niedziela, 21 czerwca 2015

Konwencja czy konwulsje? W obozie politycznego przeciwnika odpalono Beatą Szydło

Zdjęcie użytkownika ZC Zona Cezara.
 
21.06.2015 / Newsweek.pl: Platforma pozostała jak dotychczas krok w tyle w stosunku do wydarzeń, bo zgłoszone przez premier Kopacz postulaty, choć w większości słuszne, są tylko wyborczą czkawką po przegranej batalii prezydenckiej.
 
sz
o

Aby wygrać wybory do Sejmu i Senatu PiS musi wiedzieć, jaki był powód zwycięstwa Andrzeja Dudy w Wyborach Prezydenta 2015. PiS musi zrozumieć to, że prawica w Polsce nie jest jeszcze zjednoczona, tak jak mu się może wydaje. Zjednoczona jest tylko prawica, nazwijmy ją "systemowa", czyli ta, która uważa, że jest reprezentantem całej prawicy. Nie jest jednak zjednoczony elektorat prawicy, czyli tzw. "elektorat Kukiza", który tak naprawdę nie istnieje.
 
"Elektorat Kukiza" to elektorat prawicy, który nie uznaje tego, że prawica zjednoczona wokół PiS reprezentuje interesy polskie. -  Jeśli PiS nie zrozumie powodów, dla których nie jest akceptowany przez te "20% Kukiza" wyborów do Sejmu nie wygra, a na bazie tych 20% powstanie "Partia Prezydencka", która razem z pozostałościami po Platformie może utrzymać władzę przez następną kadencję.
 
W notce niżej przedstawiam materiał graficzny wyjaśniający przyczyny, i zachowania "internetu" przed, i w trakcie Wyborów Prezydenta 2015. -  "Dlaczego Kukiz, i Andrzej Duda wygrali Wybory Prezydenta 2015?" Cz.1  >>> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/06/dlaczego-kukiz-i-andrzej-duda-wygrali.html

image

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz