poniedziałek, 15 czerwca 2015

POKUKIZ-BIS: Grzegorz Schetyna i jego niezłe kontakty z dysydentami

image
 
15.06.2015 / Newsweek.pl: Swój scenariusz rozegrania Kukiza przygotowuje także Platforma. Nie ma w nim na razie wariantu pozyskania samego lidera. Jednym z pomysłów PO jest dotarcie bezpośrednio do zaplecza rockmana-polityka. Tu kluczem jest Grzegorz Schetyna i jego niezłe kontakty z dysydentami z dolnośląskiej Platformy. Drugą opcją ma być próba pełnego wchłonięcia programowych haseł Kukiza, przejęcie jego sztandarów – czyli JOW-ów i postulatu odcięcia partii politycznych od finansowania z budżetu.
 
PO przystąpi do tej kampanii, uderzając nie tylko w PiS, ale także w PSL i SLD – jako partie starego systemu broniące się przed JOW-ami i przed likwidacją finansowania z budżetu. Dla tych dwóch ugrupowań realizacja kukizowych projektów oznaczałyby ich koniec.
 
Wszystko to będzie połączone z odnowieniem oblicza Platformy, czy raczej powrotem do tej Platformy z 2007 roku. Powrót do źródeł, „o których słusznie przypomnieli nam młodzi wyborcy Kukiza”.
 
image
 
18 czerwca 2013 / Tusk: Ja od samego początku byłem temu przeciny, i muszę, chciałbym przypomnieć, że  Platforma powstawała między innymi w odruchu niechęci wobec tego typu rozwiązań. I ja nie widzę żadnego powodu, żeby sądzić że partie polityczne wtedy kiedy będą żyły ze składek i darowizn zachowywały się groźniej niż w tej chwili" >>> http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tusk-chce-zakazu-finansowania-partii-z-budzetu-panstwa,333768.html
 
Czyli Polska, nasza największa firma, której wszyscy jesteśmy udziałowcami, ma być finansowana z filantropi, ... np takich rekinów finansjery jak George Soros, ... czy Pan Stonoga?  - TO SĄ JAJA! - Potem się dziwimy, że taki pan Korwin-Mikke "lobbuje" za sprzedażą polskich Lasów Państwowych i puszcz miliarderom. - Czujecie ten "przewał"? / JOW-y to też był niezrealizowany pomysł Platformy. - Zadaniem Kukiza jest "odnowienie (reanimacja) Platformy POKUKIZ-BIS", ... i co najgorsze, On chyba nie zdaje sobie z tego  sprawy?
 
image
 
11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl / Wczorajszy NEWS!: Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y(jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?
 
Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem?
25.05.15 Kukiz: "Wkrótce opublikujęnaszepetycje do prezydenta."  – napisał Paweł Kukiz. / Jakie"nasze", przecież to zapowiedź złożenia warunków współpracy z pRezydentem! 
 
KUKIZ TO "DREWNIANY KOŃ"
 
Jego zadaniem nie jest stworzenie nowej jakości, jego zadaniem jest utrwalenie starego w "nowej szacie". / A "wszystko dobre", co się wydaje że widzimy, jest "fatamorganą" tego, co chcielibyśmy widzieć. - Wytrawni wyjadacze to wiedzą, dlatego nie doszło do żadnej powyborczej umowy z Komorowskim, ... bo ten fakt "spaliłby drewnianego konia" - KUKIZER TROJAŃSKI, ... TAK TRZEBA NAZYWAĆ KUKIZA.
 
"KUKIZER TROJAŃSKI" nigdy nie zaśpiewa "Duda Polskę zbaw!">>>
 
image
 
Aktualny wynik sondy Newsweek.pl 53.87% dla Dudy  http://polska.newsweek.pl/wyniki-wyborow-prezydenckich-dlaczego-bronislaw-komorowski-przegral,artykuly,363885,1.html   i jest taki jak najlepsza sonda EXIT POOLS Newsweeka z wieczoru wyborczego.
 
image
 
Aktualizacja sondy NEWSWEEK.pl / 24 maj 2015 z godz. 19 : 30

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz