poniedziałek, 6 lipca 2015

Kto finansował Korwina, ... i kto sfinansuje Platformę w przyszłości? Międzynarodówka Kapitalistyczna?

Platforma, Prezydent Komorowski, Kukiz i Korwin, chcą zakazu finansowania partii z budżetu Państwa Polskiego, a więc z "firmy" którą chcą zarządzać.    
 
Kto więc będzie im płacił? Konkurencyjna "firma", ..?.. np. Niemcy, Rosja, albo Izrael?
 
image

02.07.2015 / NCzas.com: Partia KORWiN, zdecydowaliśmy się dzisiaj złożyć wniosek do Kancelarii Prezydenta o dopisanie trzech bardzo ważnych punktów do referendum – dodała.Pytania brzmią:
 
1. Czy jest Pani/Pan za likwidacją podatku dochodowego od osób fizycznych i podatku dochodowego od osób prawnych?
 
2. Czy jest Pani/Pan za likwidacją przymusu ubezpieczeń społecznych?
 
3. Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem zakazu finansowania partii politycznych z budżetu państwa oraz budżetów jednostek samorządu terytorialnego?
 
– Od razu wyjaśnię pytanie trzecie, które jest interpretacją pytania trzeciego z referendum zaproponowanego przez Bronisława Komorowskiego – powiedział europoseł Korwin-Mikke.
Pytanie 3 w referendum zgłoszonym na wniosek prezydenta Komorowskiego brzmi: Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?
 
W formie, w której my to podajemy, jest to po prostu zakaz finansowania partii z budżetu państwa w jakikolwiek sposób. Chcemy całkowitej likwidacji finansowania partii z budżetu – podkreślił. (Korwin)
 
Stąd moje pytanie:
 
- Kto finansował UPR, KNP, Korwina, ... i kto będzie finansował Platformę w przyszłośći?
Bo jeżeli chcą rządzić Polską, a nie będdzie finansowania instytucjonalnego przez wszystkich Polaków z budżetu, to  którzy Polacy będą go finansować, i w jaki sposób?
 
Proszę dopisać to pytanie do listy pytań w referendum:
 
- Kto i jak ma prawo finansować partie polityczne w Polsce, czy mają to być Polacy, czy np. zagraniczni miliarderzy robiący interesy w Polsce?
 
image
 
Platforma, Prezydent, Kukiz i Korwin, i  chcą zakazu finansowania partii z budżetu Państwa, a więc z firmy, którą chcą zarządzać. -  Kto więc będzie im płacił? Konkurencyjna firma?
 
* JOW-y, podatek dochodowy, ... i ubezpieczenia , to ściema. W referendum chodzi tylko i wyłącznie o finansowanie partii politycznych, tak aby wmówić Polakom, że nie powinni finansować partii politycznych, które tworzą ich własny polski rząd.
 
Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU WYŻEJ?   /  Od prawej: Prezydent Komorowski, Władysław Bartoszewski;  Anna Komorowska,  ...i miliarder amerykański pochodzenia żydowskiego George Soros, który od samego 1989 r. "zarabia" w  Europie Wschodniej, a ostatnio na Ukrainie. /  Warto zauważyć: Platforma z Komorowskim planowali sprzedaż lasów na pokrycie roszczeń żydowskick. - Tego samego chce Prezydent i Korwin. - Jaki mają w tym interes?
 
 
Reprywatyzacja motywem zamachu w Smoleńsku?


.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz