wtorek, 26 maja 2015

Zona Cezara zadaje pytanie: Kim jesteś Kukikezarze?

image

 Zona Cezara zadaje pytanie: Kim jesteś Kukikezarze?"Wodzem, .. zbawcą plemienia", czy przebiegłym szamanem, który w piosenkach śpiewanych Kukikezom reklamuje "szklane paciorki", ... takie jak kiedyś "Kolumbowie" sprzedawali Irokezom?


Zona Cezara zadaje pytanie: Kim jesteś Kukikezarze?"Wodzem, .. zbawcą plemienia", czy przebiegłym szamanem, który w piosenkach śpiewanych Kukikezom reklamuje "szklane paciorki", ... takie jak kiedyś "Kolumbowie" sprzedawali Irokezom?

Ci co wiedzą, zrozumieją, ale bardzo niewielu ma wiedzę, że Zonę Cezara z Kukikezarem łączy "szczególny przypadek". Nie wiem nawet, czy wie o tym sam Kukikezar?

Otórz obaj, każdy swoim kierowany impulsem, rozgnietliśmy "Magika z muchą", co skutkowało erupcją mocy, której obaj jesteśmy tworem.

- Wiem kim jest Cezar, ale kim jest Kukikezar?
Czy sedno sprawy wahasz się postawić wiedząc że patrzę, aż serce "wodzowi" drętwieje na myśl i świadomość tego?

A może faktycznie jest Pan "wodzem", którego widzą w Panu Kukikezi, a którego ja Zona Cezara, jakoś w Panu dostrzec nie mogę?

Kim jesteś Kukikezarze zdecydować musisz, ... nam i sobie odpowiedzieć musisz na to pytanie. - Ja patrzę i czekam, ale gdy w odpowiedzi zbłądzisz, "jak śmierć" przyjdę, ... i jak muchę palcem rozgniotę na ścianie.
 11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl /Wczorajszy NEWS!: Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y(jednomandatowe okręgi wyborcze). Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?
 
Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem?
"Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta."– napisał ostro Paweł Kukiz. / Jakie "ostro",  jakie "nasze", to propozycja złożenia warunków współpracy z pRezydentem!
 
 
JOW-y to IN VITRO, ... i termometr w du*ie.
 
... temperaturę zmierzy, natury jednak nie zastąpi, i "bulu w du*pie" nie uśmierzy. - Lepiej zatem oddzielnie temperaturę, i hemoroidy w du*ie leczyć.
 
Każda firma płaci swoim szefom szmal gruby, aż tu nagle przychodzi Kuku, z jednym czy drugim, i mówi że zamiast Polska swoim szefom płacić,  wybory w Polsce i szefów opłacał będzie jakiś ICHNY miliarder, lub Niemiec, czy Ruski.
 
Panowie ""je*nijcie się w głowę", zanim przyjdzie Głupota, i w twarz się wam zaśmieje drwiąc z Waszej ślepoty.
 
Finansowanie partii to temat ten sam, trochę jednak drugi. Skoro partia kontrakt bierze na zarządzania usługę to usługa jest taka sama bez względu na firmę. Tak mi się wydaje, i w to wierzę, że bez względu na firmę i partię, duża czy mała, jeden i taki sam powinien być koszt, i takie same przywileje.
 
Jak partia głupia do roboty weźmie stu chłopa i kasę roztrwoni. Jak partia mądra sama zrobi, i kasę dla siebie wszystką zabierze. Zanim więc partia władzę dostanie powinna powiedzieć nie co da, bo nie ma, tylko ile za to weźmie, co za to zrobi, i ile nam na tą "inwestycję", i z czego zabierze.  - RESZTA TO GŁUPOTA. / ZC 11.05.15
 
 
image
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz