czwartek, 4 czerwca 2015

Prezydent Andrzej Duda i "Straszni Bracia w Wierze"

JEŚLI KTOŚ UWAŻA, ŻE NOTKA NA NISZOWYM PORTALI NIC NIE ZNACZY, MYLI SIĘ -  TO TAM ZACZYNAJĄ SIĘ "INTERNETOWE GWIEZDNE WOJNY"

To trudne, nawet politycy nie chcą tego zrozumieć. Trzeba wiedzieć, i umieć rozróżnić co jest filosemityzmem, antysemityzmem, ... a co jest anty-żydosyjonizmem.  /  ŻYDO - SYJONIZM to ruch polityczny, a większość POLSKICH ŻYDÓW ma z tym tyle wspólnego, co większość Polaków ma wspólnego z komunizmem.
  .
 
 
duda

 
Kandydat PiS na prezydenta był promowany w styczniu tego roku w serwisie dla polskich żydów Izrael.org. Poniżej fragment artykułu na temat zeszłorocznego głosowania oraz kandydata PiS na prezydenta RP: Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP) przeciwko uznaniu Palestyny
Dnia 17 grudnia 2014 w Parlamencie Europejskim przyjęto symboliczną rezolucję w sprawie uznania palestyńskiego państwa. Poparli ją jednogłośnie europosłowie SLD, PO i PSL.
 
Europosłowie PiS się podzielili – część głosowała przeciwko, a część wstrzymała się od głosu. Nikt z europosłów PiS nie zagłosował za rezolucją.
 
Przeciwko rezolucji uznającej państwo palestyńskie głosowali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa polskiego MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.
 
Straszni Bracia w Wierze   -    formalizują swe istnienie w polityce aby oni sami oraz służący im kolaboranci byli odtąd nazywani elegancko lobbystami i nikt nie nazywał zdradą ich hucpiarskich działań.    http://wps.neon24.pl/post/123157,jan-dziedziczak-pis-sejmowy-lobbysta-izraela
 
JEŚLI KTOŚ UWAŻA, ŻE NOTKA NA NISZOWYM PORTALI NIC NIE ZNACZY, MYLI SIĘ -   TO TAM ZACZYNAJĄ SIĘ "INTERNETOWE GWIEZDNE WOJNY"
 

 

 
Na jesieni szykuje się zmiana władzy. Zapewne w związku z tym "nasi zaoceaniczni alianci" już przygotowują się do zajęcia przyczółków w nowej zbliżającej się rzeczywistości. Zanim ta rzeczywistość nastanie PiS, musi wyjaśnić Polsce i Polakom "zaszłość", której sformułowania, w trakcie Wyborów Prezydenta 2015, udało się PiSowi uniknąć. - CZAS OCHRONNY NA DZIKIE KACZKI SIĘ SKOŃCZYŁ!
 
Wybory wygrał Andrzej Duda. Zanim jednak PiS wygra wybory, musi nam powiedzieć po czyjej stronie stoi Dziedziczak, po naszej, czy po stronie "aliantów zza oceanu". - Jeśli tego PiS nie zrobi "będziemy prostować pejsy", ... i "aliantom", ... i PiS-owi. / Taka jest "Polska Racja Stanu".
 
Tutaj uwaga: Jeśli PiS uważa, że nie mówiąc o czymś oszuka Polaków, lub jeśli uważa że nie mówiąc o czymś wygra, jest w błędzie. To o czym nie mówi PiS w internecie jest informacją publiczną, i w internecie o tym huczy, bez względu na to, czy "gówniane media" o tym piszą czy nie. / Aby to zrozumieć, PiS powinien sobie przypomnieć "spot Wojciech Cejrowskiego", który w jeden dzień zaliczył ponad 2 000 000 odsłon.
 
Sprawa Lasów i mienia pożydowskiego wałkowana jest w internecie już ponad pół roku. Wiedza Polaków na ten temat zniszczyła Komorowskiego i Platformę. - Jeśli PiS tego nie zrozume, to zniszczy też PiS. .... Ale jeśli Prezes myśli, że jest mądrzejszy od internetu, ... to się myli. (:
 
Jeśli PiS chce wygrać wybory do Sejmu, PiS nie może być "strusiem chowającym głowę w piasek", PiS musi zacząć myśleć i mówić tak, jak myślą mówią Polacy. / Jeśli PiS tego nie zrozumie przegra, nie z Polakami, ... z własnym strachem.  -  Jeśli Prezes tego nie zrozumie, ... PiS przegra!

 

 
image

Czyżby ludzie z PiS stanęli na czele izraelskiego lobby roszczeniowego chcącego opanować Polskę?  /  Bez wyjaśnienia tego problemu, PiS wyborów nie wygra. >>>   http://007.salon24.pl/652672,kukulcze-jajo-podrzucone-polsce-prosto-z-berlina-waszyngtonu-i-tel-aviwu
 
image
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz