image
 
11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl /Wczorajszy NEWS!: Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?
 
Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem?
11.05.15 / Kukiz: Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta
Jakie "ostro", jakie "nasze petycje"!?
Ta zapowiedź petycji, była propozycją złożenia warunków współpracy z pRezydentem!
Kukiz "Drewniany Koń", .. który nie chce, i nie powinien wygrać wyścigu!
 
 
o
Jak zmieniły się relacje między tymi panami po wyborach? - Moim zdaniem tylko zamienili się miejscami. Przed wyborami liderem był JKM, po wyborach jest nim Paweł Kukiz. /  I nc by się nie zmieniło, gdyby Korwin nie chciał spzredawać lasów miliarderom i strzelać do związkowców. Czy dzięki temu, że Korwin "chlapnął", i JOW-om, będziemy mieli nowego "Szeryfa Polski"?
 
Czy po referendum 6 września Polska, czyli "FIRMA" której wszyscy jesteśmy udziałowcami prowadzona będzie za darmo z filantropii takich osób jak np. miliarder George Soros, przyjaciel Komorowskiego? -  Miliarder wystarczająco bogaty, aby móc kupić polskie lasy.
 
 
 
Fot. PAP/Jacek Turczyk
wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski -CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU? -Od prawej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".
 
 
2007 rok / O. Tadeusz Rydzyk: To są pionki. Wiecie co sobie coraz częściej myślę? Wybory. Kto? Ten? Ten? Jaka partia? A wiecie coraz częściej co myślę? Kto w Polsce rządzi? To są konie tylko różne i wyścigi są. Ale te wszystkie konie do jednego należą. Czasem te konie się gryzą miedzy sobą. Ale to jest jedna siła. Nie uwierzycie, ale obserwujcie. Jaka to jest siła? Nie możemy patrzeć na świat tylko przez pryzmat Polski. To jest w świecie. Tak widzę, jak tak... Czy to nie Soros? W Polsce jaką on rolę odgrywa? Jak tak patrzę pan prezydent. Kto, jacy doradcy. Premier. Ta partia, ta partia. Wszyscy to Sorosa.W Polsce ładnie nazwano to fundacją Batorego. W każdym kraju nazwano to inaczej, ładnie. Tak patriotycznie, historycznie, po polsku: Batory. Tak jak wódka Chopin. (...)