środa, 9 września 2015

Skasowane referendum 25 października jednak się odbędzie / Polacy odpowiedzą w nim na pytanie:

Czy zgadza się Pan/Pani na to, aby partia którą wybierzemy wyraziła zgodę na wymianę polskich emigrantów, na Afrykańskich i Syryjskich imigrantów, którzy osiedlając się w Polsce będą mogli rąbać polskie lasy, i w nich się osiedlać, dzięki czemu uzyskają z mocy prawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim (uchwalonego przez koalicję PO-PSL i podpisanej przez prezydenta Komorowskiego), automatyczne prawo do polskiego obywatelstwa. Prawa którego wykonalność, w razie kłopotu z przyznaniem im obywatelstwa polskiego, imigranci i uchodźcy będą mogli dochodzić przed polskim sądem.   - Sądem, który będzie musiał nakazać Polsce nadanie obywatelstwa polskiego praktycznie każdemu, kto tego zechce.   >>>   http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/ilu-szpiegow-i-agentow-przysporzy-nam.html

 
Nasz obywatel multi-kulti    >>>   Google    >>>     Gazeta.pl, ... i  nie łudźmy się, gdyby nie wybory, koalicja PO-PSL to pytanie też by skasowała

TWORZĄ STAŁY SYSTEM IMPORU IMIGRANTÓW / DZIENNIK.PL:  Komisja Europejska chce, by Polska przyjęła dodatkowo ponad 9 tysięcy 200 uchodźców.  >>> Rozumiem, że ponad te 2000 którymi Kopacz mydliła nam oczy.

Komisja chce ustalenia stałego systemu przyjmowania imigrantów. To musi być obowiązkowe. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie żadnej retoryki, bo potrzebne są działania - mówił szef Komisji. Obowiązkowym limitom sprzeciwia się Polska, która chce, by decyzje były dobrowolne. Zgodnie z propozycją Komisji, każdy kraj otrzyma 6 tysięcy euro za osobę.

Pozostałe koszty utrzymania uchodźców a także sprowadzonych później ich rodzin, mają być pokrywane z budżetów krajowych. Jest także możliwość, by w sytuacjach nadzwyczajnych kraje wstrzymały przyjmowanie imigrantów ale wtedy będą zmuszane wpłacać do specjalnego funduszu 0,02 procent PKB.


image
 
Skasowane referendum 25 października jednak się odbędzie. Pytaniem w tym referendum nie będzie jednak to, czy 67-letniego muzułmanina uda się zapędzić do pracy, ani nawet to, czy 6-cio letni Barak Husain Obama Jr. powinien iść do szkoły, aby nauczyć się tam, że "te obozy", to niemieckie hitlerowskie obozy zagłady, w których ofiarami w 50% byli rdzenni Polacy, a w 50% obywatele polscy pochodzenia żydowskiego.
 
Pytaniem w zbliżającym się referendum 25 października będzie:
 
Czy zgadza się Pan/Pani na to, aby partia którą wybierzemy wyraziła zgodę na wymianę polskich emigrantów, na Afrykańskich i Syryjskich imigrantów, którzy osiedlając się w Polsce będą mogli rąbać polskie lasy, i w nich się osiedlać, dzięki czemu uzyskają z mocy prawa o zmianie ustawy o obywatelstwie polskim (uchwalonego przez koalicję PO-PSL i podpisanej przez prezydenta Komorowskiego), automatyczne prawo do polskiego obywatelstwa. Prawa którego wykonalność, w razie kłopotu z przyznaniem im obywatelstwa polskiego, imigranci i uchodźcy będą mogli dochodzić przed polskim sądem. - Sądem, który będzie musiał nakazać Polsce nadanie obywatelstwa.  >>> Google   >>>   Nasz obywatel multi-kulti  >>>  Gazeta.pl
 
Trochę długie to będzie pytanie, i nie wiadomo, czy Polacy je zrozumieją, skoro w trakcie każdych ostatnich wyborów mają problem właściwie postawić krzyżyk? Nie powinniśmy się jednak zrażać, nawet gdybyśmy nie mogli zrozumieć pytania, albo zrozumieli i tylko przez pomyłkę źle postawili krzyżyk, szefowa Partii Obywatelskiej, której wnie we śnie, ani w dzień, ani w nocy, ... ona nam pomoże.
 
- Pomoże nam, i sobie, Nie zrazi jej pewnie do tego widok naszych posępnych min, beczka płynnej smoły, ani pierze z pierzyny Ryfki, o której to pierzynie wspominał Sierakowski, licha już taka, że "ch*j dupa i kamieni kupa".
 
Być może "główna macherka" stanie na chwilę i zastanowi się, dlaczego chłopcy i dziewczęta z Ruchu Niechcianego oliwią i czyszczą pociąg z taczek, nie domyśli się jednak dlaczego to robią, bo "zestaw" ani na jotę nie przypomina Pendolino, w którym podróżnych można by kusić lodami.
 
Gdyby jednak szefowa tego bajzlu jednak stanęła na dłuższą chwilę, i wnikliwiej popatrzyła na te taczki, w której w jednej z nich sławny celebryta Grześ Siedlecki woził czerwone świnie, być może zauważyła by, że dzień parady 11 Listopada, na którą są przygotowywane, tak się szczęśliwie składa, następuje po dniu referendum 25 października.
 
I chyba wtedy nic, nawet Michnik z Sewkiem Blumsztajnem w pasiakach, krzyczący chyba tylko na siebie "Naziści!", nie przeszkodzi naszym chłopcom i dziewczętom w Marszu, bo oni już dzisiaj znają odpowiedź na referendalne pytanie, ... tak że błędu z postawieniem krzyżyka nie będzie, i być nie może. - Cudów nie ma, cud to ściema", ... a w tym przypadku, nawet ściema nie pomoże.  >>>   http://zonacezara.blogspot.com/2015/09/skasowane-referendum-25-pazdziernika.html
 
 
Pendolino. Taczki. Bimber. Szklanka.
25 referendum / 11-stego łapanka.
Bo na "cudzesy" są SMS-y
Strzelają dzielnie dziewczęta, chłopaki
telefon jak maszynówa strzela głosami!
Hej!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz