wtorek, 12 maja 2015

"Kuku na Muniu", ... czyli JOW-ialne intencje i interesy pRezydenta

... czyli sprzedajemy co klient chce kupić: Nie chcieliście Korwina, to macie Kukiza

Newsweek.pl: Kukiz gra więc jedynie rolę katalizatora, który nadaje kontestatorom polityki w obecnym kształcie podmiotowość i pozwala im się policzyć. Może być kimś takim, jak Stan Tymiński w 1990 roku, który politycznie upodmiotowił ofiary transformacji, po czym zniknął (oddając nowy żywioł we władanie postkomunistom).


JOW-y to IN VITRO,  .... i termometr w du*ie.  / Temperaturę tym zmierzy, natury jednak nie zastąpi   >>>   http://zonacezara.blogspot.ca/
 

11.05.15 Facebook / TfuTfu24-News.pl / Wczorajszy NEWS!: Bronisław Komorowski po przegranej w I turze wyborów prezydenckich ogłosił wszem i wobec, że od zawsze wspierał JOW-y   (jednomandatowe okręgi wyborcze).    Do tego - uwaga! - ogłosił, że chce referendum w tej sprawie. Paweł Kukiz od dawna postulował w tej sprawie. Pisał nawet do prezydenta. Co o pomyśle Komorowskiego myśli Kukiz?
 
Kukiz nie chce wygrać, chce pertraktować z Prezydentem?
"Wkrótce opublikuję nasze petycje do prezydenta" –  napisał ostro Paweł Kukiz.
Jakie "ostro", jakie "nasze"?
To propozycja złożenia warunków współpracy z pRezydentem!
http://zonacezara.salon24.pl/647023,kuku-na-muniu-czyli-jow-ialne-intencje-i-interesy-prezydentaNajwiększy NEWS, o którym nikt nie pisze jest taki:

"Znamy doniesienia, że w obozie Platformy powstał pomysł, by ten ostatni jeszcze istniejący obszar bogactwa narodowego, /.../ przeznaczyć na odszkodowania i spłatę roszczeń powojennych.  I to jedynie wobec jednej grupy narodowościowej." -Powiedział Prezes PiS (każdy może ten cytat znaleźć w Google)
 
- Ne będę pisał o kim, bo i tak nie uwierzycie. / Myślę jednak, że niektórym za Oceanem pejsy się wyprostowały z wrażenia, gdy usłyszeli te słowa. / O tym będzie druga tura kampanii prezydenckiej. (:

 
2015-04-22 08:05 / Polonia Christiana / Pch24.pl:  „Gazeta Wyborcza” powołując się na działacza Ruchu Narodowego Artura Zawiszę poinformowała o planach zawarcia koalicji między Pawłem Kukizem, Januszem Korwin-Mikke oraz Marianem Kowalskim. Kukiz zareagował natychmiast: Nie jest mi z nimi po drodze!
 
Zdaniem „GW” obydwaj kandydaci na prezydenta mieliby razem z Marianem Kowalskim założyć koalicję, która pozwoliłaby w tegorocznych wyborach parlamentarnych osiągnąć wynik ponad 5 procent, dający szansę na wprowadzenie swoich posłów do Sejmu. Dziennik cytuje Artura Zawiszę, który sojusz panów Kukiza, Korwin-Mikkego i Kowalskiego nazwał... „Ku-Klux-Klanem”.
 
Na doniesienia prasowe zareagował Paweł Kukiz. - Nie jest mi po drodze ani z Ku-Klux-Klanem ani z tymi, którzy chcą strzelać do Górników a związkowców kłaść na Powązki - podkreślił kandydat na prezydenta.   
 
 
 
KUKIZ NIE CHCE WYGRAĆ Z PREZYDENTAM?
KUKIZ CHCE PERTRAKTOWAĆ Z PREZYDENTEM?
 
Jeśli tak,  to to że nie jest mu po drodze z Ku-Klux-Klanem, jest prawdą, bo
 
... ON SAM JEST "KU-KLUX-KLANEM"
 
 
 
Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?
 
Od prawej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".
Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.
Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz