wPolityce.pl: Marcin Wikło i Marek Pyza ujawniają szokujące tajniki prowokacji przeprowadzonej wobec ówczesnego kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy.
To miała być operacja, która odwróci losy kampanii prezydenckiej i pozwoli wygrać Bronisławowi Komorowskiemu. Ludzie związani ze sztabem kandydata PO chcieli, by Andrzej Hadacz, prowokator znany z udziału w operacji dyskredytacji smoleńskiej żałoby pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu, wywołał awanturę w otoczeniu Andrzeja Dudy. 
Zaplanowane było także  to, że prowokator da się nawet pobić, tak by pokazały to kamery telewizyjne, a materiał miał być wykorzystany do nakręcenia spotu uderzającego w kandydata PiS. Znamy treść rozmów, podczas których cała akcja była planowana.
— piszą w najnowszym numerze w artykule wPolityce.pl pt. "Tylko we „wSieci”: Ujawniamy taśmy brudnej kampanii. Nowy numer w kioskach od poniedziałku!"(1). 
 
W artykule "Zaskakujące nagranie z Andrzejem Hadaczem. Jaką rolę w prowokacji odgrywał Robert G.? WIDEO" (2)  portal wPolityce.pl pokazuje YouTube  Eugeniusza Sendeckiego (YT niżej). Nagranie to jest nieobrobioną wesją , które jakiś czas potem Eugeniusz Sendecki wraz z Andrzejem Hadaczem (YT wyżej), komentują jako atak  PiS na bezbronną osobę Andrzeja Hadacza. 
 
-  Jaka jest prawda, popatrzmy?,... bo słowa mogą kłamać, obraz ma trudniej. (: 
 
 
Przypomnijmy, Wikło i Pyza piszą "wSieci":
 
"Zaplanowane było także  to, że prowokator da się nawet pobić, tak by pokazały to kamery telewizyjne, a materiał miał być wykorzystany do nakręcenia spotu uderzającego w kandydata PiS. Znamy treść rozmów, podczas których cała akcja była planowana."
 
Pytanie:Czy faktycznie coś takiego planowano, i zrealizowano, jakie są fakty?
 
Nie znamy jeszcze oryginalnych nagrań potwierdzających powyższe twierdzenie, ale mamy wydarzenia, które mogą, a w zasadzie już potwierdzają, sensacyjne doniesienia autorów "wSieci", ... na dokładkę ustami samego Andrzeja Hadacza.
 
Na YouTube (wyżej) nagranym przez Eu-Geniusza Sendeckiego (3) widzimy przygotowania do pierwszego ataku medialnego "zespołu Sendecki / Hadacz, i S-ka" na wtedy kandydata PiS Andrzeja Dudę.  -   Ktoś ma wątpliwości?  -   W 1:00 minucienagrania na plac przed budynkiem telewizji podjeżdża autobus z Andrzejem Dudą.  /  W tym samym momencie nagrania w tle słychać rozmowę prowokatorów nagrywaną przez "Spółkę Prowokatorów", ... a w 1:08 - 1:11 minyty  nagrania wyraźnie słyszymy słowa Andrzeja Hadacza:  "Tam jest najlepiej go atakować"
 
Tu, pamiętając o słowach "Zaplanowane było także to ..." warto zauważyć, że nagranie pokazane wyżej było pierwszą próbą tego dnia,  chyba nieudaną, lub mało satysfakcjonującą zleceniodawców prowokacji. Nie uzyskała ona szerokiego rozgłosu w kampani prezydenckiej Andrzeja Dudy. - Zyskuje ją dopiero dzisiaj, w kampani Beaty Szydło, za sprawą osoby, która w prowokacji "Spółki" wysunęła się na plan pierwszy.  Osobą jeszcze mało rozpoznawalną, ale już prominentną, którą jest widoczny na zdjęciu niżej zastępca rzecznika PiS Marcina Mastalerka, Pan Krzysztof Łapiński, nad rolą którego w tym całym zamieszaniu warto się zastanowić.  -  W tym samym dniu, dwa razy, udało mu się zabłyszczeć przed kamerami kamer w "starciu" z Andrzejem Hadaczem. ... Co prawda, za pierwszym razem niezbyt wyraziście (patrz YT wyżej), za to za drugim razem (patrz YT niżej)  poznała go cała Polska.
 
Problemem PiS jest fakt, że niewykorzystane w wyborach prezydenckich pierwsze nagranie "Spółki Prowokatorów", staje się osią wyborów parlamentarnych, dlatego warto analizować działania, jakie zostają przez tą spółkę podejmowane.
 
 
image
 
image

Co się dzieje?

image
 
Eu-Geniusz Sendecki na swoim blogu: "Człowiek, ktory bił Hadacza kręci się teraz przy Kandydatce Na Premiera RP Beacie Szydło i... jest żołnierzem izraelskim. Zanim trafił do Polski pełnił wartę na granicy izraelsko-palestyńskiej.   - Zabiją mnie za te informacje! - Mówi Hadacz - Bo chodzi tu o wpływy żydowskie w Polsce. Chodzi tu zarówno o prezydenta jak i o cały parlament - Dodaje."  ...  Takie słowa czytamy w najnowszej notce Eu-Geniusza Sendeckiego. Co one oznaczają?
  
Można zrozumieć, i przewidzieć zamiary "Spółki Prowokatorów",  można się ich domyśleć pod warunkiem, że zna i obserwuje się tych Panów trochę dłużej: Ich następnym krokiem będzie wykorzystanie błędów PiS i ich posłów w Sejmie, i błędu Prezydenta Andrzeja Dudywynikającego z błędnie zadanego pytania referendalnego. - PYTANIE REFERENDALNE W/S LASÓW KONIECZNIE TRZEBA ZMIENIŃ

Pytanie referendalne Prezydenta w/s lasów powinno brzmieć:   Czy zgadzasz się na zmniejszenie powierzchni Lasów Państwowych stanowiących własność Skarbu Państwa? ... A My powinniśmy odpowiedzieć NIE!
 
Zapowiada się trzęsienie ziemi w polskiej polityce:  Człowiek, ktory bił Hadacza kręci się teraz przy kandydatce PiS na Premiera RP. - Naprawdę  jest on izraelskim żołnierzem? < ? >  http://zonacezara.blogspot.ca/2015/08/izraelski-zonierz-w-bliskim-otoczeniu.html
 
 
image
o
image
 
(1)  „wSieci” Marcin Wikło i Marek Pyza w artykule wPolityce.pl pt "Tylko we „wSieci”  >  http://wpolityce.pl/polityka/263785-tylko-we-wsieci-ujawniamy-tasmy-brudnej-kampanii-nowy-numer-w-kioskach-od-poniedzialku
(2) "Zaskakujące nagranie z Andrzejem Hadaczem. Jaką rolę w prowokacji odgrywał Robert G.? WIDEO" > http://wpolityce.pl/polityka/263734-zaskakujace-nagranie-z-andrzejem-hadaczem-jaka-role-w-prowokacji-odgrywal-robert-g-wideo