... i znów, tak jak w 1920 roku, marsz ten możemy powstrzymać tylko My Polacy, stawiając stanowczy o(d)pór próbie wciśnięcia nam, setek tysięcy migrantów, bo w perspektywie lat, o setki tysięcy chodzi.  -   Każdy Polak ma "swoją mentalność", ... ale to i 72%-owy sprzeciw z SONDY Newsweek.pl wskazuje że Polacy nie są głupsi od Kalego, ... nad tym tak naprawdę ubolewa Tomasz Lis.
 
image
 
 
 
image
 
Niezalezna.pl: Korepondent „The Times” z Brukseli - Bruno Waterfield - opublikował na Twitterze informacje na temat projektu przesiedlenia uchodźców z Węgier, Włoch oraz Grecji. Wynika z niego, że Komisja Europejska planuje przeniesienie w sumie 160 tys. uchodźców. To o 120 tys. osób więcej, niż proponowano początkowo. Poza rozdysponowaniem 40 tys. osób, które uzgadniano wcześniej, szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker chce, aby poszczególne kraje Unii Europejskiej obowiązkowo przyjęły dodatkową liczbę uchodźców przebywających obecnie we Włoszech, w Grecji i na Węgrzech.
 
Tu warto zauważyć,  te 160 000 może być fikcją na potrzeby ustalenia limitów procentowych, .... po ich ustaleniu powstanie procedura rozdysponowywania faktycznej liczby uchodźców. Polsce przyznaje się 5.64% przybyłych, ... i przybywających imigrantów. - A to dopiero początek.
 
"Bliżej": TVPinfo, 22:30 Exodus ludności z Bliskiego Wschodu i Afryki do Europy
o
 
image
 
 
 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz