czwartek, 17 grudnia 2015

Rzepliński, prezes Trybunału, o premierze Jarosławie Kaczyńskim

Rzepliński, prezes Trybunału, miał ponoć zabłysnąć takim oto stwierdzeniem:
"Podobno, tak mi mówili dzisiaj, że w gmachu Trybunału będzie siedziba pana prezesa. I że oglądał ją w niedzielę z zewnątrz, pewnie mu się podobała"
Można by nawet zaśmiać się na ten "kawał", gdyby wcześniej prezes Rzepliński nie skrytykował pomysłu umieszczenia siedziby Trybunału Konstytucyjnego poza Warszawą,  takimi oto słowami: 
"Można było o tym dyskutować gdzieś 20 lat temu, gdy Trybunał urzędował w pomieszczeniach dla Senatu. Od 18 lat ma już swoją siedzibę    w dawnym kasynie oficerów rosyjskich    w Warszawie."  -  miał stwierdzić szef TK.
No cóż, kwestionował jego opinii nie będę, ale nawet sędzia "z Komorowskiego nadania" bez zastanowienia czasem głupotę palnie. (:

Mamy "cyrku ciąg dalszy"  /  Podaj dalej >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/rzeplinski-prezes-trybunau-o-premierze.html

image

Zgadzam się z Bronkiem Komorowskim  "jesteśmy na progu kompromitacji państwa polskiego".  / Przyczyną kompromitacji jest jednak to,  że mianował szefa Trybunału Konstytucyjnego będąc prezydentem, który objął swój urząd w wyniku sfałszowanych Wyborów Prezydenta 2010, ... i właśnie ten szef Trybunału Konstytucyjnego brał udział w powstaniu ustawy, na podstawie której PO chciała wstawić dwuch kolejnych niekonstytucyjnych sędziów Trybunału Konstytucyjnego.  -  To jest "zamachem stanu", a nie to co robi teraz PiS. / PiS chce ten kolejny "zamach stanu" powstrzymać.  /  LINK DO NOTKI   >>>  http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/komorowski-ma-problem-z-jarosawem.html

image
14 grudnia obejrzałem w POLSAT-cie program o Trybunale Konstytucyjnym, z udziałem posła Jacka Sasina. "Komuniści i złodzieje przegrywają z PiS wojnę medialną o Trybunał Konstytucyjny /  Źródło >>>  www.polsatnews.pl/tbd
Jaka różnica procentowa była pomiędzy kandydatami między godziną 00:58 i końcem liczenia głosów?
  
Liczba głosów ważnych
A2 = A - A1
3 889 474
100%
1% = 38 894,74
KOMOROWSKI
Bronisław
B2 = B - B1
2 281 548
 58.65955 %
KACZYŃSKI 
Jarosław
C2 = C - C1
1 607 846    
41.338391 %
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z WYNIKU CZĄSTKOWEGO LICZENIA GŁOSÓW 
D2 = B2-C2
 673 702
    
17.32%
  
A2 = B2 + C2 ,  lub A - A1           D2 = B2 - C2
Wynik obliczony na podstawie oficjalnych komunikatów PKW z Wyborów Prezydenta 2010 r., z godziny 00:58 i końcowego
17.32% w prawym dolnym rogu przedstawia różnicę pomiędzy kandydatami z FRAGMENTU PROCESU ZLICZANIA GŁOSÓW ZAWARTEGO W PRZEDZIALE CZASOWYM POMIĘDZY  od godz.00:58 do końca liczenia głosów 

image


1 komentarz:

 1. Rzepliński, prezes Trybunału, o premierze Jarosławie Kaczyńskim

  Rzepliński, prezes Trybunału Konstytucyjnego miał ponoć zabłysnąć takim oto stwierdzeniem:

  "Podobno, tak mi mówili dzisiaj, że w gmachu Trybunału będzie siedziba pana prezesa. I że oglądał ją w niedzielę z zewnątrz, pewnie mu się podobała"

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=Gu24mvxArg8

  Można by nawet zaśmiać się na ten "kawał", gdyby wcześniej prezes Rzepliński nie skrytykował pomysłu umieszczenia siedziby Trybunału Konstytucyjnego poza Warszawą, takimi oto słowami:

  "Można było o tym dyskutować gdzieś 20 lat temu, gdy Trybunał urzędował w pomieszczeniach dla Senatu. Od 18 lat ma już swoją siedzibę w dawnym kasynie oficerów rosyjskich w Warszawie." - miał stwierdzić szef TK.

  >>> https://www.youtube.com/watch?v=NwFBc0pAIYI

  No cóż, kwestionował jego opinii nie będę, ale nawet sędzia "z Komorowskiego nadania" bez zastanowienia czasem głupotę palnie. (:

  Mamy "cyrku ciąg dalszy" / Podaj dalej >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/rzeplinski-prezes-trybunau-o-premierze.html

  OdpowiedzUsuń