Czy "Pra - Wybory 2015" mogą uratować Polskę?
 
Przed wyborami 1997 roku w miasteczku Wieruszów znajdującym się na granicy województwa łódzkiego przeprowadzono ogólnopolskie "Pra-Wybory" z udziałem ówczesnej elity politycznej Polski. Powodem było unikalne odzwierciedlenie wyników w tym mieście, prawie pokrywające się z wynikami ogólnopolskimi. / Także w tym roku wieruszowskie wyniki Wyborów Prezydenta 2015 prawie pokrywały się z oficjalnym wynikiem PKW. - Tak samo, podczas ostatnich Wyborów Prezydenta wyniki wyborów w Wieruszowie były prawie identyczne z wynikiem z PKW
 
image
 
Polska: Duda 51.55% / Komorowski 48.45%
 
Wieruszów: Duda 50.01% / Komorowski 49.99%
 
image
 
Oglądającym chciałbym zadedykować słowa Jana Pietrzaka wypowiedziane podczas jego uczestnictwa w Pra-Wyborach w 1997 r. (52 minuta YT wyżej)
 
Jan Pietrzak 1997 rok:     Proszę Państwa, ja chcę zwrócić tylko na jedną sprawę uwagę, żebyście w końcu przed wyborami dostrzegli związek między wyborami, a własnym losem. Bo do tej pory Rodacy tego związku nie dostrzegają w naszej niepodległej Ojczyźnie. Nie widzą związku, że jak wybiorą tych, to będzie im gorzej, a jak wybiorą tych, to będzie im lepiej.
 
Otóż naprawdę - mówił Pietrzak - są takie dzikie plemiona w puszczy amazońskiej, które nie widzą związku pomiędzy seksem, a rodzeniem dzieci. - NAPRAWDĘ! - Uważają, że seks to jest taka maszynka przyjemnościowa, (coś tam jest o krzakach), a dzieci rodzą się z całkiem innego powodu. 
 
Otóż  ja mam wielki apel do Państwa abyście dostrzegli związek pomiędzy aktem wyborczym, a tym, co się z tego wylęgnie, ... więc własnym losem.

 -     Kończąc zapraszam na "Film tylko dla dorosłych". (:

 

 
Czy Wybory do Sejmu 2011 sfałszowano?
Wybory do Sejmu RP w 2005 roku
 
Czy Wybory do Sejmu 2011 sfałszowano?
Wybory do Sejmu RP w 2007 roku
 
Czy Wybory do Sejmu 2011 sfałszowano?
Wybory do Sejmu RP w 2011 roku
 
Nazakończenie zadam pytanie:   Patrząc na poniższe mapy zastanówmy się czy , jaki jest powód tego, że w wyborach 2005 roku Polacy byli geograficznie "jednym zmiksowanym plemieniem", a po wyborach 2007 roku, jakby nagle, polska podzieliła się na "dwa plemiona", POLAN WSCHODNICH, ... i POLAN ZACHODNICH? -  Czy taki podział jest w ogóle możliwy, w tak jednolitym narodowo społeczeństwie jakie mamy,  a jeśli nie, to skąd widoczny na mapach podział się pojawił?    http://www.wyborynamapie.pl/porownania03.htm
 
Czy Wybory do Sejmu 2011 sfałszowano?
 
 
Jeśli ktoś porówna mapę wyborów, począwszy od przedterminowych Wyborów do Sejmu 2007, z mapą "Ziem odzyskanych" po 1945 roku, ze zdziwieniem zauważy, że wpływy Platformy dominują właśnie na "Ziemiach odzyskanych", i ziemiach przyległych.
 
-  Stąd rodzi się drugie pytanie: Dlaczego?
 
Moim zdaniem odpowiedź jest taka: Na ziemiach, będących przed i po wojnie w granicach II-giej RP, administrację tworzą lokalni przywódcy wywodzący się z lokalnych, zasiedziałych tam społeczośći.
 
"Ziemie odzyskane", od 1945 roku zamieszkuje ludność napływowa z byłych ziem II RP przyłączonych do byłych Republik Radzieckich, a administrację na tych terenach tworzą ludzie przywiezieni na radzieckich czołgach, ... i ich potomkowie.
 
W związku z tym administracja na ziemiach obecnie zdominowanych przez Platformę jest administracją "etatystycznie etatową", czyli administracją w dalszym ciągu sterowaną.
 
- A to moim zdaniem sprzyja fałszetstwom wyborczym właśnie na tych terenach.
 
Powinniśmy na to zwrócić uwagę.
 
 - Jeśli chcemy wygrać wybory, musimy odzyskać "Ziemie odzyskane", właśnie tam kładąc nacisk na Kontrolę Wyborów. - Bez tego nie wygramy.
 
DLATEGO POTRZEBNE NAM SĄ PRAWYBORY