Istnieją "taśmy sztabu Komorowskiego". "Bohater" ustawki zostanie posłem PiS?
 
"Trzeba tam być i dać się nagrać kamerom". Taśmy Hadacza są schwytaniem politycznego rabusia na gorącym uczynku. Jak w sprawie ustaleń "wSieci" zareagują ludzie ze sztabu Komorowskiego? 
 
Taśmy prowokacji sztabu Komorowskiego, jeśli są,  ...  oraz zdjęcie Mastalarka, i Łapińskiego z Szydło (bo Łapiński świadomie, lub nie, był "bohaterem" ustawki), mogą nam wyjaśnić, dlaczego Marcin Mastalerek nie załapał się na listę kandydatów PiS.  
 
Mam nadzieję, że Krzysztofa Łapińskiego też na nich nie będzie, bo wtedy dopiero się zacznie.
 

 
Opublikowany 29.08.2015   / 29 sierpnia 2015 - Andrzej Hadacz po dłuższej nieobecności w Polsce (wizyta w Watykanie i w Dubaju) powraca aby zeznawać w CBA (Centralne Biuro Antykorupcyjne) w sprawie Roberta G. vel Roberta S.
 
Hadacz ujawnia istotne informacje uzupełniające sensacyjny, paszkwilancki i tendencyjny artykuł Redaktorów Wikły i Pyzy "NASZE ŚLEDZTWO. CYNGIEL WŁADZY. ZAWÓD: PROWOKATOR" - z dnia 20-26 lipca 2015.
 
Andrzej Hadacz informuje, że osoba podająca się za radnego warszawskiego, która go pobiła w gmachu TVP w dniu 17 maja 2015 jest żołnierzem izraelskiej armii. Obecnie prowadzi kampanię wyborczą Beaty Szydło. Żołnierz izraelski przy Beacie Szydło - kandydatce PiS na premiera RP! Alarmuje polską opinię publiczną obrońca Krzyża Andrzej Hadacz. Gdzie są polskie służby ?!? Państwo Polskie istniej tylko na papierze ?!?
 
 
18.05.15 / GazetaLubuska.pl:  17 maja doszło do awantury pomiędzy Andrzejem Hadaczem, słynnym Andrzejkiem spod krzyża, a ochroną Andrzeja Dudy.
 
Na YouTube wyżej Hadacz ze swoim reporterem Eugeniusze Sendeckim analizuje kto kogo pobił. / Na szczęście, da się udowodnić, że nie zrobił tego Andrzej Duda. Tylko co na to powie "rozgrzany sędzia"? - Uwierzy Dudzie? - Przecież Duda mógł Hadacza ratować, a nie zrobił tego!
image
 
Na wideo wyżej Eugeniusz Sendecki zadaje bardzo dobre pytanie o "tego z nosem"
Tu widać lepiej >>  http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150518/WYBORYPREZYDENCKIE/150519553

Dokładnie przyjrzałem się wydarzeniu, "klatka po klatce". / Co widać? / Najpierw do "lokalu" wchodzi Hadacz z  SATANOWSKIM (pomijam "statystów"). Za chwilę przez drzwi wchodzą reporterzy, cofając się przed nadchodzącym Andrzejem Dudą z asystą. Gdy Duda przekroczył drzwi, Hadacz uprzednio przesunięty przez ochronę wykonuje jakieś gwałtowne ruchy, możliwe że coś krzyczy. Andrzej Duda zwraca na  niego uwagę, reporterzy i duda idą do przodu, a równolegle z reporterami (z naszej strony za nimi) przesuwa się "nasz Izraelczyk z nosem".
 
Gdy przemieszczająca się kolumna reporterów znajduje się na wysokości wykonującego jakieś gwałtowne ruch Hadacza (obok ochrony), wyskakuje "Izraelczyk".
 
Trudno ocenić dokładnie, ale w wyniku akcji "Izraelczyka" jeden z ochroniarzy przewraca się do tyłu, rozkładając i wymachując w powietrzu rękoma, co może być interpretowane jako jego agresywne działanie.
 
Duda w momencie wykonania przez Hadacza jakichś gwałtownych ruchów, może połączonych z krzykiem, zwraca na Hadacza uwagę, przystaje na ułamek sekundy, ale idzie dalej. Wtedy podbiega do niego trzeci aktor wymieniony na początku Satanowski, i wskazując na zaaranżowane zajście agresji (interpretowane jako akcję ochroniarzy), próbóje zatrzymać Dudę, jak można zauważyć, w celu aby Duda skomentował sprowokowane zajście.  -  Duda odmawia, i oddala się.
 
Zajście kończy się widokiem nie wybitego z równowagi i opanowanego Dudy, kręcącego z niedowierzaniem głową.  - WYGLĄDA ŻE CELEM AKCJI BYŁO WZBUDZENIE OPINII O PISOWSKICH BOJÓKACH   - Przypomnijmy sobie przedwyborczy "zamach na Komorowskiego", i wszystko pięknie i dokładnie wpisuje się w hasło Komorowskiego"Wybierz zgodę i bezpieczeństwo".

A w linku niżej przypomnę "rodowód" Pana Eugeniusza Sendeckiego i Hadacza
 
image
o
image
o
image
o
image
o
image