poniedziałek, 22 czerwca 2015

"Panika Lisa z Newsweeka: Jezus Maria, ... ŻYDZI!"

NIE-PO-LITYCZNY FELIETON OBRAZKOWY
 
 
image
 
wPolityce.pl: Lis od kilku dobrych tygodni zachowuje czujność rewolucyjną.
 
A teraz, gdy Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie, a PiS zmierza po zwycięstwo w kolejnych wyborach, pan redaktor wpadł w prawdziwy amok, którym straszył już na swoich łamach.
 
image
 
Całkiem współczesna syjonistyczna "Gwiazda Dawiada"*na piersiach biblijnych Żydów. - Jesteś anty-syjonistą, to wg. przekazu Newsweeka, z automatu, jesteś polskim antysemitą.  - Tylko jak "Lisy z Newsweeka" wytłumaczą, ... że "antysemici" Polacy modlą się do Żydów?* Gwiazda Dawida    >  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Dawida 
 
image
 
Lis w Newsweeku:  Kaczyński, który wcześniej sprywatyzował PiS, teraz chce sprywatyzować polskie państwo. To wizja godna Ludwika XIV. Państwo to ja - będzie być może już za chwilę mógł powiedzieć Kaczyński. I nie będzie można z nim polemizować, bo prawdę powie. (…) Będzie panem i władcą. / Fotoscreen z TVN24.pl
<>
Pamiętacie internauci co robił Duda rankiem następnego dnia po I turze wyborów?   
OD TERAZ! -  6:00 rano!   -  Zamiast PO-licji zobaczycie Dudę z kawą,
... ubierzcie się ładnie. Procesja chętnych w każdą niedzielę! (:
 
image
 
25.05.2015 Fakt.pl:Prezydent-elekt Andrzej Duda nie próżnuje. / ... / Placyk przy warszawskim Metrze Centrum po raz drugi gościł Andrzeja Dudę rozdającego kawę mieszkańcom stolicy śpieszącym do pracy.  - Podobnie jak dwa tygodnie temu, tuż po pierwszej turze, Duda nie zasypiał gruszek w popiele, tylko ruszył na spotkanie z mieszkańcami stolicy. Odpowiadał też na pytania ludzi.
 
 
@  NERWICA EKLEZJOGENNA   Na okładce Newsweeka, poniżej napisu   ŻYDZI!  jest napis:  JAK WSPÓŁCZESNA POLSKA RADZI SOBIE Z HAŃBĄ ANTYSEMITYZMU?  
 
Jezus i Maryja to "biblijni Żydzi", gwiazda Dawida na ich piersiach to symbol, utworzonego na bazie upolitycznienia przekazów biblijnych, państwa Izrael utworzonego w 1948 roku w Palestynie, przez "Europejskich Żydów", w większości przez potomków Chazarów, czyli wyznawców Judaizmu.
 
Paradoksem jest to, że jak dowodzą sami izraelscy uczeni, prawdziwymi potomkami "biblijnych Żydów" mają być zasymilowanymi przez arabów obecni Palestyńczycy, a nie europejscy, chazarscy wyznawcy judaizmu, którzy w wynku emigracji min. z Polski, Rosji i Niemiec, zachwiali demografią regionu zamieszkiwanego przez Palestyńczyków, i uzyskawszy liczebną przewagę nad rodzimymi, zarabizowanymi Żydami", dzięki pomocy USA jscy powołali do życia sztóczny twór, czyli obecny Izrael, nazywany też Państwem Żydowskim. - Tego samego chce się dokonać (dokonuje się) w Polsce, pod nazwą POLIN, czyli współczesnym projektem JUDEOPOLONIA, promowanym ponad 100 lat temu, czyli jeszcze przed powstaniem Izraela.
 
Warto więc zastanowić się gdzie naprawdę jest ta hańba antysemityzmu  (albo raczej syjonizmu), i czy dotyczy Polaków, czy samych "Żydów" (europejskich), którzy potomkami biblijnych Żydów prawie na pewno nie są, ... i pod  "biblijnym pretekstem" okupują ziemię prawowitych właścicieli. -  Jeśli mówimy o antysemityźmie, tuż obok powinniśmy wymawiać słowo hitleryzm (antysemityzm hitlerowski),  ... a nie mówić o "polskim antysemityzmie".
 
Odpowiadając Newseekowi na pytanie z okładki: 
 
JAK WSPÓŁCZESNA POLSKA RADZI SOBIE Z HAŃBĄ ANTYSEMITYZMU?, trzeba odpowiedzieć: Polska, i Polacy, mają problem, ... podobny do tego, jaki mają Palestyńczycy w okupowanej Palestynie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz