NO BORDER LAST FOREWER  =   GRANICE PAŃTW NIE SĄ WIECZNE
 
Takie sformułwanie, w połączeniu z twierdzeniem, że podstawowym prawem człowieka jest nieskrępowane prawo do przemieszczania się,  oznacza likwidację wszystkich granic, i w praktyce NWO, czyli państwo i rząd globalny.  -  Do tego zmierza polityka Uni.
 
image
o
o
image
o
image
o
image
 
Warsaw Multicultural Center Fundacja Inna Przestrzeń, wskazana jako "polski kontakt" dla fali arabskich emigrantów ,  jest współfinansowana przez Fundację im. Stefana Batorego założoną przez Georga Sorosa, ... i od 2009 roku  przez koalicyjną administrację PO - PSL. 
A  to oznacza, że koalicja PO - PSL, od lat prowadzi "tajną politykę imigracyjną", kreującą problem, z którym teraz nie wie co zrobić.   >>>  http://przestrzen.art.pl/content/sponsors.htm
 
 Więcej w notce    "To George Soros finansuje inwazję islamską na Europę ... DOWODY"    >>>   http://zonacezara.blogspot.com/2015/09/to-george-soros-finansuje-inwazje.html
 
 
image
 
22.09.2015  /  Niezalezna.pl:  Imigranci próbujący przedostać się do Europy otrzymują specjalny „podręcznik”, który zawiera mapy z wytyczonymi szlakami podróży oraz niezbędne wskazówki, porady mające pomóc w przekraczaniu granic Unii Europejskiej. Ponadto publikacja zawiera numery telefonów i adresy kontaktowe do pomagających uchodźcom organizacji działających w poszczególnych krajach m.in. w Polsce.

Na „podręcznik imigranta” wśród porzuconych na plaży wyspy Lesbos natrafił dziennikarz Sky News. Publikacja zredagowana została w języku arabskim i poza mapami i szlakami dojazdu do poszczególnych krajów (oraz informacji, jak przedostać się dalej, do Niemiec) zawiera informacje mające pomóc w przekraczaniu granic oraz podstawowe dane na temat różnych krajów Europy.

Rząd PO od lat wspiera fundację wspierającą muzułańską inwazję na Europę

Okazuje się, że dystrybucją przewodnika zajmuje się „w2eu” (Welcome to EU) co w tłumaczeniu na język polski oznacza „Witamy w Europie”. Wolontariusze organizacji rozdają bezpłatnie wydrukowane na masową skalę podręczniki m.in. w Turcji. Tam też znajduje się całą centrum dystrybucji.

Ponadto uchodźcy mają do dyspozycji całodobowy numer infolinii pod którym uchodźcy z krajów arabskich mogą skontaktować się z wolontariuszami z Europy Zachodniej. Po odebraniu informacji o zagrożeniu życia, zawiadomienie przekazywane jest do europejskich jednostek straży granicznej, patrolującej wody przybrzeżne. To właśnie tam najczęściej dostarczani są przez przemytników imigranci.

Rząd PO od lat wspiera fundację wspierającą muzułańską inwazję na Europę

Organizacja wydająca podręcznik zachęca imigrantów do przybywania do Europy hasłem:
„Zapraszamy wszystkich podróżnych do ich trudnej wyprawy i życzymy Wam wszystkim sukcesu – ponieważ swoboda przemieszczania się jest prawem każdego człowieka.”  - czytamy.
Ponadto uchodźcy są szczegółowo informowani o warunkach, które należy spełnić w poszczególnych krajach Europy, w celu uzyskania obywatelstwa.

Rząd PO od lat wspiera fundację wspierającą muzułańską inwazję na Europę