wtorek, 28 lipca 2015

Duda, ... i koronacja? Na mieście mówią że, "Kuźnier znów trolluje"?


Fot. YouTube

Na mieście mówią, że prezydent Duda po koronacji ma przejść trasę  z kościoła do pałacu pieszo! Odrzucił limuzynę. Prawie jak w miesięcznicę — kpi Jarosław Kuźniar na Twitterze.
W ten sposób prezenter TVN odniósł się do informacji „Gazety Polskiej Codziennie”, że prezydent elekt podczas uroczystości zaprzysiężenia zrezygnuje z przemieszczania się limuzyną, ale będzie szedł pieszo. Andrzej Duda chce mieć okazję, aby osobiście podziękować ludziom.
 
Fot. Twitter
 
Prostackie te docinki Jarosława Kuźniara i nieśmieszne. Widocznie złośliwości pomagają mu rozładować frustrację po przegranych przez Bronisława Komorowskiego / wPolityce.pl:  >>> http://wpolityce.pl/media/260630-kuzniar-znow-trolluje-na-miescie-mowia-ze-prezydent-duda-po-koronacji-ma-przejsc-trase-z-kosciola-do-palacu-pieszo
 
Koronacja, ... i Duda? Kuźniar znów trolluje?   - "Na mieście mówią, że prezydent Duda po koronacji ma przejść trasę z kościoła do pałacu pieszo!"  - JAK BRONISŁAW KOMOROWSKI?  - Duda faktycznie ma się zachować jak zdetronizowany, niedoszły car Polski?   -   To faktycznie nie najlepszy wzór do naśladowania.
 
Osobiście sugerowałbym Dudzie przejazd z Archikatedry Warszawskiej  na zamek Królewski odrestaurowaną przez Komorowskiego limuzyną Marszałka Józefa Piłsudskiego. 
 
Bo z tej "Kuźniarowej frustracji", i nie tylko,  może dojść do tragedii,  ...  jak z prezydentem USA, Johnem Fitzgeraldem Kkenedy w Dallas. - Co prawda jechał on limuzyną, ... ale odkrytą. -  Myślę, że piesze przejście Dudy z Archikatedry Warszawskiej na Zamek Królewski byłby zbędnym ryzykiem w tych "PO-smoleńskich czasach".
 

 
Komorowski wprowadził nowy zwyczaj, ... wzorując się na Rosji?  -   Duda faktycznie ma się zachować jak zdetronizowany, niedoszły car Polski?  -  Bardziwj stosowny, i bezpieczniejszy,  byłoby wzorowanie się na  Prezydencie Mościckim, i skorzystanie z limuzyny Marszałka Piłsudskiego. -  Żarty się skończyły, ... jesteśmy w stanie niewypowiedzianej przez Pełowców wojny.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz