image
 
o
 
image
o
 


Andrzej Hadacz - awantura po debacie Komorowski-Duda / Nie on jednak jest "bohaterem" notki. / Ktoś zna "nadpobudliwego Agenta", który "obezwładnia" Hadacza (górne YouTube)?
 
Zauważmy / dolne YouTube 00:52 sek. "agent" pyta się Hadacza: "Na kogo głosujesz?" / Hadacz odpowiada: "A co cię to obchodzi?" /  Hadacz odchodzi na bok, ... i za chwilę mówi: "Co wściekacie się, że teraz popieram prezydenta Komorowskiego? To o to wam chodzi? Tera się wściekacie? Kaczyński się wścieka z tego tytułu?"
 
Warto się zainteresować człowiekiem ktróry "obezwładnia" Hadacza. Razem z Andrzejkiem tworzą oni jakby "agresywnie zgrany zespół". Zadam pytanie: Czy razem, to jest para prowokatorów? Na to mi wygląda. Nawet sobie ręce podają (górne Youtube). - Kim jest ten "łysy Pan"? - Przyjrzyjmy się twarzy i zastanówmy.
 
Ten Pan nie ma słowiańskiej urody, on wygląda na Izraelczyka, znam się trochę na tym. 
 
Na dokładkę "Izraelczyka" widać go też na nagraniu z wyjścia Dudy po drugiej debacie. - Zagorzały fan prezydenta-elekta, przypadek, ... czy izraelski MOSSAD? Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Ktoś się powinien nad tym zastanowić.
 
Zobaczmy YouTube niżej 00:20 "Izraelczyk" szybko skądś biegnie zza autobusu do wychodzącego z debaty Dudy. Wchodzi w tłum czekających przed wyjściem. W 00:54 sek. znajduje się tuż obok Dudy. - Co ten "Izraelczyk" robi? Przypomina widzom awanturę z poprzedniej debaty, gdy atakował Hadacza? - Gdy ktoś jest tak blisko Dudy, widzowie identyfikują go z kandydatem PiS, o to myślę chodzło w tym drugim przypadku. Chciano przypomnieć wcześniejszą awanturę.
 

 
Andrzej Duda wychodzi z TVN (21.05.2015), po drugiej debacie
 
image
o
 
image
Na dwuch screenach wyżej widzimy biegnącego "Izraelczyka od Hadacza"
 
image
o
 
image
Wyżej, ten sam "Izraelczyk od Hadacza" obok Andrzeja Dudy
 
 
 
"Izraelczyka" widać też na tym YouTube z Wilanowa / Nie wygląda on na ochroniarza, bo nie widać aby miał słuchawki w uszach. - Wydaje mi się, że udaje "gościa".
 
image
 
Polski ochroniarz ze słuchawką w uchu
 
image
 
"Izraelczyk" pod ścianą między Dudą, ... i polskim ochroniarzem?
 
image
 
"Izraelczyk" pod ścianą w okularach  /  w prawym uchu nie ma słuchawki
 
image
 
"Izraelczyk", ... w okularach za plecami Dudy  /  w lewym uchu nie ma słuchawki

<>
 
 
image
o
image
o
Obrońca krzyża o kulisach spotkania z Komorowskim / Opublikowany 14.05.2015 – Zadzwonił do mnie pan Nałęcz, doszło do spotkania z prezydentem, poprosił mnie o głos – mówi znany obrońca krzyża dziennikarzowi Faktu. Co na to otoczenie prezydenta Bronisława Komorowskiego?