image
 
Zapowiada się trzęsienie ziemi w polskiej polityce: Człowiek, ktory bił Hadacza kręci się teraz przy kandydatce PiS na Premiera RP. - Naprawdę  jest on izraelskim żołnierzem? < ? >  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/izraelski-zonierz-w-bliskim-otoczeniu.html
 
 
Krzysztof Łapiński relacjonuje "akcję" Hadacza, ... i swoją jako rzecznika PiS:  "Był agresywny, chciał zbliżyć się do Andrzeja Dudy. Czy miał kontakty ze sztabem Komorowskiego?"  >>>   http://wpolityce.pl/polityka/263718-krzysztof-lapinski-relacjonuje-akcje-hadacza-byl-agresywny-chcial-zblizyc-sie-do-andrzeja-dudy-czy-mial-kontakty-ze-sztabem-komorowskiego-nasz-wywiad
 
29.08.2015 / wPolityce.pl:  W artykule tygodnika „wSieci” jest wyraźna sugestia, że Hadacz miał za tę prowokację dostać mieszkanie komunalne. Czy spodziewaliście się, że to aż tak głęboka intryga?
 
Spodziewaliśmy się różnych prowokacji. Nawet bardzo poważnych, z użyciem poważnych metod. Ale pewności, co do tego kto i przez kogo zostanie użyty, nie mieliśmy. Zachowanie Hadacza potraktowaliśmy jako jedną z tych nieczystych zagrywek kampanijnych. Jeżeli jednak padła obietnica mieszkania za dokonanie takiej prowokacji, to jest to sprawa dla prokuratury. Otrzymanie mieszkania komunalnego w Warszawie wiąże się przecież z pewną procedurą administracyjną. Pozostaje też kwestia tego, czy podjęte zostały już jakieś działania, aby się z tej obietnicy wywiązać.
 
PAN KRZYSZTOF ŁAPIŃSKI NIE WYJAŚNIE JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE UDAŁO MU SIĘ ZAATAKOWAĆ AGRESYWNEGO HADACZA AŻ DWA RAZY TEGO SAMEGO DNIA , CO JAK PRZEWIDYWAŁEM WCZEŚNIEJ, ... JEŚLI WYSTARTUJE DO SEJMU, DA MU NIEKWESTIONOWANĄ POZYCJĘ WIZERUNKOWEGO "LIDERA" KAMPANI WYBORCZEJ BEATY SZYDŁO, ... JAKO "TWARZY PiS-u"
 
 
image

W świetle kamer szarpał się z obrońcą krzyża.Zasłużył się i zostanie posłem PiS?

 
Hadacz / Łapiński wcześniejsze zajście z tego samego dnia
 
Istnieją "taśmy sztabu Komorowskiego". "Bohater" ustawki zostanie posłem PiS?
 
"Trzeba tam być i dać się nagrać kamerom". Taśmy Hadacza są schwytaniem politycznego rabusia na gorącym uczynku. Jak w sprawie ustaleń "wSieci" zareagują ludzie ze sztabu Komorowskiego? 
 
Taśmy prowokacji sztabu Komorowskiego, jeśli są,  ...  oraz zdjęcie Mastalarka, i Łapińskiego z Szydło (bo Łapiński świadomie, lub nie, był "bohaterem" ustawki), mogą nam wyjaśnić, dlaczego Marcin Mastalerek nie załapał się na listę kandydatów PiS.  
 
Mam nadzieję, że Krzysztofa Łapińskiego też na nich nie będzie, bo wtedy dopiero się zacznie.