niedziela, 21 czerwca 2015

Dlaczego Kukiz, i Andrzej Duda wygrali Wybory Prezydenta 2015? Cz.1

Odpowiedź jest prosta: Bo przegrali je Komorowski, i Korwin-Mikke. / Trudniej jednak zrozumieć, dlaczego ci drudzy przegrali, ... i właśnie o tym będzie ta notka.
 
 
Aby wygrać wybory do Sejmu i Senatu PiS musi wiedzieć, jaki był powód zwycięstwa andrzeja Dudy w Wyborach Prezydenta 2015. PiS musi zrozumieć to, że prawica w Polsce nie jest jeszcze zjednoczona, tak jak mu się może wydaje. Zjednoczona jest tylko prawica, nazwijmy ją "systemowa", czyli ta, która uważa, że jest reprezentantem całej prawicy. Nie jest jednak zjednoczony elektorat prawicy, czyli tzw. "elektorat Kukiza", który tak naprawdę nie istnieje. "Elektorat Kukiza" to elektorat prawicy, który nie uznaje tego, że prawica zjednoczona wokół PiS reprezentuje interesy polskie. -  Jeśli PiS nie zrozumie powodów, dla których nie jest akceptowany przez te "20% Kukiza" wyborów do Sejmu nie wygra, a na bazie tych 20% powstanie "Partia Prezydencka", która razem z pozostałościami po Platformie może utrzymać władzę przez następną kadencję. / Niżej przedstawiam materiał grzficzny wyjaśniający przyczyny, i zachowania "internetu" przed, i w trakcie Wyborów Prezydenta 2015.
 
 
18.10.2014 r. po raz pierwszy opublikowana została po raz pierwszy (?) w "polskim internecie" informacja o wizytach Bronisława Komorowskiego w Ambasadzie USA, i planach finansowania mających powstać, uchwalonych w wyniku ustawy, zobowiązań za prawomocnie przejęte przez Państwo Polskie nieruchomości obywateli polskich pochodzenia żydowskiego, ofiar Holocaustu.
 
25.01.2015 /  PolskaTimes.pl:PiS złożyło wniosek o referendum w sprawie Lasów Państwowych. Podpisało się pod nim 2,5 mln osób /  2,5 miliona podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie ogólnopolskiego referendum ws. Lasów Państwowych złożyli dziś w Sejmie posłowie Prawa i Sprawiedliwości. PiS domaga się również sejmowej debaty nt. przyszłości lasów i polskiej ziemi.
 
image
18.12.2014 wPolityce.pl:Sejm nie wprowadził do konstytucji zmiany, która mogłaby stanowić zagrożenie dla Lasów Państwowych. Zmiana, której nie przyjęto, stanowiła, że lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym z wyjątkiem uzasadnionego celu publicznego. / ... od tego momentu "internet" zainteresował się sprawą. 25.12.2015 wPolityce poinformował związkach PO i Komorowskiego z Ambasadą USA i planami finansowania reprywatyzacji ze sprzedaży Lasów Państwowych. 19.01.2015 wPolityce.pl powtórzyło tą informację (zdjęcie niżej).
 
25.01.2014 "notowania Komorowskiego" spadły z 65% w dniu 12.01.15, do 47% w dniu 16.02.15. - Różnica wynosi 18%, czyli trochę mniej, niż uzyskał Paweł Kukiz w I-wszej turze Wyborów 2015
 
image
 
image
O
image
o
image
O
image
 
o
 
o
image
 
Jeśli popatrzymy wyżej na wykres Google Trend przedstawiający zainteresowanie internautów każdym z kandydatów, zauważymy że do 18 kwietnia Janusz Korwin Mikke był absolutnym "królem internautów". / Sytuacja dramatycznie zmieniła się na niekorzyść Korwina począwszy od 20 kwietnia. POWÓD?,... identyczny jak w przypadku Komorowskiego i PO.
 
20 kwietnia wPolityce.pl opublikowała artykuł przypominający występ Korwina Mikke w radiu WNET, z 20 maja 2013 roku, gdzie Korwin przedstawił swoje stanowisko na temat prywatyzacji polskich Lasów Państwowych. - Informacja ta nie spodobała się innternautom, a skutek widać na Google Trend w następnych tygodniach kampani wyborczej. - Korwin "stracił wszystko", ... na korzyść Kukiza, i Andrzeja Dudy.
 
MYŚLĘ, ŻE DUDZIE OSTATECZNIE POMOGŁO ZAJĘCIE STANOWISKA W SPRAWIE LASÓW, oraz paradoksalnie, atak mediów meinstrimowych za jego pytania do Kóomorowskiego o Jedwabne. Dlatego warto, aby PiS przeanalizował to, czy stosując technikę "chowania głowy w piasek" odnośnie tematu reprywatyzacji i lasów, technika ta przynosi PiS-owi korzyści, czy straty. Moim zdaniem, przez swoje zachowanie w tym temacie, jego unikanie, PiS blokuje sobie dostęp do elektoratu prawicowego, który myśli, a wiedzę czerpie z internetu, a nie z gazet i telewizji. - PiS powinien też wiedzieć, na PiS ciąży "łatka" bycia agentem interesów "USraela". Jest to wynikiem filosemityzmu Kaczyńskich, i braku poruszania tematów relacji polsko-żydowskich, i polsko-żydosyjonistycznych. - PiS sam siebie blokuje.
 
o
image
o
image
o
image
o
o
image
o
image
o
image
o
image
<>
image
W części 2 zastanowimy się dlaczego Korwin, albo Kukiz nie zostali prezydentem
* Jako pierwszy na YouTube opublikowałem nagranie "Prezydent Andrzej Duda ratuje hostię". - Film był na YouTube tylko kilkanaście godzin / uzyskał ponad 250 000 odsłon. Został usunięty.   Do dwuch powyższych nagrań, jakoś jak  narazie nikt nie zgłasza roszczeń, ani TVN, ani służby.  >>>   http://zonacezara.blogspot.ca/2015/06/ile-nog-ma-stonoga-osmiorniczka.html   Ciekawe dlaczego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz