image
 
 

 
Szefowa unijnej dyplomacji opowiedziała się za obowiązkowym przyjmowaniem przybywających emigrantów przez kraje unijne, czemu sprzeciwiają się państwa Europy Środkowo - Wschodniej.  Federica Mogherini ma jednak nadzieję, że 14 września ministrowie spraw wewnętrznych podejmą decyzję w sprawie ich przyjmowania.  -  Grzegorz Schetyna chce odwlecz sprawę na "po wyborach".
 
W nagraniu ze statkiem (wyżej) Jared Taylor wyjaśnia jak Afrykańczycy wykorzystują humanitaryzm Europejczyków i ostrzega:  Europa ma wybór: "Obudzidź się, albo umrzeć."
W 29 sekundzie nagrania cytuje on szefową unijnej dyplomacji Federicę Mogherini: "Żaden uchodźca, lub imigrant, z łodzi na morzu nie zostanie odesłany z powrotem" , ... i to jest właśnie istotą naszego problemu.    -    Imigranci pchają się do Europy, bo wiedzą, że jak tylko się tu dostaną, nic ich już nie zawróci.
 
Jared Taylor przedstawia też technikę, jak się do Europy dostają: Szmuglerzy za wysoką opłatą kompletują starą łajbę, wypychają ją z afryki na wody międzynarodowe w pobliże Europy, wsiadają w motorówki, i wracają po nastyępny transport, ... o poprzednim powiadamiając Europejczyków. - A ci "ratują" uchodźców. -  Tak sztucznie, kreuje się problem, ... a właściwie politykę imigracyjną całej Europy, w tym naszą  Polaków.
 
W tym miejscu, znając to jak w Polsce przeprowadzane był wybory, warto sobie przypomnieć, że Platforma Obywatelska wygrała wybory do Parlamentu Europejskiego w dokładnie takim samym stylu, jak wygrała Wybory Samorządowe. Gdyby Platforma tamtych wyborów nie wygrała, dzisiaj Europą nie rządziłaby ekipa, która nią rządzi teraz, tylko ludzie pokroju Viktora Orbana.   -   NA WŁASNE ŻYCZENIE NIE KREOWALI BY ONI INWAZJI JAK RZĄD UNII ROBI TO TERAZ, A TO SIĘ WŁAŚNIE DZIEJE. 
 
Jeśli Unia Europejska, pod płaszczykiem "akcji humanitarnej", chce zezwolić na swobodne przemieszczanie się do wewnątrz Unii  setek tysięcy, milionów osób, to sam ten fakt świadczy o tym, żerządzący obecnie Unią Europejską politycy chcą, i dążą do tego, aby Unia Europejska stała się Unią Światową, z wolnym przepływem ludności.- To czego jesteśmy świadkami, jest tym, o czym mówił Victor Orban, jest początkiem "wielkiej wędrówki ludów", podobnej do tej, jaka miała miejsce kilka tysięcy lat temu, a która ukształtowała obecny ład w Europie. - Nowa, wykreowana przez konflikty, "wędrówka lódów" ma za zadanie ten ład, który mamy, zniszczyć, i powołać Nowy Porządek Świata - NWO. 
 
 
72%-owy sprzeciw z SONDY Newsweek.pl wskazuje że Polacy nie są głupsi od Kalego
 
05.09.2015 / Dziennik.pl: Szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini liczy na porozumienie państw członkowskich w sprawie przyjmowania uchodźców. "To nie stanie się szybko***" -  podkreśla minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.  Nie w yobrażam sobie, byśmy mogli mówić o konkretach, czy o następnych krokach bez decyzji premierów - mówił minister. A to oznacza, że konieczny byłby nadzwyczajny unijny szczyt.  Chyba, że decyzja zostanie przesunięta na drugą połowę października, kiedy odbędzie się rutynowe spotkanie europejskich liderów. / koniec cytatu /
 
*** Czyli Platforma "czai się" z decyzją na PO WYBORACH, ... tak to należy rozumieć. 
*** Na zdjęciu niżej byli Szefowie Spraw Wewnętrznych Stanów Zjednoczonych
 
image