wtorek, 2 czerwca 2015

Żydzi, nie tylko Ci z Niewsweek.pl, od starożytności czuli respekt do Rzymian, ... ... i lepiej niech tak zostanie.

 
 
image
 
"Gazeta.pl. o wypocinach Rudego"
 
"Igrzyska są całkiem prawdopodobne. Tym bardziej że Cezarowi będą potrzebne nie tylko po to, by ofiarować ludowi rozrywkę, lecz także, by okiełznać nakręcaną przez resentymenty atmosferę rewanżu. W internecie już krążą listy sprzedawczyków, zdrajców państwa i narodu. Kto nie z nami, ten przeciw nam, a więc na margines" - napisał Tomasz Lis w najnowszym wydaniu tygodnika "Newsweeka".
 
- Tutaj uwaga: Tym papierowym wydaniu, ... na Newsweek.pl Rudy tego nie zamieścił. - Ciekawe dlaczego? - Wiedział, że na śmieci nie głosuję, ... i śmieci nie czytam? - Ale nie ukryło się. Gazeta.pl "zakablowała".
 
Gazeta.pl: Ale zdaniem publicysty, taki scenariusz nie jest tym najgorszym. Bo "najważniejsze jest to, czy nasza demokracja nie utraci liberalnego charakteru i nie zacznie się ocierać o model autorytarno-teokratyczny, skrzyżowanie Budapesztu i Ankary, dwóch wzorów prezesa Kaczyńskiego".
 
- No cóż? Któryś rok temu, "gdy zaczynałem karierę" po opublikowaniu swojej notki ktoś skomentował "Premier-poeta znów nadaje.", ... teraz Rudemu myśli o Premierze, mieszają się z Cezarem: Żydzi od starożytności do Rzymian czuli respekt, ... i niech już tak zostanie. - Miejmy aby nadzieję, że po zesztywnieniu, pejsy im z wrażenia nie po-pękają.

image
"Zawodowo" tracę czas na "analizowaniu przyszłości". - Trochę dziwne to zajęcie zważywszy, że nikt mnie nie zatrudnia, ... i nikt mi za moją pracę nie płaci. - Już słyszę rechot szanownych redaktorów, gdy czytacie te słowa. / Rechotacie, prawda? / To się właśnie nazywa "analizą przyszłości", które jest tym, co nas różni. Wy, szanowni redaktorzy, piszecie o tym, co się wydarzyło, ... i jeśli nie wdacie się w mniej, lub bardziej tragikomiczne oceny, wydajecie się być mądrzy. - Bo trudno wyglądać na niemądrego, gdy się pisze prawdę o faktach, które się widzi. - Który z Was tak właśnie pisze? (:
 
Ja analizuję przyszłość, piszę więc o rzeczach "niestworzonych", głupich, niemądrych. - Tym się różnimy. - Aby więc rzecz uczynić "zjadliwą", dla osób ze szczupłymi horyzonatami, z ograniczoną wyobraźnią, ograniczoną tym co się stało, a nie "tym do czego zmierza czas" i tym co się właśąnie dzieje, postanowłem stworzyć rzeczywistość mówiącą o przyszłości.
 
Rzeczywistość, która przyszłością być njednak nie może, bo była niezrozumiałą "kosmologią", której nikt nie zrozumie. Postanowiłem stworzyć przyszłość opartą na przeszłości. - Bo historia kołem się toczy. Ta sama historia powtarza się tak długo, jak długo, jak długo cel wyznaczony przez "sprawców" nie zostanie osiąśgnięty. - Witam w świecie "ZC - Zona Cezara", gdzie "Cezar" jest facetem, a "ZC-Zona" obszarem którym rządzą "żołnierze Cezara". - "Zona Cezara" wspiera Ruch Ochrony Wyborów.
Ave Cezar! Ojczyzna Legiony swe wzywa!
"Ktoś myślał że Naród zniewoli, wyrywając serc 96!"
image

Przyłącz się   >>>  http://ruchkontroliwyborow.pl/
 
 
 
image
- 96 -
Oddajcie pokłon odziani w święte szaty!
Zadrżyj, cała ziemio, przed Jego obliczem!

Mówcie wśród pogan: Pan jest królem.
 Umocnił świat, by się nie poruszył:
ze słusznością wymierza ludom sprawiedliwość.
Niech się cieszy niebo i ziemia raduje;
 niech szumi morze i to, co je napełnia;
niech się weselą pola i wszystko, co jest na nich,
 niech się także radują wszystkie drzewa leśne
przed obliczem Pana, bo nadchodzi,
 bo nadchodzi, aby sądzić ziemię.
On będzie sądził świat sprawiedliwie,
 z wiernością swą - narody.  

<>
image
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz