piątek, 18 września 2015

Nie o Bogu miała być ta notka, ... ale o POlityce

 
A w konsekwencji odbudowa Kaganatu Chazarskiego, którego 1050 rocznicę rozbicia właśnie obchodzimy w tym roku. / Nie przez przypadek, do Chrztu Polski doszło w 966 roku, ... w 965 roku książę kijowski Świętosław, w koalicji z resztą Słowian, i pomocą Bizancjum zdobył główne twierdze zjudaizowanego tatarsko-tureckiego Kaganatu Chazarskiego, którego potomkami są współcześni Chazarzy, potoczne, z racji wyznawanej religi, nazywani EUROPEJSKIMI ŻYDAMI. - Tymi samymi, którzy z przyczyn religijnych stworzyli Izrael, tak samo jak chrześcijanie podczas wypraw krzyżowych, którzy podbili Jerozolimę tworząc Królestwo Jerozolimy.- Palestyńczycy, to zarabizowani potomkowie biblijnych Żydów, a Izrael to współczesny okupant  BIBLIJNYCH TERENÓW ANTYCZNEGO IZRAELA. -  Okupacja antycznego Izraela, ma swoje podstawy w wierze płynącej z Bibli.   /   Powinniśmy się obawiać, bo najazd na Europę mający odtworzyć Kaganat Chazarski, to nie bajka, to działanie mające swoje podstawy w historii. 
 
 

Ciekawe przemówienie Kaczyńskiego,  ... nieprawdaż? / Poza imigrantami, "Ilu szpiegów i agentów przysporzył nam pRezydent Komorowski, i koalicja PO-PSL?  >>>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/ilu-szpiegow-i-agentow-przysporzy-nam.html
 
"Zawodowo" tracę czas na "analizowaniu przyszłości". - Trochę dziwne to zajęcie zważywszy, że nikt mnie nie zatrudnia, ... i nikt mi za moją pracę nie płaci. - Już słyszę rechot szanownych redaktorów, gdy czytacie te słowa. / Rechotacie, prawda? / To się właśnie nazywa "analizą przyszłości", które jest tym, co nas różni. Wy, szanowni redaktorzy, piszecie o tym, co się wydarzyło, ... i jeśli nie wdacie się w mniej, lub bardziej tragikomiczne oceny, wydajecie się być mądrzy. - Bo trudno wyglądać na niemądrego, gdy się pisze prawdę o faktach, które się widzi. - Który z Was tak właśnie pisze? (:
 
Ja analizuję przyszłość, piszę więc o rzeczach "niestworzonych", głupich, niemądrych. - Tym się różnimy. - Aby więc rzecz uczynić "zjadliwą", dla osób ze szczupłymi horyzontami, z ograniczoną wyobraźnią, ograniczoną tym co się stało, a nie "tym do czego zmierza czas" i tym co się właśnie dzieje, postanowiłem stworzyć rzeczywistość mówiącą o przyszłości.
 
Rzeczywistość, która przyszłością być jednak nie może, bo była niezrozumiałą "kosmologią", której nikt nie zrozumie. Postanowiłem stworzyć przyszłość opartą na przeszłości. - Bo historia kołem się toczy. Ta sama historia powtarza się tak długo, jak długo, jak długo cel wyznaczony przez "sprawców" nie zostanie osiągnięty. - Witam w świecie "ZC - Zona Cezara", gdzie "Cezar" jest facetem, a "ZC-Zona" obszarem którym rządzą "żołnierze Cezara".  - Przyłącz się do Józefa Pisuckiego ps. "Ziut", ... na Facebooku.
 


- Quo Vadis Domine, Dokąd zmierzasz Panie? 
Nie pytaj świata dokąd zmierza, Bo nie daj Boże prawdę powie. Miast pytać, z paciorków pacierza,  Ułóż modlitwę za jej zdrowie. Co ma przeminąć, to przeminie ... A co ma zranić do krwi zrani   ... 
Piotrrzekł: Quo Vadis Domine, Dokąd zmierzasz Panie?

Nie o Bogu miała być ta notka, ... ale o POlityce
 
Jedną z ostatnich notek jaką jeszcze jako red. Nichcik napisałem na portalu Neon24.pl, była notka porównująca to co się współcześnie, teraz, na naszych oczach dzieje, do Wielkiej Rewolucji Październikowej w Rosji z 1917 roku. - Brak zrozumienia treści tamtej notki był chyba nawet bezpośrednim powodem tego, że z Neon24.pl, z wielkim hukiem, porównywalnym chyba jedynie do wybuchu "supernowej", wyleciałem.
 
Nie wiem czy wielu z Was, ale ja osobiście wierzę w to, że na pewno istnieje coś takiego jak "destiny", czyli przeznaczenie. Jeśli ktoś kieruje tym przeznaczeniem, to trzeba by też uznać, że istnieje też "coś takiego jak Bóg". - Dyskusyjne może być tylko to kim, lub czym, ten Bóg jest?
- Czy "ten Bóg" jest "Bogiem tradycyjnym", czyli takim o jakim uczą nas w kościele?

I znów, zastanawiając się nad tym, dochodzę do wniosku, że "ten Bóg", o którym naucza Kościół, nie jest "takim Bogiem", jakim "ten Bóg" jest naprawdę. Dochodzę do wniosku, że przedstawiany w Kościele "wizerunek Boga", jest wizerunkiem uproszczonym, prymitywnym, takim aby był on zrozumiałym dla ludzi, ... i to nie tylko tych współczesnych, ale może przede wszystkim tych ludzi, którzy byli przed nami, a więc ludzi technologicznie mniej zaawansowanych.

Myślę, że właśnie dlatego ludzie współcześni odchodzą od religii.  Oni odchodzą może nie dlatego, że nie chcą wierzyć w Boga. Myślę, że oni odchodzą dlatego, że tradycyjny wizerunek Boga, przedstawiany przez współczesny Kościół, jest zbyt prymitywny, i ten przekazywany jest też w sposób zbyt prymitywny. - I tak jest chyba prawda. - Bo sposób w jaki Kościół przekazuje nam wiadomość o istnieniu Boga, tak naprawdę jest powstałą 2000 lat temu tradycją, ukształtowaną przez Nas, ludzi, ... tamtych technologicznie prymitywnych sprzed 2000 tysięcy lat, i tych późniejszych, którzy wiarę "ubrali w tradycję", która miała służyć cesarstwu Konstantyna Wielkiego, i następnych cesarzy.  -  Jaki więc naprawdę jest Bóg?

Jaki, lub kim naprawdę jest Bóg? / Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam zapewne jeszcze długo poczekać, ale jeśli prawdą jest, że  istnieje coś takiego jak przeznaczenie, i jest ktoś, kto tym przeznaczeniem potrafi kierować, to Bóg, albo raczej to, czym ten Bóg kieruje, czyli my sami, jesteśmy najzwyklejszą grą komputerową. Albo żeby było prościej, każdy z nas jest postacią gry komputerowej, która nazywa się "Świat w którym żyjemy", ... i możliwe, że tych "Gier Światów", jest więcej niż tylko nasz. Możliwe, że "nasz świat", jest tylko jedną z gwiazd "galaktyki światów", którymi zarządza "Wielki Gracz", ... przez nas nazywany Bogiem.

- TYLKO TAKI "WIZERUNEK BOGA" TŁUMACZY TO, ŻE GRĘ, KTÓRA TRWA MOŻNA PRZEWIDZIEĆ, ...  i ZROZUMIEĆ

Dlatego też wydaje mi się, że "coś takiego jak Bóg" istnieje, bo tylko ktoś taki jak On, jest w stanie pociągać za "joysticki gry", której jesteśmy postaciami. Tylko ktoś taki jest w stanie kierować ludźmi, i ich zachowaniem. - Bóg i Szatan, to dwóch graczy, którzy grają nami, naszym losem, ... i bez względu na to, gdzie, kim, i skąd, ... Oni naprawdę są.  -  A My jesteśmy tylko gromadką ludzików na ekranie ich monitora. Szatan chce nas "odstrzelić", ... a Bóg? - Bóg patrzy, czy dajemy sobie radę. (:

- ALE NIE O BOGU MIAŁA BYĆ TA NOTKA, ... NOTKA MIAŁA BYĆ O POLITYCE

Zacznę więc jeszcze raz od początku: Jedną z ostatnich notek jaką jeszcze jako red. Nichcik napisałem na portalu Neon24.pl, była notka porównująca to co się współcześnie, teraz, na naszych oczach dzieje, do Wielkiej Rewolucji Październikowej w Rosji, w 1917 roku. - Brak zrozumienia treści tamtej notki był chyba nawet bezpośrednim powodem tego, że z Neon24.pl, z wielkim hukiem, porównywalnym chyba jedynie do wybuchu "supernowej", wyleciałem. / Specjalnie nie ma się czemu zresztą dziwić, na Neon24.pl aż roi się od sympatyków Rosji i Putina (nie mylić ze związkiem Radzieckim, ... bo to dwie różne rzeczy), a rewolucja (zapewne taka jak "Ukraiński Majdan") spędza rosyjskim władcom sen z powiek. - Dlatego mnie pewnie wywalili, zanim dokładnie wczytali się w notkę, którą napisałem, a która wcale nie nawoływała do rewolucji, ani ja sam nie wzywam do permanentnej rewolucji. - Ja przed nią przestrzegam, bo myślę, że jesteśmy świadkami czegoś podobnego, do czego dążył komunizm po opanowaniu Rosji Carskiej w 1917 roku, czyli do opanowania reszty świata. - Z tym, że współcześnie tą "resztą świata" jest Rosja, komunizmem "Międzynarodówka Kapitalistyczna", ... tylko Polska jest taka sama, i w tym samym miejscu, jak 100 lat temu. - Współczesna rewolucja jest jednak o wiele bardziej groźna od tej sprzed 100 lat. Tamtą kierowała biedota, która po jej zwycięstwie, zaczęła zarządzać olbrzymim majątkiem.

Majątek ten w wyniku "transformacji", i mutacji kapitalizmu komunistycznego (bo to też był kapitalizm, tylko inny), z kapitalizmem klasycznym, stworzył klasę przeze mnie nazywaną właśnie "Międzynarodówką Kapitalistyczną", czyli komunistyczno-kapitalistyczną hybrydę. Hybryda ta, a raczej "siedmiogłowa Hydra", chce sposobem kapitalistycznym zawładnąć światem, aby móc nim zarządzać w sposób komunistyczny. - To bardzo groźna mutacja, wywodząca się, i mająca swoje korzenie w marksizmie, ... i syjonizmie.

Badając temat warto by zbadać czy istnieją jakieś związki, a jeśli tak to jakie, między obecnie zarządzającą Europą Europejską Partią  Ludową, i działającą w Polsce w okresie międzywojennym partią Fołkistów, Jidisze Fołkspartaj in Pojlen (Żydowską Partią Ludową w Polsce). - Jakieś związki tej przedwojennej partii żydowskiej, z Europejską Partią Ludową mogą być, skoro przy Parlamencie Europejskim , z inicjatywy prezydenta syjonistycznego Izraela, powstał Europejski Parlament Żydowski.

Warto tu zacytować fragment książki "JUDEOPOLONIA II" Andrzeja Leszka Szcześniaka str. 48:

"Kiedy idea syjonizmu święciła triumf i zyskała wielu zwolenników, okazało się, że nawet że nawet najbardziej pomyślna jej realizacja w Palestynie nie rozwiąże problemu żydowskiego na świecie. Po prostu Żydów było zbyt wielu, aby można było zgromadzić ich w małej Palestynie. W tej sytuacji wśród syjonistów nastąpił rozłam. Pojawił się kolejny teoretyk państwowości żydowskiej - Izrael Zangwill, który zgłosił projekt: 'Budować Izrael w każdym poszczególnym kraju, również jak w Palestynie, oto jest misja Żydów'. - Znaczyło to, że oprócz państwa żydowskiego w Palestynie, powstawać mają autonomiczne państwa żydowskie w krajach rozproszenia. Dotyczyło to przede wszystkim obszarów Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie były największe skupiska Żydów." / koniec cytatu /

Od ogłoszenia powyższego planu minęło już ponad sto lat. Konfrontując to ze współczesnością, nie sposób nie odnieść wrażenia, że zmodernizowana idea "Budować Izrael w każdym poszczególnym kraju, również jak w Palestynie, oto jest misja Żydów", po latach wdrażania w życie, ewoluowała we współczesny globalizm, który tak naprawdę mógł mieć szansę realizacji, z racji wpływów, jaki Żydzi uzyskali w każdym z krajów swojego osiedlenia. - Moim zdaniem właśnie syjonizm jest współczesnym motorem, nie tylko globalizacji, ale i idei zjednoczonej Europy i Świata. A to czego właśnie jesteśmy świadkami, jest niczym innym, niż próbą przepchnięcia tego pomysłu na siłę, metodami inżynierii demograficznej, w wyniku którego powstałaby mieszanka (motłoch), którym żydo-syjoniści mogliby z łatwością zarządzać.

Patrząc trochę szerzej, nie sposób nie zauważyć, że przepędzenie w wyniku wojny milionów Syryjczyków z ich ziemi do Europy, ułatwia nie tylko osiągnięcie celów syjonistów w Europie, czyli jej kompletnego opanowania, ułatwia też osiągnięcie celu syjonistów w Palestynie, przez to, że granicząca z Palestyną (Izraelem) Syria, w wyniku wywołanego tam procesu migracji, po prostu pustoszeje, co w przeciągu kilku, kilkunastu lat, otworzy perspektywę przejścia tego terytorium pod jurysdykcję Izraela.  -  Wydaje mi się, że Państwo Islamskie na terenie Syrii to "temat przejściowy", który prędzej czy później będzie rozwiązany na korzyść "głodnego ziemi" państwa Izrael, przy pomocy USA oczywiście. - Takiej samej pomocy, jakiej USA udziela żydo-syjonistom w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Ukrainy.

- Warto tu zacytować kolejny fragment "JUDEOPOLONI II" Szcześniaka str.35-36:

"W czasie konstytuowania się władzy sowieckiej w Rosji i organizowania podstaw państwowości bolszewickiej, Żydzi, stanowiący trzon nowej władzy, zgłosili dwa znamienne projekty. Pierwszy z nich dotyczył zorganizowania żydowskich terenów osadniczych w Związku Sowieckim, drugi stworzenia Republiki Żydowskiej na Krymie i terenach nad Morzem Czarnym.

W dniu 24 kwietnia odbyło się w Moskwie zebranie znanych osobistości żydowskich, na którym rozważana była sprawa żydowskiej kolonizacji na Krymie. Jednogłośnie podjęta została uchwała, by jak najprędzej urzeczywistnić odnośny plan kolonizacji. Pozatem postanowiono wydać odezwę do Żydów na całym świecie, w sprawie poparcia tego planu.

Zainteresowała się tym planem również potężna organizacja Żydów ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, mianowicie "J.D.C" (Joint Distribution Committee) Przedstawiciel tej organizacji w Związku Sowieckim - dr. Rosen - zajął się szczegółowym opracowaniem tego planu, również ze strony finansowej. Chodziło tu o obszar graniczą z Morzem Czarnym, a ciągnącym się od Kaukazu do Rumunii. Na obszarze tym mieszka już dwa miliony Żydów, poza tem znajduje się tam wiele żydowskich koloni rolniczych.

Projekt ten kierownik "J.D.C" w Rosji, dr. Rosen, przedstawił w następujący sposób korespondentowi Żydowskiej Agencji Telegraficznej w Warszawie:

Najbardziej odpowiedni dla Żydów jest teren znajdujący się w pobliżu Odessy i Petrowska. Rząd sowiecki chce go oddać bezpłatnie, o ile Żydzi zgodzą się tam pracować na roli (...) 300 rodzin żydowskich, które się tam osiedliły, uważają warunki za bardzo dodatnie. Są tam wolne grunta dawnej arystokracji rosyjskiej ciągnące się na przestrzeganiu wielu tysięcy morgów (...). W czasie wojny i lat głodowych masa ludności wymarła na półwyspie. Klimat jest bardzo odpowiedni dla pracy rolnej, poza tym Krym posiada wyjątkowe naturalne porty i źródła (...). Gdyby ten olbrzymi plan udał się, byłby to nie tylko postęp ekonomiczny, ale też wielki tryumf ekonomiczny."   -   Tak więc Krym był celem osadnictwa żydowskiego, i prawdopodobnie dlatego okupowana przez Żydów po rewolucji 1917 roku Rosja, wtedy Rosja Radziecka, przyłączyła ten teren do Republiki Ukraińskiej.

Warto zadać sobie trud, i porównać tereny wskazane przez dr. Rosena: "obszar graniczy z Morzem Czarnym, a ciągnącym się od Kaukazu do Rumunii". - Razem z Ukrainą tworzą one, a może raczej po ponownym przejęciu odbudowywały dawny Kaganat Chazarski, którego "obywatelami" byli przodkowie współczesnych Chazarów wyznania judaistycznego, od którego to wyznania, większość współczesnych Żydów nazywa się, albo raczej nazywana jest Żydami.

Większość współczesnych Żydów to nie Żydzi, tylko potomkowie Chazarów. / Nazywanie ich Żydami, jest wynikiem podobnej pomyłki, jak nazywanie Indian Indianami, choć nie są mieszkańcami Indii, tylko Ameryki Północnej i Południowej. - Pomyłka że Żydzi europejscy, jak też się ich nazywa, są Żydami z antycznego Izraela, jest dla wielu bardzo tragiczna w skutkach. Najbardziej chyba dla Palestyńczyków, którzy w świetle badań genetycznych mają być zarabizowanymi, faktycznymi potomkami biblijnych Żydów, a ostatnio dla Syryjczyków, którzy w wyniku wywołanej wojny wypychani są z własnego kraju do Europy, ... i dla Polski, gdzie chce się ich osiedlić. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz