piątek, 24 lipca 2015

Myślę, że "koalicjanci" wyczuli, że potrzebne będą trumny, .. dużo, dużo trumien. - Może nawet więcej niż 96?

 


24.07.2015 / wPolityce.pl:  "Żarty" koalicjantów. Sikorski: Rozważam założenie warsztatu stolarskiego. Żelichowski:  Wyczuliśmy dziurę na rynku,  ...  >>>   http://wpolityce.pl/polityka/260292-zarty-koalicjantow-sikorski-rozwazam-zalozenie-warsztatu-stolarskiego-zelichowski-wyczulismy-dziure-na-rynku-bo-jak-pis-dojdzie-do-wladzy-to-bedzie-o-6-rano-wywalal-futryny-razem-z-drzwiami
 

24.07.2015 / wPolityce.pl: Rozważam założenie warsztatu stolarskiego razem z posłem Żelichowskim oznajmił Radosław Sikorski, pytany przez reportera TVN24  o plany na przyszłość poza sejmową polityką.
Były marszałek Sejmu zaczął temat, a twórczo rozwinął go właśnie Stanisław Żelichowski. Pytany o pomysł na wspólny warsztat z Sikorskim, poseł PSL odparł:
Wyczuliśmy dziurę na rynku, ... bo jak PiS zdobędzie władzę, to będzie o 6 rano wywalał futryny razem z drzwiami, a my będziemy ustawiać te futryny. Marszałek Sikorski wszystko wie o PiS, ja o drewnie, więc będziemy wiedzieć, kto i gdzie te futryny wywali   — tłumaczył.
Żarty żartami, ale pan poseł Żelichowski mógłby poduczyć byłego marszałka Sejmu zawodu. Nigdy nie wiadomo, panie Radosławie. / Źródło: wPolityce.pl

Stolarnia: Koalicjantów POmysł na biznes  >>>  https://www.youtube.com/watch?t=24&v=Zo3O6qUV54Y
 

04.07.2013 / wPolityce.pl:  Szef MSZ Radosław Sikorski kategorycznie zaprzeczył w  sądzie, by po katastrofie smoleńskiej w 2010 r. - w kontekście Jarosława Kaczyńskiego - mówił Bronisławowi Komorowskiemu:   "mamy jeszcze drugą tutkę".
 
W czwartek Sąd Okręgowy Warszawa-Praga przesłuchał Sikorskiego jako świadka w procesie cywilnym, jaki prezydent Bronisław Komorowski wytoczył posłowi PiS Jackowi Sasinowi za przytoczenie w "Naszym Dzienniku" rzekomych słów Komorowskiego i Sikorskiego z 2010 r.
Strony procesu były reprezentowane przez adwokatów. Sprawę odroczono do 30 lipca, kiedy możliwe jest zakończenie procesu.
 
Prezydent skierował przeciw Sasinowi - b. wiceszefowi Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - pozew o ochronę swych dóbr osobistych.
 
Przyczyną była wypowiedź Sasina z października 2011 r. dla "Naszego Dziennika". Mówił tam o kulisach przejmowania władzy przez Komorowskiego po śmierci Lecha Kaczyńskiego w katastrofie smoleńskiej.
 
Padły m.in. takie słowa:
Sami słyszeliśmy z Maciejem Łopińskim od personelu obsługującego gości w jednej z placówek prezydenckich w Warszawie, jak niedługo po katastrofie świetnie bawili się na zakrapianym alkoholem spotkaniu Bronisław Komorowski i Radosław Sikorski.

Według relacji byli wówczas w doskonałych nastrojach i w pewnym momencie Komorowski miał podobno powiedzieć do Sikorskiego:  "Lecha nie ma, ale został nam jeszcze ten drugi".  Na co Sikorski:   "Nie martw się Bronek, mamy jeszcze jedną tutkę".  -  Jak nam mówiono, takie słowa tam wtedy padały.
W czwartek Sikorski w sądzie oświadczył - jak podkreślił - "kategorycznie", że nie było takich wypowiedzi ani Komorowskiego, ani jego samego.   http://wpolityce.pl/polityka/161160-minister-sikorski-w-sadzie-zaprzecza-ze-mowil-do-prezydenta-po-katastrofie-smolenskiej-nie-martw-sie-bronek-mamy-jeszcze-jedna-tutke
 
24.07.2015 / wPolityce.pl: Wybrane uwagi o możliwej technice ataku terrorystycznego w Smoleńsku  http://wpolityce.pl/smolensk/260305-wybrane-uwagi-o-mozliwej-technice-ataku-terrorystycznego-w-smolensku
 Ja widzę inne uzasadnienie uzasadniające założenia stolarni przez "koalicjantów".


