sobota, 13 czerwca 2015

Bił Hadacza: Historia "Izraelczyka", który był z PiS, ... a może z MOSSAD-u?


image

Kto ochroni prezydenta Andrzeja Dudę? BOR może okazać się niewystarczający
 
No właśnie! Tym bardziej że wygląda na to, że Andrzejem Dudą interesuje się nie tylko MOSSAD, ale też "rosyjska abwera". / Zauważam, że to czego jesteśmy świadkami to wojna przenikających się agentur. ... Z wyjątkiem naszych, bo ich nie mamy. - Niżej ciąg dalszy notki pt: "Albo nadgorliwy sympatyk, albo koło Andrzeja Dudy kręci się MOSSAD?"  
 
... czyli: Poznajmy "ICH" po nosie.
 
image

Prezydent Andrzej Duda będzie jak Donald Tusk w Nowym Jorku
image
 
12.06.2015 / Niezalezna.pl: W powyborczym uniesieniu łatwo przestać myśleć o sprawach trudnych. Niestety są powody, by niepokoić się o bezpieczeństwo prezydenta elekta. Rozsądek nakazuje postawić pytania, kto i jak będzie chronić zwycięzcę ostatnich wybor ów. Zupełnie nie uspokaja mnie to, co przekazały media: „BOR już chroni Dudę” – pisze Andrzej Kowalski w tygodniku „Gazeta Polska”.

Ochrona najważniejszej osoby w państwie to prawdziwa sztuka. Nie wiem, czy tak o tym myślą w Biurze Ochrony Rządu, ale jest wiele przesłanek, aby uważać, że nie. Do dzisiaj nie znaleziono przecież winnych zaniedbań ochrony prezydenta Lecha Kaczyńskiego w czasie lotu do Smoleńska, więc cień pada na całą służbę.
<>
18.05.15 / GazetaLubuska.pl:  17 maja doszło do awantury pomiędzy Andrzejem Hadaczem, słynnym Andrzejkiem spod krzyża, a ochroną Andrzeja Dudy.
Na YouTube wyżej Hadacz ze swoim reporterem Eugeniusze Sendeckim analizuje kto kogo pobił. / Na szczęście, da się udowodnić, że nie zrobił tego Andrzej Duda. Tylko co na to powie "rozgrzany sędzia"? - Uwierzy Dudzie? - Przecież Duda mógł Hadacza ratować, a nie zrobił tego!
 

Na wideo wyżej Eugeniusz Sendecki zadaje bardzo dobre pytanie o "tego z nosem"
Dokładnie przyjrzałem się wydarzeniu, "klatka po klatce". / Co widać? / Najpierw do "lokalu" wchodzi Hadacz z  SATANOWSKIM (pomijam "statystów"). Za chwilę przez drzwi wchodzą reporterzy, cofając się przed nadchodzącym Andrzejem Dudą z asystą. Gdy Duda przekroczył drzwi, Hadacz uprzednio przesunięty przez ochronę wykonuje jakieś gwałtowne ruchy, możliwe że coś krzyczy. Andrzej duda zwraca na  niego uwagę, reporterzy i duda idą do przodu, a równolegle z reporterami (z naszej strony za nimi) przesuwa się "nasz Izraelczyk z nosem". gdy przemieszczająca się kolumna reporterów znajduje się na wysokości wykonującego jakieś gwałtowne ruch Hadacza (obok ochrony), wyskakuje "Izraelczyk". Trudno ocenić dokładnie, ale w wyniku akcji "Izraelczyka" jeden z ochroniarzy przewraca się do tyłu, rozkładając i wymachując w powietrzu rękoma, co może być interpretowane jako jego agresywne działanie. Duda w momencie wykonania przez Hadacza jakichś gwałtownych ruchów, może połączonych z krzykiem, zwraca na Hadacza uwagę, przystaje na ułamek sekundy, ale idzie dalej. Wtedy podbiega do niego trzeci aktor wymieniony na początku Satanowski, i wskazując na zaaranżowane zajście agresji (interpretowane jako akcję ochroniarzy), próbóje zatrzymać Dudę, jak można zauważyć, w celu aby Duda skomentował sprowokowane zajście.  -  Duda odmawia, i oddala się.  -  Zajście kończy się widokiem nie wybitego z równowagi i opanowanego Dudy, kręcącego z niedowierzaniem głową.

WYGLĄDA ŻE CELEM AKCJI BYŁO WZBUDZENIE OPINII O PISOWSKICH BOJÓKACH
 
Przypomnijmy sobie przedwyborczy "zamach na Komorowskiego", ...  i wszystko pięknie i dokładnie wpisuje się w hasło Komorowskiego "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo".

A w linku niżej przypomnę "rodowód" Pana Eugeniusza Sendeckiego i Hadacza
image

21 maja ten zam "Izraelczyk" wybiega gdzieś zza autobusu, akurat gdy Duda wychodzi z telewizji. (foto niżej) To że wiedział, kiedy zacząć biec oznacza, żenie działał sam. To cała ekipa.
 
image
o
image
o
image
o
image
o
image
o
image
 
Na zdjęciu wyżej "Izraelczyk" atakuje Hadacza / W tym czasie Duda wchodzi do TVN-u
 
Andrzej Duda wychodzi z TVN / 21.05.2015/ po drugiej debacie
 
image
 
o
 
image
 
Na dwuch screenach wyżej widzimy biegnącego "Izraelczyka od Hadacza"
 
image
 
o
 
image
 
Wyżej, ten sam "Izraelczyk od Hadacza" obok Andrzeja Dudy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz