niedziela, 6 września 2015

Migranci: 5.64% z 800 tyś. rocznie, ... dla Polski / Jeszcze jedna nieprzespana noc Tomasza Lisa, ... i Polacy zostaną ludożercami

Znakiem, że już nimi jesteśmy, będzie podanie w Sejmie cynaderek po murzyńsku

 
 
 
image
 
image
 
Newsweek.pl potwierdza, że atakujący Europę to nie uchodźcy, tylko migranci.
 
 
image
 
Jeśli Unia Europejska, pod płaszczykiem "akcji humanitarnej", chce zezwolić na swobodne przemieszczanie się do wewnątrz Unii  setek tysięcy, milionów osób, to sam ten fakt świadczy o tym, że rządzący obecnie Unią politycy chcą, aby Unia Europejska była Unią Światową. - Pamiętać przy tym należy, że między UE i USA toczą się rozmowy w/s strefy wolnego handlu między Unią i USA ( i de facto Kanadą, bo to jest już jeden i ten sam organizm gospodarczy).
 
Biorąc pod uwagę te dwa fakty łącznie, próbę narzucenia przez Niemcy krajom Unii kwot imigrantów, i w perspektywie strefę wolnego handlu między Unią i USA (z Kanadą) można podejrzewać, że "wędrówka ludów" wywołana likwidacją "dyktatorskiego ładu" w państwach, skąd do Europy przemieszczają się setki tysięcy, a wkrótce najprawdopodobniej miliony ludzi, można podejrzewać, że proces ten jest częścią procesu polityki globalizacji, mającego skutkować powołaniem, kształtującego się na naszych oczach Nowego Porządku Świata / NWO - New World Order, ... i "Rządu Światowego".
 
Aby mogło się to dokonać, potrzebna jest do tego potrzebna jest do tego likwidacja państw narodowych, takich jak Polska. Dokonać tego można przez masową migrację właśnie, skutkującą takim wymieszaniem ludności na zaatakowanym terenie (tak to trzeba nazywać), że "ludność tubylcza" straci władzę nad swoim własnym terytorium. - Nie ma się co pukać w głowę, przykładem na to, że jest to możliwe, i wypraktykowane, jest powstanie Izraela w Palestynie, ... a wcześniej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, na terenach Indian Amerykańskich, którzy stracili swoje ziemie.
 
Jeśli to, czego jesteśmy świadkami, jest częścią opisanego procesu globalizacyjnego, to stawia to w innym świetle wszystkie wydarzenia, które dzieją się na naszych oczach, łącznie z tymi, których doświadczamy od czasu podpisania Traktatu Lizbońskiego w 2009 r. , ... z najprawdopodobniej zamachem w Smoleńsku (nazywanym katastrofą) włącznie. - śp. Prezydent Lech Kaczyński, w odróżnieniu do Platformy, był  zdecydowanym zwolennikiem państw narodowych, w ramach Unii Europejskiej.
 
Sprzeciw Lecha Kaczyńskiego wobec uchwalonej przez koalicję PO-PSL zmiany "Ustawy o obywatelstwie polskim", która to zmiana praktycznie daje prawo do naszego obywatelstwa, każdemu kto tego zapragnie (i spełni warunki), mógł być przyczyną tego zamachu. - Do tego warto dorzucić fakt, że zmiana ta spowodowała, w przypadku uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej, możliwość uzyskania olbrzymich odszkodowań przez obywateli obcych państw (w tym USA i Izraela), które miały być sfinansowane ze sprzedaży lasów Państwowych.  -   Tak się składa, że ziemia "wyrwana" lasom, nadawałaby się pod osadnictwo w Polsce dużej liczby osób. -  Można powiedzieć, tworzyłby się mechanizm przesiedleńczy.
 
Warto też zwrócić uwagę na fakt, że ze szczególnym naciskiem "kadzie się nam do głowy", aby adoptować uchodźców z Syrii, gdzie od 2010 roku trwa wojna domowa, i skąd uciekło już, i gdzie przemieścił się wewnątrz kraju, kilka milionów mieszkańców.
 
Tutaj rodzi się pytanie: Te kilka milionów obywateli Syrii, opuszczających swój własny kraj, i przemieszczających się w jego granicach, musiało gdzieś mieszkać, ... i posiadać w Syrii nieruchomości. Na pewno wielu z tych uchodźców takowe posiadało, i zapewne wielu z nich je sprzedaje, lub już sprzedało. Z uwagi na trwającą wojnę, koszt tych  nieruchomości jest znikomy. Kto mógłby być zainteresowany ich kupnem? - Z Syrią graniczy Izrael.
 
- Czy nie jest "przypadkiem" tak, że wojnę w Syrii sprowokowano po to, lub na tym, że korzystają na tym Żydzi, którzy tak jak wcześniej w Palestynie, tak teraz w Syrii wykupują tam tereny, aby gdy proces wojny lub wykupu się zakończy, móc je zasiedlić
 
Tego nie można wykluczyć, ... tak samo jak tego, że w tym samym celu usiłuje się doprowadzić do sprzedaży polskich Lasów Państwowych, za nasze własne  pieniądze wypłacane Żydom z reprywatyzacji.
 
- Nie sposób odnieść wrażenia, że to co się dzieje współcześnie w Polsce (i Europie), jest czymś podobnym do marszu bolszewizmu na zachód, i "Bitwy Warszawskiej" 1920 roku, z tym, że teraz maszeruje Międzynarodówka Kapitalistyczna, a marsz odbywa się z Zachodu na Wschód.
 
... i znów, tak jak w 1920 roku, marsz ten możemy powstrzymać tylko My Polacy, stawiając stanowczy o(d)pór próbie wciśnięcia nam, setek tysięcy migrantów, bo w perspektywie lat, o setki tysięcy chodzi. - Może Polak ma mentalność Kalego, ... ale to świadczy tylko o jednym, że Polak nie jest głupi.
 
image
o   
"Bliżej": TVPinfo, 22:30 Exodus ludności z Bliskiego Wschodu i Afryki do Europy
o
   
image
      
 
 
 
Czy Europa jest w tej sytuacji bezbronna? - Tak brzmi pytanie Pospieszalskiego
Moja odpowiedź jest taka: Paradoksalnie, Europę mogą uratować "Pływające Kliniki Aborcyjne Szybkiego Reagowania", z zadaniem sterylizacji nielegalnych imigrantw.
 
Państwa Europy, w tym Polska powinny uchwalić nowe prawo imigracyjne, mówiące że nielegalni imigranci nielegalnie wkraczający na terytorium Pańtw Uni, dobrowolnie wyrażają zgodę na sterylizację.  /  Skoro możemy promować aborcję, i antykoncepcję wśród ludności Europy, propozycja nie powinna nikogo wstrząsać. Wybór należałby do nielegalnych emigrantów. Chcą zostać na warunkach "nowego prawa", lub opuścić Europę. Tylko to może powstrzymać falę imigracji, i koniec Europy jaką znamy. - Do tego potrzebne są  "Pływające "Kliniki Aborcyjne Szybkiego Reagowania", i ich lądowe odpowiedniki.  >>> http://zonacezara.salon24.pl/666827,blizej-tvpinfo-22-30-exodus-ludnosci-z-bliskiego-wschodu-i-afryki-do-Europy
 
image
 
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz