niedziela, 20 grudnia 2015

Demonstracja KOD: Jak wybuch bomby wykorzystałby Ryszard Petru i NOWOCZESNA?

Polska krew na pewno nie poleje się w październiku (jak po raz kolejny zastanawiałem się wcześniej), ale na pewno zbliżamy zbliżamy się do momentu krytycznego, co wyraźnie juź widać od 12 grudnia 2015 roku:  Link do wcześniejszej notki na ten temat   >>  http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/kod-grozni-i-skok-ietowani-czy-juz.html14 listopada o 22:42 w tytule notki zadałem pytanie:   "Jak zamach w Paryżu wykorzystała by Platforma (NIE) Obywatelska, ... gdyby teraz rządziła?"  -  Zadałem sobie to pytanie bo trochę później i przyszedł mi do głowy "alternatywny rozwój wypadków opisany pod zdjęciem niżej.
Mamy 20 grudnia, Platforma już nie rządzi, NOWOCZESNA Ryszarda Petru wyrasta na drugą siłę w kraju.  -  Kilka dni temu słyszałem że Petru jest przeciwny "Za-KOD-owanej ofensywie" maarszowej, że chce ją przełożyć na początek następnego roku.   -   Wczoraj jakaś manifestacja była, a Newsweek.pl Tomasza Lisa donosi jak niżej.  / Do żadnego "wybuchu" nie doszło, ... ale warto zadać sobie pytanie:
Jak zamach na "za-KOD-dowany marsz" wykorzystałby Petru i NOWOCZESNA, gdyby na marszu KOD do jakiegoś wybuchu, i gdyby zginęło kilka, kilkanaście osób?
Pytam, bo z tego co pamiętam Kijowski Majdan skutkował ucieczką Janukowycza po sponsorowanym przez kogoś ataku, i śmierci na Majdanie kilkunastu osób. -  Czy do czegoś podobnego miało dojść w Warszawie 19 grudnia podczas marszu KOD?, ... a sytuacja 11 listopada 2015 roku mogła się rozwinąć tak, jak opisałem to w notce pod tytułem "Czy zachowanie Prezydenta uratowało Marsz Niepodległości, i polską demokrację?"   >>>  http://zonacezara.blogspot.com/2015/11/czy-zachowanie-prezydenta-andrzeja-dudy.html
-  Jeśli tak, co co uratowało wczorajszy marsz KOD? 

Czy nie była to może obawa przed tym, że ewentualny "szturm na Belweder" w wykonaniu "zakodowanych manifestantów" uznany byłby za sprowokowany zamach, i siłową próbę obalenia legalnie wybranych polskich władz? -  Tym bardziej prawdopodobny,  ....  gdy weźmie się pod uwagę to, że Wybory Prezydenta 2010 zostały sfałszowane? >>  http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/rzeplinski-prezes-trybunau-o-premierze.htm
o
image

9 listopada 2015 roku Premier Ewa Kopacz rezygnuje z udziału spotkaniu w / s uchodźców na Malcie w dniach 11 - 12 listopada 2015 r., które na te dni wyznaczył Donald Tusk.  /   Tego samego dnia Minister Spraw Zagranicznych Grzegorz Schetyna rezygnuje z wyjazdu do Pragi w dniach 12 - 13 listopada 2015 r.
  
"Według wiceministra spraw zagranicznych Rafała Trzaskowskiego, premier zwróciła się wcześniej do prezydenta Andrzeja Dudy z trzema propozycjami. Jedna zakładała przesunięcie inauguracji Sejmu, druga – wyjazd prezydenta na szczyt, trzecia – wystosowanie prośby do innego państwa o reprezentowanie Polski. -  Andrzej Duda miał odrzucić pierwsze dwie opcje, ..." 

12 listopada, następnego dnia po Marszu Niepodległości, rząd Ewy Kopacz miał podać się  do dymisji.  -  Czy doszło do tej dymisji by doszło, gdyby Prezydent Duda zgodził się przesunąć posiedzenie Sejmu na później, a 11 Listopada na Marszu Niepodległości, lub gdzieś indziej w Polsce, doszło by do wydarzeń takich jak w Paryżu?    -   Co by się stało, ... gdyby?

Poza propozycjami premier Ewy Kopacz, aby Prezydent Andrzeja Duda przesunął inaugurację Sejmu na dzień po 12 listopada, czyli 13-stego, oraz udał się na szczyt w / s imigrantów na Malcie, prezydent Andrzej Duda otrzymał jeszcze jedną propozycję, organizatorzy Marszu Niepodległości zaprosili go, aby w tym Marszu wziął udział.  -  Z rzadnej z tych propozycji Prezydent Andrzej Duda nie skorzystał.

Oczywiście, trudno jest podejrzewać że ktokolwiek, w sposób "sztuczny", chciałby dokonać zamachu na Marsz Niepodległości 11 Listopada, w którym udział bierze Prezydent Polski, na dokładkę w przeddzień podania się przegranego w wyborach rządu do dymisji, w dniu 12 listopada.  -  Teoretyzując, gdyby do takiej sytuacji doszło, byłby to zły dzień dla rządu Ewy Kopacz.  /  Nie dość, że Platforma przegrała wybory,  ... do tego musiałaby się jeszcze tłumaczyć wyborcom z tego, że to nie ona dokonała zamachu na Prezydenta,  ...  i polską demokrację.

Sytuacja nie byłaby jednak dla Platformy tak zła, a dla wyborców oczywista, gdyby jakimś cudem dokonano zamachu na Marsz Niepodległości, w którym udziału nie bierze Prezydent Polski Andrzej Duda, a rząd Ewy Kopacz nie podawałby się do dymisji 12 marca, tylko np. "13-tego w piątek", w dniu zmasowanych zamachów w Paryżu.  -  W takiej sytuacji trudno byłoby oskarżyć Platformę o jakiekolwiek zło, ... gdyby do niego doszło. /  Wszystko poszło by na konto Państwa Islamskiego, nikt nie mówiłby, a nawet by nie myślał o jakiejkolwiek odpowiedzialności Platformy, ... tym bardziej, że wcześniej świat obiegła informacja, że kibice z Wrocławia nie chcą w Polsce imigrantów (ostatnio wiele rzeczy dzieje się we Wrocławiu).

Warto się jednak zastanowić czy do zamachu na Marsz Niepodległości miało dojść, a jeśli tak, to dlaczego nie doszło.  /  Czy powodem tego, że nie doszło mogło być to, że 11 Listopada Prezydent Andrzej Duda wysłał list do organizatorów, i uczestników Marszu Niepodległości, a sam osobiście wziął udział w "uroczystościach" pod pomnkiem Romana Dmowskiego.   -   Takie zachowanie Prezydenta 11.11 mogło sugerować, że Prezydent w Marszu może jednak wziąć udział.  Czy takie zachowanie Dudy  po-mogło uchronić Marsz Niepodległości przed wydarzeniami "jak w Paryżu"? 

Na to pytanie, i pytanie  zadane 14 listopada:  "Jak zamach w Paryżu wykorzystała by Platforma (NIE) Obywatelska, ... gdyby rządziła", ... naprawdę trudno odpowiedzieć.  -  PO nie rządzi.
Demonstracja KOD: Jak wybuch bomby wykorzystałby Ryszard Petru i NOWOCZESNA / Link do tej notki  >>>    http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/demonstracja-kod-jak-wybuch-bomby.html


10 kwietnia 2010 roku przed Pałacem Prezydenckim

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz