Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?  / Od prawej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".  -  Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.  - Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.>>>  POLECAM KSIĄŻKĘ O TYM, JAK WYGLĄDAŁA REWOLUCJA W ROSJI, KTÓREJ SCHEMAT PRZYPOMINA TĄ  DZISIEJSZĄ >>> https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/uszkujnik-pdf.pdf

 
 
Newsw! To George Soros finansuje inwazję islamską na Europę ...
 
Wyczuwałem Sorosa...smród bolszewickich rewolucji jest dosyć dobrze wyczuwalny...
 
Neon24.pl: Wszyscy zastanawiają się kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europe. Pojawiły się już liczne domysły, ale jest też jeden konkret. Chodzi o odkrycie dziennikarza Sky News, Jonathana Samuelsa, który dotarł do "książeczki uchodźcy" wyjaśniającej wszystko co trzeba aby ruszyć w drogę do "raju" w Unii Europejskiej. Okazuje się, że druk tych książeczek finansuje między innymi organizacja W2eu czyli Welcome To Europe, należąca do słynnego żydowskiego "filantropa" Georga Sorosa.>>>  CAŁOŚĆ >>>  http://trybeus.neon24.pl/post/125924,to-george-soros-finansuje-inwazje-islamska-na-europe
 
 
 
image
o
 
image
 
O
 
image
 
o
 
image
 
 
 
 
image
 
image
 
o
image
 
 
Szefowa unijnej dyplomacji opowiedziała się za obowiązkowym przyjmowaniem przybywających emigrantów przez kraje unijne, czemu sprzeciwiają się państwa Europy Środkowo - Wschodniej.  Federica Mogherini ma jednak nadzieję, że 14 września ministrowie spraw wewnętrznych podejmą decyzję w sprawie ich przyjmowania.  -  Grzegorz Schetyna chce odwlecz sprawę na "po wyborach".
 
 
 
Jared Taylor wyjaśnia jak Afrykańczycy wykorzystują humanitaryzm Europejczyków i ostrzega: Europa ma wybór: "Obudzidź się, albo umrzeć."
 
W 29 sekundzie nagrania cytuje on szefowa unijnej dyplomacji Federicę Mogherini: "Żaden uchodźca, lub imigrant, z łodzi na morzu nie zostanie odesłany z powrotem" , ... i to jest właśnie istotą naszego problemu. / Imigranci pchają się do Europy, bo wiedzą, że jak tylko się tam dostaną, nic ich już nie zawróci.
 
Jared Taylor przedstawia też technikę, jak się do Europy dostają: Szmuglerzy za wysoką opłatą kompletują starą łajbę, wypychają ją z afryki na wody międzynarodowe w pobliże Europy, wsiadają w motorówki, i wracają po nastyępny transport, ... o poprzednim powiadamiając Europejczyków. - A ci "ratują" uchodźców. -  Tak sztucznie, kreuje się problem, ... a właściwie politykę imigracyjną całej Europy, w tym nas Polaków.
 
image
 
05.09.2015 / Dziennik.pl: Szefowa unijnej dyplomacji Federica Mogherini liczy na porozumienie państw członkowskich w sprawie przyjmowania uchodźców. "To nie stanie się szybko***" -  podkreśla minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna.  Nie w yobrażam sobie, byśmy mogli mówić o konkretach, czy o następnych krokach bez decyzji premierów - mówił minister. A to oznacza, że konieczny byłby nadzwyczajny unijny szczyt.  Chyba, że decyzja zostanie przesunięta na drugą połowę października, kiedy odbędzie się rutynowe spotkanie europejskich liderów. / koniec cytatu /
 
*** Czyli Platforma "czai się" z decyzją na PO WYBORACH, ... tak to należy rozumieć. 
*** Na zdjęciu wyżej byli Szefowie Spraw Wewnętrznych Stanów Zjednoczonych
 
 
Jeśli Unia Europejska, pod płaszczykiem "akcji humanitarnej", chce zezwolić na swobodne przemieszczanie się do wewnątrz Unii  setek tysięcy, milionów osób, to sam ten fakt świadczy o tym, że rządzący obecnie Unią politycy chcą, aby Unia Europejska była Unią Światową. - Pamiętać przy tym należy, że między UE i USA toczą się rozmowy w/s strefy wolnego handlu między Unią i USA ( i de facto Kanadą, bo to jest już jeden i ten sam organizm gospodarczy).
Biorąc pod uwagę te dwa fakty łącznie, próbę narzucenia przez Niemcy krajom Unii kwot imigrantów, i w perspektywie strefę wolnego handlu między Unią i USA (z Kanadą) można podejrzewać, że "wędrówka ludów" wywołana likwidacją "dyktatorskiego ładu" w państwach, skąd do Europy przemieszczają się setki tysięcy, a wkrótce najprawdopodobniej miliony ludzi, można podejrzewać, że proces ten jest częścią procesu polityki globalizacji, mającego skutkować powołaniem, kształtującego się na naszych oczach Nowego Porządku Świata / NWO - New World Order, ... i "Rządu Światowego".
 
Aby mogło się to dokonać, potrzebna jest do tego potrzebna jest do tego likwidacja państw narodowych, takich jak Polska. Dokonać tego można przez masową migrację właśnie, skutkującą takim wymieszaniem ludności na zaatakowanym terenie (tak to trzeba nazywać), że "ludność tubylcza" straci władzę nad swoim własnym terytorium. - Nie ma się co pukać w głowę, przykładem na to, że jest to możliwe, i wypraktykowane, jest powstanie Izraela w Palestynie, ... a wcześniej Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, na terenach Indian Amerykańskich, którzy stracili swoje ziemie.
 
Jeśli to, czego jesteśmy świadkami, jest częścią opisanego procesu globalizacyjnego, to stawia to w innym świetle wszystkie wydarzenia, które dzieją się na naszych oczach, łącznie z tymi, których doświadczamy od czasu podpisania Traktatu Lizbońskiego w 2009 r. , ... z najprawdopodobniej zamachem w Smoleńsku (nazywanym katastrofą) włącznie. - śp. Prezydent Lech Kaczyński, w odróżnieniu do Platformy, był  zdecydowanym zwolennikiem państw narodowych, w ramach Unii Europejskiej.
 
Sprzeciw Lecha Kaczyńskiego wobec uchwalonej przez koalicję PO-PSL zmiany "Ustawy o obywatelstwie polskim", która to zmiana praktycznie daje prawo do naszego obywatelstwa, każdemu kto tego zapragnie (i spełni warunki), mógł być przyczyną tego zamachu. - Do tego warto dorzucić fakt, że zmiana ta spowodowała, w przypadku uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej, możliwość uzyskania olbrzymich odszkodowań przez obywateli obcych państw (w tym USA i Izraela), które miały być sfinansowane ze sprzedaży lasów Państwowych.  -   Tak się składa, że ziemia "wyrwana" lasom, nadawałaby się pod osadnictwo w Polsce dużej liczby osób. -  Można powiedzieć, tworzyłby się mechanizm przesiedleńczy.
 
Warto też zwrócić uwagę na fakt, że ze szczególnym naciskiem "kadzie się nam do głowy", aby adoptować uchodźców z Syrii, gdzie od 2010 roku trwa wojna domowa, i skąd uciekło już, i gdzie przemieścił się wewnątrz kraju, kilka milionów mieszkańców.
 
Tutaj rodzi się pytanie: Te kilka milionów obywateli Syrii, opuszczających swój własny kraj, i przemieszczających się w jego granicach, musiało gdzieś mieszkać, ... i posiadać w Syrii nieruchomości. Na pewno wielu z tych uchodźców takowe posiadało, i zapewne wielu z nich je sprzedaje, lub już sprzedało. Z uwagi na trwającą wojnę, koszt tych  nieruchomości jest znikomy. Kto mógłby być zainteresowany ich kupnem? - Z Syrią graniczy Izrael.
 
- Czy nie jest "przypadkiem" tak, że wojnę w Syrii sprowokowano po to, lub na tym, że korzystają na tym Żydzi, którzy tak jak wcześniej w Palestynie, tak teraz w Syrii wykupują tam tereny, aby gdy proces wojny lub wykupu się zakończy, móc je zasiedlić
 
Tego nie można wykluczyć, ... tak samo jak tego, że w tym samym celu usiłuje się doprowadzić do sprzedaży polskich Lasów Państwowych, za nasze własne  pieniądze wypłacane Żydom z reprywatyzacji.
 
- Nie sposób odnieść wrażenia, że to co się dzieje współcześnie w Polsce (i Europie), jest czymś podobnym do marszu bolszewizmu na zachód, i "Bitwy Warszawskiej" 1920 roku, z tym, że teraz maszeruje Międzynarodówka Kapitalistyczna, a marsz odbywa się z Zachodu na Wschód.
 
... i znów, tak jak w 1920 roku, marsz ten możemy powstrzymać tylko My Polacy, stawiając stanowczy o(d)pór próbie wciśnięcia nam, setek tysięcy migrantów, bo w perspektywie lat, o setki tysięcy chodzi. - Może Polak ma mentalność Kalego, ... ale to świadczy tylko o jednym, że Polak nie jest głupi.  >>>  CAŁOŚĆ >>> http://zonacezara.salon24.pl/667355,jeszcze-jedna-nieprzespana-noc-tomasza-lisa-i-polacy-zostana-ludozercami