"Koalicjancka agentura" w obliczu przegranej w Wyborach Prezydenta 2015, i wygranej w wyborach prezydenta-elekta Andrzeja Dudy, zagrożona ujawnieniem "Aneksu WSI" przygotowuje się na rozwiązania siłowe.  

Wybory do Sejmu i Senatu 25 października  najprawdopodobniej zostaną  sfałszowane, a 11 Listopada, podczas Marszu Niepodległośi, może dojść do wyrażenia uzasadnionego, ale najprawdopodobniej sprowokowanego "niezadowolenia" przez młodzież, co zapewne planowane jest od dawna, bo tylko podczas krwawych rozruchów uzyskać można pretekst do wprowadzenia dyktatury, o czym "koalicjancka agentura" w Polsce marzy od dawna.

Stąd pewnie słowa "Wyczuliśmy dziurę na rynku" posła Żelichowskiego, i zapowiedź otwarcia przez (zd)Radka Sikorskiego warsztatu stolarskiego.  -  Faktycznie "stolarnia" może być jak najbardziej "na czasie".   -  Myślę, że "koalicjanci" wyczuli, że potrzebne będą trumny, ... dużo, dużo trumien, a wstawianie drzwi i futryn, to tylko zasłona dymna", ... chociaż i na tym rynku można spodziewać się wzrostu obrotów.

Zastanawia mnie tylko jedno. Czy przejęcie władzy w wyniku sfałszowanych wyborów do Sejmu, i wprowadzenie dyktatury w wyniku prowokacji, i przelewu krwi 11 Listopada, podczas Marszu Niepodległości, zapewni "agenturze" utrzymanie władzy, w stopniu jaki planują.

 

Słyszałem, że podobno Grezgoż Braun zapisał się do "Stonogiej Ośmiornicy Partii Polskiej" więc może podczas zbliżającego się Marszu Niepodległości agentura podpowie, że dłużej czekać nie można, i  "Na Belweder! / To już teraz!" ? - Zapwiada się ciekawy MarszNiepodległości 11 Listopada.  -  Będziemy rozbierać Belweder "cegiałka po cegiełce"?  -   Komorowski podobno nie zamierza się wyprowadzac.  (:


YT z "Braun / Stonoga Team"  >>  https://www.youtube.com/watch?v=C1h6AdSXu4Q

Czyżby różnych "agentur" było tak wiele, że same o sobie nie wiedziały? (:
 

Warto tu przypomnieć,  komentarze o "zakusach na prezydenturę" (którym mógłby zostać były marszałek Sikorski, gdyby go nie odwołano. - Czyżby niechcący "agentura" zdradziła kolejny plan? -  Sytuacja może wymknąć się spod kontroli, i możemy mieć Budapeszt 1953, albo Bukaresz 1989. / Warto przypomnieć te wydarzenia.
 
Budapeszt 1989 rok: Kilka dni po tym przemówieni Nicolae Causesku już nie żył.
 
Kilka miesięcy przed tym wydarzeniem miała się odbyć, jak dla nas, ciekawa rozmowa między Nicolae Causescu, i Michaiłem Gorbaczowem. Causescu miał wtedy snuć szerokie plany na przyszłość.
 
Gorbaczow miał go wysłuchać z zaciekawieniem, na konie zadając pytanie:"A Ty jeszcze będziesz wtedy żył Nicolae?" 
 
Obawiam się, że w podobny sposób mogą skończyć plany "zakładu stolarskiego producentów drzwi i trumien", ... ale czas pokaże.
 
28 czerwca 1914 roku zamachu na austriackiego następcę tronu arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga uznawany za bezpośrednią przyczynę wybuchu pierwszej wojny światowej, 28 lipca 1914 roku rozpoczęła się I Wojna Światowa, która przyniósł Polsce niepodległość, 11 Listopad 1918 roku Polacy rozbrajali Niemców.
 
Co się wydarzy 11 Listopada 2015 roku w Warszawie?  -  Dożyjemy, zobaczymy. (:
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz