niedziela, 19 lipca 2015

PO już po rekolekcjach: Teraz PiS z Kościołem, ... a Kościół z Polakami

Czym zgrzeszyła Platforma? Tak, tak! Czym zgrzeszyła Platforma? - Bo "lisy z Newsweeka" myślą, że Zona Cezara ma krótką pamięć. - Nie ma, więc przypomina. (:


image

18.03.2012 / Newsweek.pl: Dotychczas spotkania 
rekolekcyjne dla polityków PO organizował poseł 
Ireneusz Raś. Nadawał się 
do tego m.in. ze względu 
na rodzinne koneksje 
z prałatem Dariuszem Rasiem, osobistym sekretarzem metropolity krakowskiego kard. Stanisława Dziwisza. – Może posłowi Rasiowi skończyły się pomysły, 
w którym klasztorze możemy się jeszcze zamknąć?  Byliśmy już chyba wszędzie – mówi poseł Michał Szczerba z PO.    >>>  http://polska.newsweek.pl/po-rekolekcjach,89613,1,1.html
 
Lekcja na żywo w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN:  Dzisiaj wyjątkowa okazaja, zobaczycie wystawę, której nikt jeszcze nie widział. Zwiedzimy Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. -  POLIN pierwotnie oznaczał "Tu odpoczniesz.", ... a potem przyjął się jako nazwa Polski.
 
Czyli Polska pochodzi od żydowskiego słowa POLIN, ... a nie polskich Polan?
 
image
 
Prezydent Izraela na otwarciu Muzeum POLIN: "Są ludzie, którzy twierdzą, że państwo Izrael jest rekompensatą za Holocaust. Nie ma większego błędu niż tego rodzaju myślenie.  Państwo Izrael nie jest rekompensatą za HolocaustPaństwo Izrael powstało dlatego, że miałoprawo do istnienia, a Polska jest najlepszym ucieleśnieniem tego prawa."
 
 
"Osłów i cymbałów nie wolno wybierać do Sejmu, ... Żydów też nie!"
 
 
<>
image
 
19.07.2015 / Newsweek.pl: Prezydent Andrzej Duda przemawia z ambon i łapie w locie upadającą na ziemię hostię. Kandydatka na premiera Beata Szydło jest matką początkującego księdza. Patron obojga – Jarosław Kaczyński – spędza wieczór wyborczy na Jasnej Górze i deklaruje: „Nie ma Polski bez Kościoła”. Także prawdopodobny koalicjant PiS, Paweł Kukiz, niesie na sztandarach Boga, Honor i Ojczyznę, siebie samego mianując „agentem Pana Boga”.
 
Biskupi idą po władzę wraz z PiS. W tym marszu nie chodzi jednak o obronę wartości chrześcijańskich, ale o pchnięcie Polski w przepaść anachronizmu.     /...?..?.../   http://polska.newsweek.pl/pis-kosciol-wybory-anachronizm-newsweek-pl,artykuly,367039,1.html
 
A może to wszystko nie jest tak, może jest inaczej? - Grzesznicy zgrzeszyli,  dlatego teraz tracą władzę. -  A Newsweek.pl myśli, że Polacy nie pamiętają, bo mają sklerozę? (:
 
 
....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz