Albo nadgorliwy sympatyk, albo koło prezydenta Andrzeja Dudy kręci się MOSSAD? >>>  www.007.salon24.pl  >>  http://007.salon24.pl/652521,albo-nadgorliwy-sympatyk-albo-kolo-prezydenta-andrzeja-dudy-kreci-sie-mossad 

Awantura Hadacza po pierwszej debacie Komorowski-Duda / Nie on jednak jest "bohaterem" notki. Ktoś zna "nadpobudliwego Agenta",  który okazał się sprawnym w bijatyce zastępcą rzecznika PiS  [...]  Pieriestrojka 007 3.06 15:08

image
 
 
Materiał TVN24.pl: POmyliła Szydło z Kopacz, czy to kolejna prowokacja PO?
>>>   https://www.youtube.com/watch?v=rdqBBxMZjow

"Tak! Tak! To ten co "bił" Andrzeja Hadacza "obrońcę krzyża". Ta Beata Szydło pewnie tak samo wredna jak on"  -   pomyślał "katol", ... i zagłosował na "bogobojną" Ewę Kopacz, która przyznała, że owszem, na mszy w kościele była, ... ale komunii nie przyjęła?   -   Dlaczego?, ... do spowiedzi nie chodzi?

NOTKA / ZDJĘCIA >>>   http://zonacezara.blogspot.ca/2015/07/materia-tvn24pl-pomylia-szydo-z-kopacz.html
 
TEODOR49 @ ZC ZONA: Dlaczego potencjalną sprawę polityczno-korupcyjną trzyma się w tajemnicy? Czy dlatego, ... aby w odpowiednim momencie i "odpalając" wątek w przeddzień wyborów do Sejmu 25 października  wprowadzić w błąd opinię publiczną, i aby PO mogła wygrać wybory? - W międzyczasie promując w mediach potencjalnego "kozła ofiarnego" w postaci warszawskiego radnego z PiS, na dokładkę zastępcę rzecznika sztabu wyborczego Beaty Szydło? 
 
TEODOR49 1:49   - >  Jako zdeklarowany i zdemaskowany filosemita-antysemita (dowolnie skreślić) [ skreślam antysemita ZC] dostrzegam ponowne zajęcie się osobą Krzysztofa Łapińskiego. Prekursorem w tym zacnym dziele był (przed ok. 1,5 miesiącem) Salonowy meteor o nicku Pieriestrojka007. Doszukuję się ideowych i organizacyjnych związków obu blogerów.
 
Tymczasem, ... wg m/oceny, Łapiński bywa czasami jedynie emocjonalnie zbytnio pobudzony, a Hadacz to trywialny psychol, wykorzystywany okazjonalnie przez odłam naszych dzielnych służb. Kropka!!

Prawdziwym koszmarem napełnia mnie niefrasobliwość w ochronie PAD, a grono Jego przeciwników (tych poważnych!!) będzie się zwiększać, a nie odwrotnie, wszak gra toczy się o wszystko!! Epizod między Hadaczem a Łapińskim będzie bez znaczenia dla bieżącej kampanii, prawdziwym przełomem będą taśmy, czekające na ujawnienie. Wtedy nawet kabaretowe ekscesy Ewki-premier stracą swą siłę rażenia.  TEODOR49 1:49
 
ZC ZONA @ TEODOR49: JESTEM ODMIENNEGO ZDANIA
 
 
 
 
"Tymczasem, ... wg m/oceny, Łapiński bywa czasami jedynie emocjonalnie zbytnio pobudzony, a Hadacz to trywialny psychol, wykorzystywany okazjonalnie przez odłam naszych dzielnych służb. Kropka!!"
 
- No cóż TELESFORZE49, ... moim skromnym zdaniem, "emocjonalnie zbytnio PObudzony" Łapiński równie dobrze jest, ... lub może być, zbytnio sterowanym.  /  W przenośni określę to tak: Czyję intensywny "zapach" naftaliny, ... i przepoconych kiecek Kluzik-Rostkowskiej z czasów gdy była jeszcze szefową sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego w Wyborach Prezydenta 2010.  
 
Wydaje mi  się, że stanowisko rzecznika sztabu wyborczego PiS w wyborach do Sejmu, zajmowane przez Krzysztofa Łapińskiego, działa na "kontrwywiad PiS" jak chloroform do głębokiej narkozy w czasie skomplikowanej operacji.  -  Obawiam się też, że po wybudzeniu z "operacji" zobaczymy PiS bez jaj, za to z szeroko otwartymi z wrażenia oczami. - Obym się mylił. (:
 
Odnośnie: "Prekursorem w tym zacnym dziele był (przed ok. 1,5 miesiącem) Salonowy meteor o nicku Pieriestrojka007. Doszukuję się ideowych i organizacyjnych związków obu blogerów."  
 
Odpowiadam: Nie potwierdzam, ... i nie zaprzeczam. 
Nazywam się "ZC ZONA". ...  ZONA CEZARA
 
 

"Zawodowo" tracę czas na "analizowaniu przyszłości". - Trochę dziwne to zajęcie zważywszy, że nikt mnie nie zatrudnia, ... i nikt mi za moją pracę nie płaci.
- Już słyszę rechot szanownych redaktorów, gdy czytacie te słowa. / Rechoczecie, prawda?
- To się właśnie nazywa "analiza przyszłości", ... która jest tym, co nas różni.

Wy, szanowni redaktorzy, piszecie o tym, co się wydarzyło, ... i jeśli nie wdacie się w mniej, lub bardziej tragikomiczne oceny, wydajecie się być mądrzy. - Bo trudno wyglądać na niemądrego, gdy się pisze prawdę o faktach, które się widzi. - Który z Was tak właśnie pisze? (:

Ja analizuję przyszłość, piszę więc o rzeczach "niestworzonych", głupich, niemądrych. - Tym się różnimy. - Aby więc rzecz uczynić "zjadliwą", dla osób ze szczupłymi horyzonatami, z ograniczoną wyobraźnią, ograniczoną tym co się stało, a nie "tym do czego zmierza czas" i tym co się właśąnie dzieje, postanowłem stworzyć rzeczywistość mówiącą o przyszłości. Rzeczywistość, która przyszłością być njednak nie może, bo była niezrozumiałą "kosmologią", której nikt nie zrozumie. Postanowiłem stworzyć przyszłość opartą na przeszłości.
 
- Bo historia kołem się toczy. Ta sama historia powtarza się tak długo,  jak długo cel wyznaczony przez "sprawców" nie zostanie osiąśgnięty.
 
Witam w świecie "ZC - Zona Cezara", gdzie Cezar jest "facetem z jajami", a "Zona" obszarem którym rządzą "żołnierze Cezara".  -  "Zona Cezara" wspiera polski Ruch Kontroli Wyborów.
 
Ruch Kontroli Wyborów / Przyłącz się  >>>    http://ruchkontroliwyborow.pl/
 
image

- Quo Vadis Domine, Dokąd zmierzasz Panie? 

Nie pytaj świata dokąd zmierza, Bo nie daj Boże prawdę powie. Miast pytać, z paciorków pacierza,  Ułóż modlitwę za jej zdrowie. Co ma przeminąć, to przeminie ... A co ma zranić do krwi zrani   ... 
 
- Piotr rzekł: Quo Vadis Domine, Dokąd zmierzasz Panie?
 
"BÓG - HONOR - OJCZYZNA  / / /  MĄDROŚĆ, WŁADZA, ...  i POTĘGA"* Cezar jest "facetem z jajami"   /   "ZC Zona" to obszar gdzie rządzą "żołnierze Cezara"-  Ave  Cezar!   ..  Ave żołnierze!  ..  Niech żyje Zona Cezara! (:
 

@Autor

Wlocznia Swietego Maurycego... Kim byl Swiety Maurycy? Podobno poniosl meczenska smierc w St Maurice w Szwajcarii, tak jak ostatnio dr Kulczyk...

Sprawa zasadnicza, ale nie takie zagadki rozwiazywal agent Perestrojka OO7..., ktorego serdecznie pozdrawiam korzystajac z okazji. :)
ARTEMIDA-MODERNA   20:26
 
.......................................................
 
@ ARTEMIDA-MODERNA
 
Rozumiem aluzję, ... ale trwa wojna, a Pieriestrojka007 jest chyba żołnierzem.

- Osobiście uważam, że lepiej dzielnie władać włócznią, i zostać świętym, niż uważać się do końca życia za tchórza i zdrajcę.

Artemida (także Artemis; gr. Ἄρτεμις Ártemis, łac. Diana) – w mitologii greckiej bogini łowów, zwierząt, lasów, gór i roślinności; wielka łowczyni, ... będąc (nowo)tworem nowoczesnym powinna to rozumieć najlepiej.

Pozdrawiam Olimp,
..... z Rzymu (:
ZONA CEZARA    20:34