czwartek, 18 czerwca 2015

Ile nóg naprawdę ma "Stonoga Ośmiorniczka"?

 
image

18.06.2015 / Michał Karnowski wPolityce.pl: Na naszych oczach spuszczane są na wodę kolejne szalupy i sztuczne twory. Od sytego Petru przez „cudotwórcę” profesora Zembalę po wulgarnego Stonogę. Pierwszy ma po prostu podbierać głosy hasłami usprawnienia państwa, drugi udawać odnowę, trzeci kompromitować obóz zmiany, zalać gnojem wszystkich niepokornych. Nie sądzę by mnożące się okładkowe zestawienie Kukiza z tą ostatnią postacią było przypadkowe.
 
Inna sprawa, że w ruch Kukiza również wpisane jest ogromne ryzyko. Kto tam się ostatecznie znajdzie? Jakimi mechanizmami kontroli różnych środowisk pchających się drzwiami i oknami do nowej formacji dysponuje lider? Czasu jest tak mało, że odpowiedź nie może być optymistyczna. Choćby Kukiz stanął na głowie nabierze na pokład dziwnych ludzi, nie będzie w stanie skutecznie zagwarantować wyborcom, że oddane na niego głosy naprawdę zostaną użyte dla naprawy Rzeczypospolitej.
 

17.05.2015 Newsweek.pl / Głos na Kukiza ...
 
image
 
18.06.2013 TVN24.pl / Donald Tusk: Ja od samego początku byłem temu przeciny, i muszę, chciałbym przypomnieć, że  Platforma powstawała między innymi w odruchu niechęci wobec tego typu rozwiązań. I ja nie widzę żadnego powodu, żeby sądzić że partie polityczne wtedy kiedy będą żyły ze składek i darowizn zachowywały się groźniej niż w tej chwili"    >>>    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tusk-chce-zakazu-finansowania-partii-z-budzetu-panstwa,333768.html

Pamiętajmy: Oryginalnie, JOW-y to też nigdy niezrealizowany pomysł Platformy.
 
15.06.2015 / Newsweek.pl: Swój scenariusz rozegrania Kukiza przygotowuje także Platforma. Nie ma w nim na razie wariantu pozyskania samego lidera. Jednym z pomysłów PO jest dotarcie bezpośrednio do zaplecza rockmana-polityka. Tu kluczem jest Grzegorz Schetyna i jego niezłe kontakty z dysydentami z dolnośląskiej Platformy. Drugą opcją ma być próba pełnego wchłonięcia programowych haseł Kukiza, przejęcie jego sztandarów – czyli JOW-ów i postulatu odcięcia partii politycznych od finansowania z budżetu.
 
PO przystąpi do tej kampanii, uderzając nie tylko w PiS, ale także w PSL i SLD – jako partie starego systemu broniące się przed JOW-ami i przed likwidacją finansowania z budżetu. Dla tych dwóch ugrupowań realizacja kukizowych projektów oznaczałyby ich koniec.
 
Wszystko to będzie połączone z odnowieniem oblicza Platformy, czy raczej powrotem do tej Platformy z 2007 roku. Powrót do źródeł, „o których słusznie przypomnieli nam młodzi wyborcy Kukiza”.
 
image
 
Czy Polska, nasza największa firma, której wszyscy jesteśmy udziałowcami, ma być finansowana z filantropi, np. takich rekinów finansjery jak George Soros, .. lub Stonoga?
 
- Czujecie ten "przewał"?
 
Potem dziwimy się, że Komorowski chodzi do amerykańskiej ambasady, a Korwin-Mikke "lobbuje" za sprzedażą polskich Lasów Państwowych i puszcz miliarderom.
 
Moim zdaniem, zadaniem fenomenu "entuzjazmu Kukiza" jest jego wykorzystanie i "odnowienie Platformy POKUKIZ-BIS", ... i co najgorsze, nie wiadomo czy ON chyba zdaje sobie z tego  sprawę czy nie? - Warto zwrócić na to uwagę, bo taki "PLAN" przedstawiono na łamach Newsweek.pl. Warto zwrócić na to uwagę tym bardziej, że na łamach Newsweek.pl.

image
 
I-wszą, a potem II-gą turę wygrał obecny Prezydent-Elekt Andrzej Duda
 
26 maja  Łukasz Rogojsz w artykule pt."Dlaczego Bronisław Komorowski przegrał wybory?"  zadał sobie trud odpowiedzi na to pytanie.
 
Rzeczą najważniejszą, przy wszelkiego rodzaju analizach, jest zadanie właściwego pytania, bo gdy zadamy niewłaściwie pytanie, nigdy nie otrzymamy poprawnej odpowiedzi na interesujący nas temat. Myślę, że w powyższym przypadku właściwszym było by pytanie: Dlaczego Andrzej Duda wygrał wybory?, ... Być może, odpowiadając sobie na tak zadane pytanie, przy okazji "uda się" nam też uzyskać odpowiedź na pytanie zadane w tytule tej notki, czyli:"Ile nóg ma Stonoga Ośiorniczka?"
 
DLATEGO, PRZYPOMINAM SWOJĄ WCZEŚNIEJSZĄ NOTKĘ,  Z "DZIWNYMI NAGRANIAMI" ALTERNATYWNYCH ZWYCIĘZCÓW WYBORÓW PREZYDENTA 2015"
 
Jeśli ktoś wie, czym jest reklama podprogowa, może zauważy, jeśli ktoś nie wie podpowiem: Zwróć uwagę na krzyżyki i strzałki na zdjęciach. / Chronologicznie screenschot z YouTube niżej został "złapany" jako pierwszy. Screenshot z YouTube wyżej, z przestawionym zdjęciem głównym, został "złapany" jako drugi. 
 
To, co zauważyłem w nocy z 9 na 10 maja 2015 r., czyli w noc przedwyborczą , ... i czego się domyślam, a co potwierdzają znalezione póżniej  na YouTube nagrania, i co opublokowałem na Salon24.pl w notce pt. "Newsweek.pl zna wynik wyborów przed PKW",  jest lub może być odpowiedzią na pytanie:Dlaczego Andrzej Duda wygrał wybory?, ... ale to dłuższa historia.

 

 


W notce : "Zgłaszam! NEWSWEEK.pl ogłosił wynik Wyborów Prezydenta 2015 przed PKW !"
 
"Anomalię" aktualnioniłem w notce: "Afera: Bardzo Pilne!" >>>
 
Nad tymi "anomaliami"  jeszcze chciałbym się zastanowić. / Opis pierwotny w linkach wyżej .
 
- Co widzimy biorąc pod uwagę powyższe Screenshot #1 i #2
 
Zanim zacznę zastanówmy się, co "fałszerz wyborczy na wielką skalę" musiałby zrobić, gdyby chciał zarządzać na bierząco w dniu wyborów,i  w sposób tajny, "zarządami" ponad 27 000 Okręgowych Komisji wyborczych? - Ktoś wie? - Każdy przyzna, że to byłoby trudne zadanie.
 
W "noc przedwyborczą" przed otwarciem lokali wyborczych, na portalu Newswek.pl kierowanym przez Tomasza Lisa zauważyłem "dziwny układ" na pewno będący reklamą podprogową, ...  lub może swego rodzaju zaszyfrowanym przekazem. - Sekret tkwi w "krzyżykach" znajdujących się nad głowami czterech kandydatów. Nad głową Kukiza, i Korwina widzimy "krzyżyki jak na karcie do głosowania", Nad głową Dudy i Komorowskieg widzimy "krzyżyk jak na grobie" , nie przekręcony jak u Kukiza i Korwina, tylko bardziej "prosty". - To jes reklama podprogowa. Dudzie i Komorowskiemu (na zdjęciu) dano "krzyżyk na drogę" - Dodatkowo nad głową Korwina postawiono "metkę" >>> "PREZYDENT 2015" <<< Czy chciano w ten sposób wskazać, kto ma wygrać Wybory Prezydenta 2015?
 
- Sytuacja na portalu Newsweek.pl zmieniła się po opublikowaniu przeze mnie moich przypuszczeń, co obrazuje Screenshot #2.
 
Zdecie z Screenshot #1 umieszczopno w prawym górnym rogu nad zdjęciem Komorowskiego i strzałkami sygnalizującymi zmainę. Są widoczne na #2. Zmieniła się też lokalizacja napisu "PREZYDENT 2015". Z nad głowy Korwina, napis przesunął się nad głowę Komorowskiego.
 
- I wybory wygrał Komorowski. / "Frakcja Meinstreemu" ma problem, bo Komorowski wspierany teraz przez Kukiza moze nie wygrać Wyborów Prezydenta 2015.
 
Teraz zastanówmy się. Gdyby było faktem, że Komorowski-Korwin-Kukiz to "Ku-Klux-Klan", wygrana duetu "Korwin-Kukiz" byłaby katastrofą dla PiS i kandydata Andrzeja Dudy. Bo jak mogliby złożyć protest wyborczy mówiąc, że wybory sfałszowano, ... i wygrała prawica? W taki protest nikt by nie uwierzył, ... a na jesieni skompromitowaną PO zastąpiła by partia "Korwin-Kukiz"? - Myślę, że warto się nad tym zastanowić. - Bez względu na wynik Państwa  przemyśleń, przypisuję sobie "kredyt" za uniemożliwienie fałszerstwa medialno-wyborczego na ogromną skalę, ... i za uratowanie Polski przed "Polską Rewolucją Bolszewiocką", o której już pisałem, ale zmi na Neon24.pl zlikwidowano te materiały.
 
-  Na koniec jeszcze jedno ciekawe pytanie?  Co Państwo widzą na poniższym zdjęciu: sarnę czy jelenia?
 
Na portalu Newsweek.pl w artykule "Jacek Żakowski, Tomasz Lis i 5 powodów, aby nie głosować na „sarnę z krzesłem na głowie”  >>> http://polska.newsweek.pl/wybory-prezydenckie-glosowanie-w-pierwszej-turze,artykuly,362753,1.html  piszą, ... że to sarna.
 
- Ja, jako człowiek bystry i spostrzegawczy, pamiętając o "Szogunie" myślę, że to "JELEŃ-KOMORUSKI", któremu jeszcze na kilka dni swoimi spostrzeżeniami uratowałem karierę i polityczne życie. - WY SIĘ ZASTANAWIAJCIE, CZY TO SATNA, CZY JELEŃ -  a ja idę do lasu na polowanie na lisa i sarnę z krzesłem na głowie. (:
 
Warto by się też zastanowić, czy Newsweek.pl "Cwanego lisa z Newsweeka" nie jest przypadkiem dowództwem "Sztabu Wyborczego Frakcji  Mainstreemu", i Państwową Komisją Wyborczą w jednej i tej samej osobie?
 
image
 
Największy NEWS, o którym nikt nie pisze jest taki:
 
11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl / Wczorajszy NEWS!: Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y(jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?
 
Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem?
25.05.15 Kukiz: "Wkrótce opublikuję  nasze   petycje do prezydenta."  –   napisał Paweł Kukiz. / Jakie   "nasze"  , przecież to zapowiedź złożenia warunków współpracy z pRezydentem!   >>>
 
image
 
 
 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz