image
 
Jak wynika z nieoficjalnych informacji 5 września, równolegle z prezydenckim referendum ws. JOW, najprawdopodobniej odbędą się "I-wsze Ogólnopolskie Powiatowe Prawybory 2015 Ruchu Kontroli Wyborów.
 
"PRAWYBORY" RUCHU KONTROLI WYBORÓW, którego pomysłodawcami mają być działacze z kręgów Klubu Ronina, i Solidarni2010 (obie organizacje współtworzyły RKW), ma być dalszą częścią wysiłku na rzecz demokratycznych i uczciwych wyborów w Polsce, i tworzyć psychologiczną barierę przed próbą usiłowania dokonania fałszerstw wyborczych w Wyborach do Sejmu i Senatu 2015.

- Jak donoszą źródła, istnieje już "baza" takich "PRAWYBORÓW" RKW, którymi są "moce przerobowe" pozostałe po wyborach prezydenckich. -  Źródło donosi, że jeśli akcja się powiedzie,   "I-wsze Ogólnopolskie Powiatowe Prawybory 2015 Ruchu Kontroli Wyborów"ma być początkiem tradycji na najbliższe lata.
 
- Cóż? Inicjatywie nic tylko przyklasnąć! POlszewika goń z urzędu, POlszewika goń z pomnika! / Bardzo się przyda, szczególnie na "Ziemiach Odzyskanych" >> http://zonacezara.blogspot.com/2015/07/czy-wybory-do-sejmu-2011-sfaszowano.html

<>
image
 
image
 
image
.