"Bo się rozpadniesz  ..."   -   Rozmowa z telefonu satelitarnego rozpoczęła się o 8.23 i trwała 33 sekundy, czyli do godziny 8.23.33

Ranek 10.04.10:  W telefonie zabrzmiała cisza. Po chwili Jarosław Kaczyński  wysyczał do Sikorskiego: To wasza wina, nie kupiliście nowych samolotów.

Kilkanaście minut wcześniej rozmawiał z bratem, który poinformował go, że wszystko jest w porządku, ... ale nie wie czy dolecą do lotniska bo od tupolewa zaczynają odrywać się jakieś części. ... Prześpij się, możesz mieć długi dzień. Nasz samolot może się rozpaść zanim dolecimy na miejsce.
 
- Musicie wylądować w Smoleńsku. - miał odpowiedzieć Jarosław Kaczyński, w tym momencie rozmowa się urwała.
 
Ranek 10.10.15:  Polakami wstrząsa informacja. A jednak! To Jarosław Kaczyński nakazał bratu aby wymusił na pilotach lądowanie w Smoleńsku, co w konsekwencji doprowadziło do katastrofy. W mediach rozpoczyna się przedwyborcze piekło, ... większe niż w dniu samej katastrofy. Taśma z rozmową Jarosława Kaczyńskiego odtwarzana jest   do granic absurdu. Jedyne co ją przerywa to komentarze Żakowskiego i Tomasza Lisa.
 
- Efekt?, ... do przewidzenia. Dokonał tego już wczoraj portal Newsweek.pl w którym podano przewidywany wynik wyborów do Sejmu i Senatu, mających się odbyć 25 października.  >>>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/w-jak-wielkim-amoku-jest-newsweekpl.html
 
Wyniki: PO 51% ... NowoczesnaPL 11%  /  PiS 18% ... Ruch Kukiza 3%
 
Dzięki ujawnieniu "taśm Jarosława Kaczyńskiego" Platforma wygrywa wybory parlamentarne, i w koalicji z NowoczesnaPL uzyskuje większość konstytucyjną. Droga do zmiany Konstytucji staje otworem. Koalicja dokonuje zmian umożliwiających prywatyzację Lasów Państwowych, ... i odejście od waluty narodowej. W kilka miesięcy po wyborach Polska przyjmuje Euro.- Wszystkim żyje się lepiej.
 
W międzyczasie 11 Listopada dochodzi do krwawego stłumienia protestów polskiej młodzieży przeciwko zapowiedziom przyjęcia 3.5 mln. uchodźców, w większości z ogarniętego wojną Izraela. Platforma potępia zamieszki stwierdzając z uśmiechem na ustach: Nie przyjmujemy żdnych imigrantów. Do Polski przyjeżdżają polscy obywatele na polskich paszportach. - Nikt nie ma prawa odmówić im wjazdu do ich własnego kraju.  - 

O tym, że obywatelstwo przyznano im tuż przed zamachem w Smoleńsku nikt nie wspomina, bo po co? -  Nikt nie mówi też, że śp. Prezydent zawetował tą perspektywę, co zostało odrzucone za prezydentury Bronisława Komorowskiego podczas groteskowej rozprawy przed Trybunałem Konstytucyjnym, .... podczas której pRezydent Bronisław Komorowski sądził się z Marszałkiem Sejmu Bronisławem Komorowskim. -  Sprawę wygrał Marszałek Sejmu. Prezydent okazał się nieudolny.
 
image

Wyniki: PO 51% ... NowoczesnaPL 11%  /  PiS 18% ... Ruch Kukiza 3%   >>>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/w-jak-wielkim-amoku-jest-newsweekpl.html
 
 
 
Dalsza historia po ujawnieniu "taśm Kaczyńskiego" może też potoczyć się cakiem inaczej. Zdesperowane Prawo i Sprawiedliwość w obliczu katastrofy wyborczej rezygnuje ze słowa "Prawo" w swojej nazwie.
 
Tego samego dnia, w którym ujawniono "taśmy Kaczyńskiego", do Pałacu Prezydenckiego wezwany zostaje Zbigniew Stonoga. - Pretekstem jest "konsultacja" jego wniosku o ułaskawienie.
 
W trakcie rozmowy Stonogi z Prezydentem, Prezydent na chwilę wychodzi ze swego gabinetu. Gdy wraca Stonogi już nie ma, ... pieszo, jakimś cudem, udało mu się niepostrzeżenie wyjść z Pałacu Prezydenckiego, ... co zdziwiło Prezydenta. - Zrezygnował z ubiegania się o ułaskawienie?" - pomyślał wtedy?
 
Sprawa wyjaśniła się następnego dnia. Na chińskich serwerach opublikowano "Aneks WSI". Stonogę ułaskawiono, bo nikt nie był w stanie udowodnić mu, że opublokowanie "Aneksu" to jego sprawka. - Rwnie dobrze mógł to być sam Antoni Macierewicz, który tego samego dnia odwiedzał Prezydenta. / Trudno więc ustalić, kto i kiedy wykradł aneks z prezydenckiego sejfu. -  Przecież równie dobrze mogło się to wydarzyć za prezydentury Bronisława Komorowskiego. (:
 
W wyniku opublikowania "Aneksu WSI" opinia publiczna doświadcza kolejnego wstrząsu. Okazuje się, że obecne władze państwowe to agenci obcych państw,  ... zdrajcy Narodu i Państwa.   -   Wynik wyborów zostaje przesądzony.
 
Wyniki: PiS 51% ... Ruch Kukiza 11%PO 18% ... NowoczesnaPL 3%  
 
W wyniku turbulencji w Wyborach do Sejmu 2015 do władzy dochodzi koalicja PiS / Ruch Kukiza, co skutkuje wprowadzeniem mieszanej ordynacji wyborczej umocowanej w zmienionej Konstytucji. PiS dzięki zmianom prawa o koncesjach doprowadza do eliminacji z rynku Gazety Wyborczej , .. i Newsweeka.  /  Kraj w pośpiechu opuszczają Niesiołowski, Michnik, Lis, ... i wielu innych.
 
W Polsce  rozpoczynają się rekolekcje, w których PiS zajmuje dotychczasowe miejsce Platformy Obywatelskiej i "ekskomunikowanego", ... byłego już pRezydenta, Bronisława Komorowskiego.
 
 
 
 
*** Political Since Fiction zainspirowane komentarzem @ TEODOR49  Kończąc, podtrzymuję (zasługa wyłącznie węchu), iż na 3-4 tygodnie przed wyborami ukaże  się taśm/a/y z rdzeniem "Smoleńska". Pozdrowienia.  TEODOR49   8.08 10:27 >>>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/teodor49-czy-przypadkiem-wykryem-tasmy_9.html
 
 
Sensacyjna "Ostatnia rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z bratem" - Taśma*** / Wersja bez blokady dostępu   >>>  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/sensacyjna-ostatnia-rozmowa-jarosawa.html