niedziela, 6 marca 2016

Kto pilnował "gabloty" Prezydenta Dudy w POLIN? Robił to MOSSAD?


Jeśli to oni to nawet oskarżyć ich nie można że spartaczyli robotę, w sobotę przecież mają szabas!  >> http://zonacezara.blogspot.com/2016/03/kto-pilnowa-gabloty-prezydenta-dudy-w.html
 
image
 
06.03.16 / Niezalezna.pl: Pojawia się coraz więcej znaków zapytania w sprawie incydentu z udziałem limuzyny, którą podróżował Andrzej Duda. Szef sztabu Biura Ochrony Rządu stwierdził, że wszystkie auta wożące VIP-ów są szczegółowo kontrolowane, a opona z samochodu prezydenta, nawet uszkodzona, umożliwia dalszą jazdę. Powiedział też, że samochód przeszedł kontrolę dwa dni wcześniej.

Ppłk Dariusz Bielas, dyrektor sztabu BOR, zapewnił na antenie TVP Info, że biuro ma „własną stację diagnostyczną pojazdów i żaden samochód nie wyjedzie z VIP-em bez udokumentowanej kontroli”. Wykluczył też „by opona była nieoryginalna”.

Ujawnił również, kiedy po raz ostatni skontrolowano prezydencką limuzynę. – Do ostatniej większej kontroli tego auta doszło 2 marca – powiedział i jednocześnie dodał, że „żaden system zabezpieczeń nie gwarantuje stu procent ochrony”. Przyznał też, że jest wiele hipotez ws. możliwych przyczyn incydentu. – Od złośliwości rzeczy martwych począwszy na znacznie dalej idących wnioskach skończywszy – mówił.  /  Co w takim razie zawiodło w piątek?  - PYTA NIEZALEŻNA.PL
 
- Nie wiem co zawiodło w piątek, wiem że 3-go w sobotę    (dzień po "większej kontroli" prezydenckiego "BMW" / dzień przed wypadkiem)    Prezydent Andrzej Duda był w Muzeum Kłamstwa i Propagandy POLIN -  co mnie bardzo zdenerwowało, bo sugerował aby tam chodziły wycieczki z polskich szkół. 
- Ciekawe czy Prezydent Duda dowiedział się tam skąd pochodzi nazwa Polski? 
 
Ważniejsze pytanie: Podejrzewam że taki budynek ma wewnętrzny garaż, a Prezydent mógł udać się  tam samochodem. /  Kto pilnował prezydenckiej gabloty 3 marca, (czyli dzień po inspekcji, w przeddzień wypadku), gdy Prezydent Andrzej Duda zwiedzał Muzeum? Robił to MOSSAD?  -  I skąd ta zagadkowa właśnie tam ,  na dzień przed wypadkiem, wizyta?
 
Zastanowić się  aby należy,  czy Lech "Bolek" Wałęsa nie miał przypadkiem zamiaru, wraz z KOD-em, stanąć na czele przedterminowych wyborów Prezydenta, jak Komorowski w 2010 roku? >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/12/wyborczy-przekret-stulecia-czy-i-jak.html
 
 
Od 00:!5:  Maria Seweryn: Dzień dobry!  /  Maciej Orłoś:Szalom!, ... można nawet powiedzieć. / ... / Seweryn: Ale dziś wyjątkowa okazja. Zobaczycie wystawę, której nikt jeszcze nie widział.  Orłoś: Zwiedzimy ...Muzeum Histori POLIN   Seweryn:  POLIN pierwotnie oznaczał ( po żydowsku) "Tu odpocznij", ... a potem przyjął się jako nazwa Polski.

Oczywiście to, że nazwa Polska pochodzi od żydowskiego POLIN jest kłamstwem kolportowanym przez Muzeum Syjonistów Polskich POLIN, ... bo tak, w sposób prawidłowy, powinna brzmieć jego nazwa.  

Warto też wiedzieć  że POLIN to zmodernizowana współczesna nazwa pochodzącego z lat 1905 - 1916, mającego powstać przy wsparciu Niemiec, projektu JUDEOPOLONIA.  -   Kres projektowi JUDEOPOLONIA położyło odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. 
Z tamtego zapewne też okresu pochodzą te niemiecko-syjonistyczne skojarzenia "Naczelnika Państwa" Jarosława Kaczyńskiego z marszałkiem Józefem Piłsudskim.  -  Dlatego wybrykami jak niżej bym się nie przejmował, ... "urazy" niepowodzeń zostają w umysłach przegranychna długo.  -  Po przetłumaczeniu niemieckiej nazwy POLEN na żydowskie POLIN, oddał bym "Kaczyńskiego" do Muzeum Syjonistów Polskich POLIN.  -   Jak trafnie zauważyli Niemcy (i żydowskie media), Kaczyński wziął "pod but" projekt POLIN.
 
image
 
09.02.2016 / wPolityce.pl: Wybryk” - tak szef MSZ Witold Waszczykowski ocenił platformę z karnawału w Dusseldorfie, która przedstawiała Jarosława Kaczyńskiego depczącego kobietę ubraną biało-czerwony strój z napisem „Polska”. Zapowiedział, że w sposób dyplomatyczny zwróci się do Niemców z pytaniem o sensowność takich praktyk.
 
Podczas karnawałowej parady w Dusseldorfie nie brakowało satyrycznych platform, które w prześmiewczy — często na granicy dobrego smaku — sposób komentowały aktualne wydarzenia. Pojawiały się karykatury czołowych polityków, m.in. Angeli Merkel. Znalazła się też jedna odnosząca się do Polski.
 
Ubrana w generalski mundur i ciemne okulary postać podpisana jest jako „Kaczyński”. Postać stojąca przy różowym radioodbiorniku z napisem „Radio Maryja” depcze po płaczącej kobiecie, która jak można się domyślić, ma symbolizować Polskę. >>>  http://wpolityce.pl/swiat/281107-szef-msz-reaguje-na-karykature-polski-podczas-parady-w-dusseldorfie-bedziemy-pytac-naszych-partnerow-w-niemczech-czemu-sluza-takie-wybryki
 
image
o

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz