czwartek, 24 marca 2016

Jaki jest motyw, gdy ginie prezydent"dobrze sytuowanego kraju"?

Czy 10.04.16 służby USA i MOSSAD zrobią nam smoleńską szopkę? Cz.II
 
Czy 10.04.16 służby USA i MOSSAD zgotują nam "smoleńską szopkę"?
 
Naczelnik Państwa ("JK"), oraz Minister Obrony ("AM"), nie powinni latać wspólnie jednym samolotem. Nie powinni stać obok siebie na jednej trybunie. Nie powinni, trzymając się za ręce, przechodzić przez to samo pole minowe.
 Polska dla Stanów Zjednoczonych,  jest strategicznie bardzo ważnym krajem.
"Diabli nie śpią.", ... rządy USA i  Izraela roszczą sobie wobec Polski , abyśmy dokonali w Polsce reprywatyzacji  mienia pożydowskiego, sprzedawali ziemię, i  Lasy Państwowe. -  To jest nic innego, ... niż wysuwanie wobec Polski roszczeń terytorialnych!
MYŚLĘ, ŻE STOIMY PRZED ZADANIEM SOBIE PYTANIA, i  ODPOWIEDZIĄ NA PYTANIE:  CZY POLSKA JAKO TERYTORIUM JEST AŻ TAK BARDZO WAŻNA,  ABY AMERYKANIE ZMKNĘLI OCZY NA TO, CO SIĘ STAŁO W POLSCE 10.04.10,  ....  ALBO W TYM WYDARZENIU UCZESTNICZYLI?   
Mówiąc bez owijania w bawełnę:   Warto się zastanawiać nad tym, czy USA, do spółki z Izraelem, "w resecie z Rosją", współuczestniczyły w zamachu 10.04.10 na samolot polskiego Prezydenta?   ...  bo motyw na pewno mieli.  >>>   http://ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke
Jaki jest motyw, gdy ginie prezydent"dobrze sytuowanego kraju"?
 
 
Mam tu na myśli położenie geopolityczne - bo u nas w kasie dawno "pustki".  - Położenie geopolityczne, możliwe, że właśnie to jest tym, co Polska ma najcenniejszego. 
 
Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja, mówią agenci handlu nieruchomościami. A Polska to "działka" w centrum Europy. -  Można się aby domyślać, że komuś ta "działka" bardzo pasuje. - Pytaniem jest, co ten ktoś byłby w stanie zrobić, aby ją dostać.
 
Być może odpowiedzią na to pytanie jest wypowiedź George'a Friedman'a– amerykańskiego politologa żydowskiego pochodzenia, absolwenta City College of New York. Doktorat uzyskał na Cornell University. Jest założycielem i Dyrektorem Generalnym Stratfor, prywatnej agencji wywiadowczej i instytucji publikującej analizy geopolityczne. Zajmuje się geopolityką i współczesną doktryną wojenną. Artykuł o nim:  http://www.rp.pl/artykul/936594.html?p=1   WYPOWIEDŹ O ZNACZENIU POLSKI NIŻEJ
 
 
*** George Friedman – amerykański politolog żydowskiego pochodzenia
YouTube przesłany 08.06.2010  >>  
 https://www.youtube.com/watch?v=7Kfh0Fuq7LI
 
"Gdy kraj staje się fundamentalnie wanny strategicznie dla światowej potęgi zdolnej do olbrzymich ustępstw ekonomicznych i transferów technologii, to ma swoje istotne konsekwencje. 
 
Jako przykład mogę wam podać Koreę Południową. Gdybym powiedział w 1950 roku, że Korea Południowa mogła by być jedną z najsilniejszych, najbardziej dynamicznych gospodarek w Azji, śmialibyście się.
 
- Dlaczego tak się stało?
 
Stało się tak, bo Korea była istotnym elementem interesów Stanów Zjednoczonych. Stany musiały upewnić się co do możliwości utrzymania się Korei Południowej, ... i Korea Południowa bardzo zyskała na tym partnerstwie.
 
Następnym przykładem jest Izrael. Nie było istotnego powodu, aby Izrael mógł wyjść z ekonomicznej ruiny. Został uratowany dzięki finansowemu i ekonomicznemu wsparciu Stanów Zjednoczonych. - Są też oczywiście przykłady Niemiec Zachodnich i Japonii. 
 
Strategiczne partnerstwo ze Stanami Zjednoczonymi, nie biedne partnerstwo ze Stanami Zjednoczonymi, ... miejsce gdzie Stany Zjednoczone silnie potrzebują danego kraju, przekształcają jego gospodarkę. Szczególnie gdy ma zdyscyplinowaną i uzdolnioną siłę roboczą, ... którą Polacy mają. -  Zwłaszcza gdy znajdujesz się pomiędzy dwoma krajami, z którymi kooperujesz, ale z którymi się niespecjalnie kochasz. 
 
- Chodzi o coś takiego, gdy zapytasz Polaka kogo woli, Rosjanina, czy Niemca? ... on odpowie Amerykanina. Poprzednio był to Francuz. Wolą kogokolwiek innego. 
 
Nie jest jasne, czy Niemcy są gotowe do uczestnictwa w innej konkurencji z Rosją, ... choć także mogą to zrobić. Z pewnością nie jest jasne czy rosyjskie i amerykańskie interesy w tej kwestii będą tożsame. Dlatego też Stany Zjednoczone albo przyzwolą na możliwość sojuszu niemiecko-rosyjskiego, który miałby swoje znaczące geopolityczne następstwa dla Stanów Zjednoczonych, albo Stany Zjednoczone nawiążą partnerstwo z Polską. 
 
Niewątpliwie decyzją administracji Busha było posiadanie takiego strategicznego partnerstwa z Polską. Administracja Obamy obecnie rewiduje tę kwestię. - To czy jest tam tarcza antyrakietowa nie jest istotne.  - Polska (dla Stanów Zjednoczonych) jest strategicznie bardzo ważnym krajem.
 
MYŚLĘ, ŻE STOIMY PRZED ODPOWIEDZIĄ NA PYTANIE: CZY AŻ TAK BARDZO, ABY ZMKNĄĆ OCZY NA TO, CO SIĘ STAŁO W POLSCE 10.04.10, .... ALBO W TYM WYDARZENIU UCESTNICZYĆ?   >>  CZ.2 >>   http://ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke
 
 
W 1919 roku Mackinder stworzył następującą teorię:  "Kto rządzi Europą Wschodnią, ten rządzi "the Heartland" (Pivot Area) ; kto rządzi "Pivot Area" ten rządzi "World-Islands" (Europą, Azją, Afryką);  kto rządzi "World-Islands" (Europą, Azją, Afryką), ten rządzi światem"   >>>   https://en.wikipedia.org/wiki/The_Geographical_Pivot_of_History     
 
Myślę, że prawdziwym celem "przerzutu" tzw. uchodźców / imigrantów na nasz kontynent, jest stworzenie w Europie bazy ludzkiej, która w przyszłości ma zostać wykorzystana do opanowania najpierw samej Europy (w tym Europy Wschodniej), a następnie Rosji,  ...  bo jak przewiduje "teoria", Rosję można zdobyć tylko "piechotą na piechotę", a do tego potrzebni są ludzie, którzy zechcą to zrobić.  -    Miałoby to przeszkodzić Niemcom, i Rosji, w pokojowym połączeniu się  / współpracy  /, bo wtedy Niemcy i Rosja wspólnie,  byłyby potęgą rządzącą światem. 
 
Dlatego można domyślać się, że uchodźcy, i to co obserwujemy, jest tak naprawdę wojną USA z  Euro-Rosją, a tzw. "uchodźcy / imigranci" są najemnikami Stanów Zjednoczonych wykorzystującymi prawodastwo Uni Europejskiej, do opanowania Europy, lub Europy Środkowej, w celu stworzenia  państwa buforowego (niekoniecznie z naszą ludnością),  mającego za zadanie terytorialne odseparowanie Niemiec od Rosji. 
 
Z uwagi na to, że Polski nie stać na stworzenie takiego państwa buforowego najbardziej prawdopodobne jest, że "usługę" sfinansowania tego planu (wraz z zyskami) powierzono amerykańskim żydo-syjonistom. 
 
Myślę, że jeśli o nas chodzi, naszym największym problemem jest zdefiniowanie, kto tak naprawdę jest naszym przyjacielem, a kto wrogiem.  -  Bo kochamy USA za to, co zrobiły dla nas w 1917 roku (tak naprawdę pomagając sobie, tworząc państwo buforowe) .-  Ale USA w roku 2015 są całkowicie innym państwem niż w roku 1917, kto inny nim rządzi, i inne ma ma cele.    Teraz "Amerykanie" też chcą stworzyć państwo buforowe, ... tyle że tym razem naszym kosztem, ... i tak naprawdę to chyba, ... albo raczej na pewno,  nie nasze.
 
 
 
Niesamowite opowieści polskiego najemnika. Zaczął od Legii cudzoziemskiej, a później już jako najemnik wspomina niesamowite historie ze swoich misji. My tu sobie żyjemy, a obok nas jest taki świat równoległy, świat takich najemników, rządów poszczególnych państw o statusie mocarstwa, walki o surowce, o ziemię, o wpływy, o możliwość pisania historii - to jest bardzo przykry i brutalny świat. Każda z ekip ma ludzi w krawatach i garniturach od tego, by ten świat NAM kolorować, by NAM mydlić oczy, przedstawiać fałszywy obraz rzeczywistości - oni są w każdych większych mediach, niektórzy robią to świadomie, niektórzy jednak nie. Dają nam "nowe technologie", konsole 3D, super komputery (stopniowo walka trwa o kawałki GHz, a de facto już dawno są wynalezione procesory laserowe, które osiągają THz, a może i lepiej), dają nam sportowe mistrzostwa świata, ogromne widowiska, show muzyczne, ogromne pokazy mody, samochody. Wszystko jak dla dzieci - macie, bawcie się, zajmijcie się tym, byleby nie nami, byleby nie sprawami najwyższej rangi. Są ludzie jednak, którym nie podoba się to, którzy usiłują na własną rękę demaskować ich działania, czasami są bardzo blisko prawdy, czasami bardzo daleko. Najemnik dostaje takie zlecenia i widzi takie rzeczy, których zwykły szary człowiek, według władzy - nie powinien widzieć...  >>>  POLSKA – Ziemia Obiecana.  >>>  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/130554,polska-ziemia-obiecana
 
 
....

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz