środa, 29 lipca 2015

"Kukizerzy" na Neon24.pl podejrzewają że "Ochrona Kopacz (jest) z Izraela?"


A Neon24.pl to portal sympatyzujący z Rosją, więc "ktoś" mógł ich rzetelnie "poinformować", więc warto na to spostrzeżenie zwrócić uwagę "na poważnie".

"Kukizerzy" na Neon 24 podejrzewają że "Ochrona Kopacz z Izraela?"

"Kukizerzy" na Neon 24 podejrzewają że "Ochrona Kopacz z Izraela?"
 
"Kukizerzy" na Neon 24 podejrzewają że "Ochrona Kopacz z Izraela?"

"Nie ma przypadków, są tylko znaki" mawi często Stanisław Michalkiewicz. Wczoraj we Wrocławiu premiero Kopacz ochraniali przed rozsierdzonym tłumem obywateli rośli młodziankowie poubierani nie jak BOR tylko jak izraelskie służby (zdjęcie).
 
Od półtora roku obowiązuje u nas ustawa zezwalająca na działalność obcych służb w Polsce. Oczywiście wiemy, że III RP to folwark na którym obce służby robią to co chcą, czasami zostawiając trochę kasy naszej rozwiedce, w kartonach. Ale ustawa przegłosowana przez PO reguluje jawną i otwartą działalność obcych służb, na przykład podczas imprez masowych.
 
A podróże po Polsce premiero Kopacz to przecież imprezy masowe, na każdym przystanku pojawiają się tłumy rozwścieczonych obywateli, którzy najchętniej zrobiliby Kopacz na miejscu drugą Tunezję albo drugi Egipt.
 
Czy to przypadek, że wczoraj na zdjęciach z ucieczki Kopacz z ulic Wrocławia pojawili się rośli młodzieńcy, już nie poubierani klasycznie jak BOR, tylko odziani tak jak izraelskie służby ochrony VIP-ów (zdjęcia) ?   Źródło: Neon24.pl
 
"Kukizerzy" na Neon 24 podejrzewają że "Ochrona Kopacz z Izraela?"
 
MÓWIĄC SZCZERZE PODEJRZEWAŁEM O TO KOMOROWSKIEGO /  NA JEDNYM ZE ZDJĘĆ BYŁ W OBSTAWIE "DZIWNY CZŁOWIEK", -  ALE ŻEBY KOPACZ?
 
... wstawię zdjęcie ochroniarza Komorowskiego, jak odszukam. (:
 
image
 
Jest! Ten Pan po lewo bardziej wygląda na "beduina z Sahary", niż Słowianina znad Wisły!  /  Tu warto może wspomnieć pewien fakt: Szef MOSSAD-u został polskim obywatelem.
 
PolskieRadio.pl:   Honorowe obywatelstwo Polski otrzymał w tajemnicy były szef izraelskiej centrali wywiadowczej - Mossad, Meir Dagan. Informację o tym podał izraelski portal "Walla".  Portal "Walla" podkreśla, że nie wiadomo właściwie, za jakie zasługi Meir Dagan otrzymał honorowe obywatelstwo Polski. Dagan był szefem Mossadu do końca 2009 roku. >>> http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem
 
Czyżby były szef MOSSAD-u nadzorował teraz ochronę "polskiego rządu"? 
 
I druga ciekawa informacja. W 2012 roku podczas policyjnych prowokacji na marszu niepodległości "prowokatorzy" byli z jednostki specjalnej z Białegostoku. - A w Białymstoku, od czasów komuny działa specjalna jednostka policji. Może to oni?, ... wyszkoleni na wzór MOSSAD-u.

21.10.2012 StefczykInfo.pl podał: Mossad działa w Mińsku białoruskim, ... a to tylko 50 km od Białegostoku. http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/mossad-dziala-w-minsku-bialoruskim,5699925967    
 
"Sunday Times" przypomniał, że kierując Mossadem zapoczątkował operację selektywnego likwidowania irańskich naukowców i innych przedstawicieli rządu zaangażowanych w irański program rozwoju energii jądrowej."
 
Czyżby to wszystko, razem wzięte, może mieć związek z "bombą" pod samochodem byłego posła PiS, i zaprzysiężeniem nowego prezydenta  Andrzeja Dudy, w dniu 6 sierpnia?
 
Fakt.pl:  Mechanicy naprawiający samochód posła Tomasza Górskiego znaleźli pod autem dziwną paczkę. >>> http://www.fakt.pl/poznan/pod-autem-posla-gorskiego-znaleziono-podejrzana-paczke,artykuly,561629.html
 
W poniedziałek poseł oddał samochód do serwisu z uwagi na problemy ze sprzęgłem. Mechanicy zajęli się usterką dopiero w sobotę i właśnie wtedy dokonano tajemniczego odkrycia. – Znaleziono dziwny pakunek, który był przymocowany do podłogi auta – potwierdza Tomasz Górski.
 
Do warsztatu samochodowego wysłano oddział saperów, ... i co dalej?
 
Podejrzana paczka pod autem posła Górskiego.
 
Duda, ... i koronacja? Na mieście mówią że, "Kuźnier znów trolluje"?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz