image
 
Hadacz zaatakował Dudę i jego świtę krzycząc miedzy innymi: "Jesteś pisowską wścieklizną" i "Kaczyński mnie oszukał". - w scenie czynny udział brał "gentelmen" ze zdjęcia niżej, radny warszawy z ramienia PiS, ... były zastępca rzecznika PiS, i obecny zastępca rzecznika sztabu wyborczego Beaty Szydło, Pan Krzysztof Łapiński.
 
Chcąc nie chcąc Krzysztof Łapiński,  najprawdopodobniej przyszły PiS-owski poseł,  przy odrobinie "dobrej woli" meinstrimowych mediów ma szansę zostać "twarzą" kampani wyborczej Beaty Szydło. -  Czy tą "twarzą" PiS  zostanie, gdy wpiszą go na listę kandydatów na posłów?
 
Myślę, że to raczej pytanie retoryczne.  -  Będziemy mieli niezły ubaw, ... z przewidywanej głupoty PiS oczywiście. - Ze ślepoty śmiać się nie będziemy, ... to upośledzenie zdrowotne wymagające okularów.
 
image
 
image
o
 
RadioZet.pl: Słowny atak byłego obrońcy krzyża Andrzeja Hadacza na Andrzeja Dudę po majowej debacie w TVP mógł być wcześniej zaaranżowany - dowiedziało się Radio ZET.
 
Ten wątek śledztwa prowadzony jest w tajemnicy. Prokuratorzy badają teraz możliwe powiązania Roberta G. z politykami, by sprawdzić, czy ktoś wyżej postawiony zlecił przeprowadzenie tej akcji Hadaczowi. Z materiałów śledztwa prowadzonego przez stołeczną prokuraturę wynika, że do tej akcji namówił Hadacza niejaki Robert G. - później zatrzymany przez CBA za powoływanie się na wpływy.
 
Śledczy badają, czy zlecenie na awanturę w świetle kamer nie przyszło od jednej z partii politycznych. - Z dokumentów znalezionych u Roberta G. wynikało, że ten obiecywał Hadaczowi przydzielenie mieszkania komunalnego w Warszawie.
 
Podczas przesłuchania w prokuraturze, G. miał się przyznać, że rzeczywiście obiecywał popytać o mieszkanie w urzędzie, bo było mu żal Andrzeja Hadacza. >>> http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Atak-na-Andrzeja-Dude.-Sprawca-mial-dostac-mieszkanie-00007729
 
A mnie interesuje jedna sprawa: Czy we właściwym momencie w toku śledztwa, śledczy odkryją, że podejrzany Robert G. w sprawie mieszkania dla prowokatora Andrzeja Hadacza kontaktował się z widocznym na zdjęciu obok Beaty Szydło "gentelmanem", radnym Warszawy Krzysztofem Łapińskim?
 
Jeśli tak, to wkrótce dowiemy się, że Prawo i Sprawiedliwość w trakcie wyborów Prezydenta 2015 korzystało z kaskaderki i efektów specjalnych "a'la zwłoki senatora" na korytarzu.   -   Zamiast jednak "pękać" śmiechu, ...  "z szfy wypadnie kolejny trup", i będziemy mieli "POgrzebowy nastrój".
 
 
 
 
Wcześniejsze, mało znane zajście z dnia prowokacji Hadacza po debacie Duda / Komorowski. - "Pierwsze podejście Hadacza / Łapińskiego", w trakcie wchodzenia Dudy do telewizji, ... z opisem.
 
 

Krzysztof Łapiński urodzony w 1978 r.  / Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość".Był już radnym dzielnicy w latach 2002-10. Członek Komisja Budżetowa, Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia. Pracuje w biurze posła do Parlamentu Europejskiego Zdzisława Krasnodębskiego. Związany z biurem prasowym Prawa i Sprawiedliwości od 2003 r. W 2006 r. został rzecznikiem prasowym Zbigniewa Wassermanna,w grudniu 2014 r został zastępcą Marcina Mastalerka, rzecznika PiS.  -  Wspaniały życiorys! Prawie tak wspaniały jak senatora PiS Bogdana Pęka.
 
Senator PiS Bogdan Pęk "pękł"?, ... czy raczej ktoś (nie)wie jak to się stało?
 
image