poniedziałek, 15 czerwca 2015

Co łączy Pawła Kukiza z Władymirem Putinem?

Mówią, że "Po czynach ich poznacie", ... i coś w tym jest!

 
image

CNN musi wstrzymać nadawanie w Rosji. Nowa ustawa ...

11 Listopada 2014 / TelewizjaRepublika.pl: CNN wycofa się z FR z dniem 31 grudnia 2014 roku. TBS nie precyzuje, jakie konkretnie zmiany w rosyjskim prawie medialnym spowodowały tę decyzję. Wiadomo jednak, że Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, we wrześniu uchwaliła ustawę ograniczającą udziały inwestorów zagranicznych w kapitale zakładowym spółek medialnych w Rosji do 20 proc.
 
Ustawa przewiduje, że założycielem środka masowego przekazu (prasa, radio, telewizja i internet) w Federacji Rosyjskiej nie może być obce państwo, organizacja międzynarodowa i obywatel Rosji mający również obywatelstwo innego państwa. Przewiduje ponadto, że kapitał zagraniczny może być obecny w mediach w Rosji, jednak jego udziały w kapitale zakładowym spółek medialnych nie mogą przekraczać 20 proc. -  Media w Rosji utrzymują, że zaostrzenia prawa medialnego zażądała Administracja Prezydenta Rosji.

image
image
image
 
Warto obejrzeć YouTube niżej od absolutnego 00:00, ...słychać język rosyjski (:
 
  

 

Fronda.pl: Kukiz proponuje reformę mediów. Cios w Niemców

 
Paweł Kukiz przedstawił na Facebooku propozycje reformy mediów. Jednym z postulatów jest zakaz koncentracji mediów lokalnych w jednych rękach. Dzisiaj media te w większości trzymają Niemcy. - "A tutaj macie co wg naszego programu naprawy Państwa powinniśmy zrobic z mediami:  3.3 Media
 
- Zakazy koncentracji więcej niż 20% mediów lokalnych (dziś prawie 90% mediów regionalnych ma jedna grupa: Verlagsgruppe Pasau)
- Zakaz koncentracji powyżej 20% rynku mediów centralnych.
- Kary za rozpowszechniania nieprawdy zwiększone w przypadku nieprawdziwych informacji uderzających w polską rację stanu (kłamstwo oświęcimskie typu „Polskie Obozy”).
- Zakaz reklamy firm państwowych oraz organów władzy publicznej wydawanych w Polsce mediach o kapitale zagranicznym (za wyjątkiem mediów branżowych reklam w mediach wydawanych za granicą do tamtejszego klienta)
- Zakaz zatrudniania w mediach publicznych dziennikarzy pracujących jednocześnie dla mediów zagranicznych (Vide Tomasz Lis – z jednej strony „dziennikarz” TVP z drugiej płacą mu Niemcy wydający Newsweeka) .
- Zakaz reklamy firm państwowych w mediach ukaranych sądowo za publikację nieprawdziwych materiałów sprzecznych z polską racją stanu" - napisał Paweł Kukiz na Facebooku.

"Media w Rosji utrzymują, że zaostrzenia prawa medialnego zażądała Administracja Prezydenta Rosji." , ... to w Rosji. - w Polsce "wywalczy" to Paweł Kukiz?
 

"Kawałek programu Kukiza. On chyba naprawdę nie wie w jakim systemie żyje" skomentował Kukiza tygodnik Najwyższy CZAS! związany z partią KORWiN. / ... /  KONIEC CYTATU 

- Ja myślę, że Kukiz wie, lub "KTOŚ" mu powiedział, jak powinien żyć. (:
 
Nie wiemy co zawierają punkty  1.1 , 1.2 , ... 2.1, 2.2  itd. wymyślone przez Kukiza, ... ale jednym z punktów Korwina-Mikke, którego przestraszył się nawet sam Paweł Kukiz był punkt mówiący o  strzelaniu do związkowców-bandytów.
 
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz