sobota, 30 maja 2015

Cz.I / Kulisy "zamachu" na Komorowskiego przed ciszą wyborczą

 
30.05.2015  wPolityce.pl: "Dementuję wszelkie plotki i pomówienia na temat tzw. zamachu toruńskiego, w którym miałem aktywnie uczestniczyć mówi w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” Remigiusz Dominiak, uczestnik wiecu Bronisława Komorowskiego w Toruniu.

Chodzi o zamieszanie podczas tego spotkania, które BOR - a za nim szereg mediów, publicystów i polityków - uznało za próbę zamachu na prezydenta.i, a politycy Platformy oskarżyli Andrzeja Dudę o inspirację.

Czyżby więc cała sprawa była po prostu rozdmuchana na potrzeby spadających notowań pana prezydenta, a media odegrały swoją rolę…?" - Zastanawia się autor artykułu wPolityce.pl

Myślę, że tematowi warto pośwecić trochę więcej czasu zważywszy, że w jednej z notek napisałem takie oto stwierdzenie: "
 
10/04 i po 10 kwietnia,  my Polacy, czyli Państwo Polskie, zostaliśmy zaatakowani. Znaleźliśmy się w stanie niewypowiedzianej wojny. Wszystko co widzimy, co ostatnio doświadczaliśmy, co doświadczamy obecnie, i będziemy doświadczać  tuż po "Wyborach Prezydenta 2010",  ma związek z "Historią Lasów Państwowych / Historią zdrady sprawy polskiej", ... historią, którą każdy Polak musi znać! - Musi znać, bo czekają nas bardzo trudnie chwile, jedne z najważniejszych w ponad "Tysiącletniej Historii Polski"  >>   http://www.zonacezara.blogspot.com/2015/05/historia-lasow-panstwowych-historia.html
 
Ktoś zapyta, na czym ten atak polega? / Odpowiem: Próbuje się na nas dokonać "etnicznego ludobójstwa" / Wikipedia >> Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzin w obrębie grupy, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie.
 
Pierwszym krokiem w uskutecznieniu planu "etnicznego ludobójstwa" było podstępne przejęcie władzy w Państwie, oraz próba jej utrzymania, czego jesteśmy świadkami. / Dalszą częścią ma byś nasze "etniczne wymieszanie" z importowanymi" emigrantami tak, abyśmy tej władzy nigdy nie odzyskali.
 
Brzmi niewiarygodnie, niedowiarkom polecam więc artykuł Newsweek.pl "O tym jak kandydat, którego nie było, walczył z Polską, której nie ma"
>>> http://opinie.newsweek.pl/obietnice-wybory-mlodzi-andrzej-duda-pis-iv-rp-polska,artykuly,363969,1.html    <<<  Czyli trochę śmieszna, a trochę straszna historia o tym jak kandydat, którego nie było, walczył z Polską, której nie ma. O Polskę, której nie będzie."
 
Wszystko wiąże się z moją wcześniejszą notką, w której zapomniałem zapytać, ile trumien zamówiono na uroczystości zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy >> http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/efekt-strachu-zamach-stanu.html
 

o


Jak widzimy "zamach na Komorowskiego się udał", ... i Andrzej Duda został prezydentem elektem. O kulisach tego, jak do tego doszło, i jak służbom nie udało się obronić statusu pRezydenta Komorowskiego, o tym w następnych notkach. (:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz