poniedziałek, 14 grudnia 2015

Polska cała z Was się śmieje, ... komuniści i złodzieje!

To było mocne, ... wydaje mi się że niektórym szczęka opadła z wrażenia
>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/caa-polska-z-was-sie-smieje-komunisci-i.html 
Fot. PAP/Rafał Guz
12.12.2015 / wPolityce.pl:Do tej pory było jedynie utyskiwanie i niedowierzanie publicystów. Dziś trzeba sprawę postawić jasno. Jeśli obóz zmiany nie zacznie zarządzać komunikacją ze społeczeństwem, jeśli nie zacznie jasno tłumaczyć obywatelom swoich decyzji to na dobrą zmianę nie będzie żadnych szans.  >>>  http://wpolityce.pl/polityka/274881-dzisiejszy-dzien-byl-prawicy-potrzebny-obozowi-zmiany-pokazal-zolta-kartke-za-brak-komunikacji-ze-spoleczenstwem
"Polska cała z Was się śmieje, ... komuniści i złodzieje"  -  To było mocne, ... wydaje mi się że niektórym szczęka opadła z wrażenia, szczególnie tym, którzy zauważyli, że Pan  Andrzej Gwiazda  legenda Solidarności, cytuje byłego wiceprezesa żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith POLIN, prof. Jana Hartmana. -  Dla tych co zrozumieli przesłanie Andrzeja Gwiazdy, to właśnie ono było najmocniejszym przesłaniem marszu 13 grudnia, mocniejszym od słów Jarosława Kaczyńskiego.

Cytowany przez Andrzeja Gwiazdę fragment z bloga prof, Jana Hartmana:   "Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego."    >>   http://hartman.blog.polityka.pl/2015/02/26/ty-chamie-polski-chamie/

Niesiołowski po ogłoszeniu wyniku w Wyborach Prezydenta 2010:  "Ja miałem "o 11-stej" (23:00) przeciek: Kaczyński prowadzi 56 ... 54.46% ...  ja myślę Boże!  No!  Katastrofa! Muszę wyjeżdżać chyba, na starość mnie czeka emigracja. - No na szczęście to się nie stało." 
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CAŁEGO WYNIKU WYBORÓW PREZYDENTA 2010
Wynik z16 853 021 głosów,
... i 100% lokali wyborczych
D
+ 1 014 753
+6,02%
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CZĘŚCI ZLICZONEJ PRZED 23:50
Wynik z 7 898 019 głosów,
... i 51,5% lokali wyborczych
D1
- 64 601
- 0,82%
RÓŻNICA W GŁOSACH POMIĘDZY KANDYDATAMI Z CZĘŚCI ZLICZONEJ PO 23:50
    Wynik z 8 955 002 głosów,
... i 48,5% lokali wyborczych
D2
JEST
+1 079 354
>>> ???
+12,05%
*** Już sama liczba zliczonych głosów przed, i po 23:50 zastanawia

** Niżej w tabeli wynik z 23:00 po przeliczeniu na "przeciek Niesiołowskiego"
Imię i nazwisko kandydata
Liczba uzyskanych głosów
% uzyskanych głosów
KACZYŃSKIJarosław Aleksander
1 739 663
54,56
KOMOROWSKI Bronisław Maria
1 454 723
45,54
Wynik z 11-stej, który niechcący podał Niesiołowski ,  znacząco różni się od oficjalnego wyniku cząstkowego podanego przez PKW , z tej samej godziny.

Imię i nazwisko kandydata
Liczba uzyskanych głosów
% uzyskanych
głosów
KACZYŃSKI Jarosław Aleksander
1 577 612
49,39
KOMOROWSKI Bronisław Maria
1 616 775
50,61
Tabela wyżej / Oficjalny wynik cząstkowy z godz. 22:48 podany przez PKW
Andrzej Rzepliński  w 2005 kandydował, z rekomendacji PO, na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich  w związku z upływem kadencji Andrzeja Zolla. - Był też podobno kandydatem na posła z list PO.
18 grudnia 2007 został wybrany przez Sejm VI kadencji na urząd sędziego Trybunału Konstytucyjnego, który objął następnego dnia.  /  3 grudnia 2010 r.  prezydent Bronisław Komorowski powołał prof. Andzreja Rzeplińskiego na prezesa Trybunału Konstytucyjnego.
Czy gdyby dzisiaj Polacy wiedzieli, że obecny szef Trybunału Konstytucyjnego, został mianowany na to stanowisko przez prezydenta, którego legalność wybory jest kwestią dyskusyjną trak licznie stawili by się na zawołanie tzw. Komitetu Obrony Demokracji,  który z obroną demokracji może mieć tyle samo wspólnego, co Platforma Obywatelska z obywatelskością? - Warto to pytanie zadać "betonokonserwie i wapniakom" z Prawa i Sprawiedliwości.  
"Prawda jest jak miecz obosieczny, prawda ukryta jest jak sztylet zdradziecki" -  Czyżby PiS, tak jak śp. Prezydent Lech Kaczyński ukrywał prawdę na "lepszą okazję"?

Co z przygotowaniami PO i TK w/s usunięcia Prezydenta z "byle powodu"?   >>   http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/a-co-z-przygotowaniami-po-i-tk-ws.html

.......

1 komentarz:

 1. Cała Polska z Was się śmieje, ... komuniści i złodzieje!

  To było mocne, ... wydaje mi się że niektórym szczęka opadła z wrażenia

  "Cała Polska z Was się śmieje, ... komuniści i złodzieje" - To było mocne, ... wydaje mi się że niektórym szczęka opadła z wrażenia, szczególnie tym, którzy zauważyli, że PanAndrzej Gwiazda legenda Solidarności, cytuje byłego wiceprezesa żydowskiej loży masońskiej B'nai B'rith POLIN, prof. Jana Hartmana. - Dla tych co zrozumieli przesłanie Andrzeja Gwiazdy, to właśnie ono było najmocniejszym przesłaniem marszu 13 grudnia, mocniejszym od słów Jarosława Kaczyńskiego. / ZOBACZ >>>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/caa-polska-z-was-sie-smieje-komunisci-i.html


  Cytowany przez Andrzeja Gwiazdę fragment z blogu prof, Jana Hartmana:

  "Jak ja to znam. Jak ja to znam. Miliony was, chamy, miliony. I co my mamy z wami zrobić? Ale przyjdzie na was czas. A jak nie na was, to na wasze dzieci. Weźmiemy szturmem wasze szkoły, zwabimy was podstępem do teatrów, wyślemy wasze dzieci w świat. I pewnego dnia zniknie ta zabobonna, prostacka i kruchciana Polska, dławiąca się pychą, jakąż to ona jest „prawdziwą” i „wierną” jest. I narodzi się Polska ludzi przyzwoitych, kulturalnych, wiedzących coś o świecie i zdolnych do myślenia społecznego i obywatelskiego."

  OdpowiedzUsuń