poniedziałek, 11 maja 2015

Dlaczego Bronisław Komorowski prezydentem już nigdy nie będzie?

ODPOWIEDŹ JEST PROSTA: JEST ZDRAJCĄ SPRAWY POLSKIEJ
... z tego samego powodu Kukizowi też nie można wieżyć

"Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów  :) Śmiech :) . Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta. Jakoś wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany – napisał ostro Paweł Kukiz." >>> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/kukiz-nie-chce-wygrac-z-prezydentem_11.html
 
KUKIZ NIE CHCE WYGRAĆ Z PREZYDENTAM?
 
KUKIZCHCE PERTRAKTOWAĆ Z PREZYDENTEM?
 
Jeśli tak,  to to że nie jest mu po drodze z Ku-Klux-Klanem, jest prawdą, bo
 
... ON SAM JEST "KU-KLUX-KLANEM"
 


Fot. YouTube

wPolityce.pl
Poważny kandydat w tych wyborach jest tylko jeden. Jest nim Andrzej Duda — powiedział w rozmowie z tygodnikiem „Najwyższy Czas” prof. Bogusław Wolniewicz.
Jak podkreślił, kandydat „poważny” musi spełniać dwa warunki.
Musi mieć szanse na wybór i kwalifikacje na prezydenta. Pozostali kandydaci albo nie mają szans albo nie mają kwalifikacji. Albo nie mają ni tego ni tamtego — stwierdził Wolniewicz.
Jak podkreślił nie jest osobiście bezkrytycznym entuzjastą Andrzeja Dudy, ale w jego ocenie jest to „człowiek rozumny i przyzwoity”.
Był wiceministrem, jest posłem do Parlamentu Europejskiego, pracował też w Kancelarii Prezydenta RP. Jest więc obyty z mechanizmami sprawowania władzy.    —   mówił profesor. / ... / Wiem natomiast, że Bronisław Komorowski jest zdrajcą sprawy polskiej i że prezydentem być nie powinien. To mi wystarczy by głosować na Andrzeja Dudę.
 


To nie JOW-y , nikt Komorowskiego za referendum o JOW-ach nie poprze. / Myli się też Tomasz Lis / Kukiz wygrał, bo wyborcy uciekli od Korwina do Kukiza, bo Korwin jest za prywatyzacją lasów państwowych: Wybór Prezydenta 2015 kształtuje jego stosunek do prywatyzacji polskich lasów,... dlatego Komorowski już przegrał, tak jak przegrał Janusz Korwin-Mikke   / Tu znajdziesz dlaczego przegrał Komorowski i Korwin-Mikke >>>   http://zonacezara.salon24.pl/646585,dlaczego-kukiz-wygral-dlaczego-korwin-i-komorowski-musieli-przegrać 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz