"Andrzej Hadacz nie odbiera telefonu, jestem zaniepokojny jego zniknięciem. Cztery lata temu w sierpniu 2011 dowiedzieliśmy się o śmierci Andrzeja Leppera. Też był sierpień. Obawiam się o życie Hadacza i swoje. Dlatego nie mogę milczeć..."
 
image
 
Eugeniusz Sendecki: "Ostatnio zamieszczone na NEonie informacje o oficerze służb izraelskich namawiającym popularnego polskiego celebrytę do ataku na obecnego prezydenta - dotarły gdzie trzeba.
 
Przypomnę, że chodzi o incydent podczas kampanii prezydenckiej z dnia 17-go maja 2015, kiedy była niedziela między 1-wszą i 2-gą rundą wyborów, i kiedy odbywała się w gmachu Telewizji Publicznej debata Duda-Komorowski.
 
Przed i po tej debacie mój znajomy Obrońca Krzyża lobbował na rzecz przywróćenia Krzyża do Korony i na rzecz zablokowania nielegalnych roszczeń żydowskich (postulat Michalkiewicza). Nie był dopuszczony do Andrzeja Dudy przez członków jego sztabu. Był przez owych czlonków pobity. Taka jest wrogość w tym środowisku pro-WASP-owskim przeciwko Krzyżowi i mieniu polskiemu - że wokół tych spraw dotąd panuje zmowa milczenia.
Udało się jednak ze sprawą przebić do Centralnego Biura Antykorupcyjnego." http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/124812,jutro-mam-byc-przesluchiwany-przez-cba
 
Jak widać sprawa robi się rozwojowa, wygląda na to, że "akcja medialna" już się rozpoczęła. >>>   http://zonacezara.salon24.pl/662972,w-swietle-kamer-szarpal-sie-z-obronca-krzyza-zasluzyl-sie-i-zostanie-poslem-pis
 
 
image