niedziela, 24 maja 2015

Warzecha: Dzieje się! #CzućZmianę! Tendencja wzrostowa 54% / 36% dla Dudy ... Przed siedzibą PiS i prezydenta-elekta Andrzeja Dudy zaczynają się zbierać tłumy - PILNUJ POLSKI!

 
 
 


Aktualizacja SONDY NEWSWEEKA.pl / Aktualizacja  z godz. 17:30
 


<>
 

Poglądowe wyniki zainteresowania wyszukiwarki Google Trend z 16.05.2015 r.
 
* Uwaga: Ostatnie wyniki zarejestrowano 16.05.15. / Aktualne wyniki nie będą publikowane z uwagi na możliwość "pompowania" wyników w końcówce wyścigu w Wyborach Prezydenta 2015  /  Wyniki Google Trend są podatne na działane fikcyjnie generowanego "zainteresowania". - Mam doświadczenie z lat ubiegłych, że gdy opublikowałem screeny wyników Google Trend, wyniki zaczynały się gwałtownie zmieniać na korzyść "poszkodowanych". - Z tego powodu "poglądowo" publikuję wyniki archiwalne, a nie aktualne.

Na pewno zaskakuje wynik Janusza Korwina-Mikke, ale spadek jego notowań ma , lub może mieć uzasadnienie w tym, że w połowie kwietnia JKM powiedział że będzie "strzelał do górników", oraz to, że wyszła na wierzch jego opinia o tym, że Lasy Państwowe powinny być sprzedane miliarderom, ... o czym pisało wPolityce.pl.

Prawdopodobnie właśnie powyższe spowodowało odpływ elektoratu do Dudy, ... i zaskakujący wynik Pawła Kukiza. -  A w efekcie przegraną Komorowskiego.

Niżej screen Newsweek.pl zarejestrowany po I-wszej turze Wyborów Prezydenta 2010

image

20.25  Cisza wyborcza przedłużona do godz. 22.30. W jednym z lokali wyborczym w powiecie cieszyńskim zmarła kobieta, lokal był nieczynny przez 1,5 godz.

20.18 Przed Redutą Banku Polskiego, gdzie odbędzie się wieczór wyborczy PiS, coraz więcej ludzi.20.05 I kolejny tajemniczy wpis. Tym razem dziennikarza śledczego Cezarego Gmyza. „Wygląda na to, że pozamiatane :D” – napisał na Twitterze..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz