poniedziałek, 11 maja 2015

Dlaczego Kukiz wygrał? Dlaczego Korwin i Komorowski musieli przegrać?

To nie JOW-y , nikt Komorowskiego za referendum o JOW-ach nie poprze. / Myli się też Tomasz Lis / Kukiz wygrał, bo wyborcy uciekli od Korwina do Kukiza, bo Korwin jest za prywatyzacją lasów państwowych: Wybór Prezydenta 2015 kształtuje jego stosunek do prywatyzacji polskich lasów,   ...   dlatego Komorowski już przegrał, tak jak przegrał Janusz Korwin-Mikke   >>>    http://zonacezara.blogspot.ca/2015/05/dlaczego-kukiz-wygra-dlaczego-korwin.html
 
 
Na YouTube wyżej Pan Eugeniusz Sendecki


Lis w Newsweeku: Wynik Pawła Kukiza jest fenomenalny. Pracował na niego Kukiz, ale też PO i PiS przez ostatnie osiem lat. Polacy są tym zmęczeni - mówi Tomasz Lis.

O wyniku II tury rozstrzygną wyborcy Pawła Kukiza - mówi redaktor naczelny "Newsweeka". Tomasz Lis podkreśla również, że jeszcze nigdy kandydat, który zajął trzecie miejsce nie miał tak dobrego wyniku. <<< TU LIS MA RACJĘ, WSZYSCY PÓJDĄ DO ANDRZEJA DUDY

Myli się Tomasz Lis. / Fenomenalny wynik Kukiza jest wynikiem "katastrofy" Korwina - Mikke wywołany przez red. Nichcika na neon24.pl publikacją poniższego YouTube, za co tenże red. Nichcik musiał z hukiem wylecieć, bo następną ofiarą miał być właśnie Kukiz. >> 574 posty / 1583 komentarze2 / 23867 odsłon / żydosyjoniści  >>>   http://nichcik.neon24.pl/


Wybór Prezydenta 2015 kształtuje stosunek do prywatyzacji lasów, dlatego Komorowski przegra.
 
 
 
06.05.2015 / Joachim Brudziński (Vice-Prezes PiS) wPolityce.pl: Znamy doniesienia, że w obozie Platformy powstał pomysł, by ten ostatni jeszcze istniejący obszar bogactwa narodowego, jakim są Lasy Państwowe przeznaczyć na odszkodowania i spłatę roszczeń powojennych. - I to jedynie wobec jednej grupy narodowościowej. (?)
 
Stawiamy tę kwestię, by Polakom uświadomić, że jeśli nie będziemy bronić naszego bogactwa, jakim są Lasy Państwowe, to zostanie to rozgrabione w taki sam sposób, jak rozgrabiono inny majątek państwowy. >>> http://wpolityce.pl/polityka/243490-joachim-brudzinski-nie-bedziemy-uczestniczyc-w-teatrze-sztabowcow-komorowskiego-nasz-wywiad
 
 
 

NICHCIKOWSZCZYZNA JAK MICHNIKOWSZCZYZNAPublicznie się opowiada za komuchami; "(...) Moim zdaniem wybór jest jeden: Albo Duda, albo dr. Ogórek (komuchy, ale polskie).". Dezawuuje polskiego lekarza użerającego się z esbeckim zarządem służby zdrowia. Cenzuruje aferę na Kolskiej i ołówkową.

MICHNIK Z NEON24.PL. STRASZNO, ŚMIESZNO, ANONYMOUSOWO.
 
Od kilku tygodni na NEon24.pl publikuje teksty osoba (lub grupa osób) pod michinkowsko się kojarzącym pseudonimem "Nichcik".

Robi to bardzo denerwująco, i męcząco, niechlujnie łącząc zbyt wiele wątków. Odniosłem wrażenie, że jest niezdarą małpującą takie sławy polskiego internetu jak Jeznach, Ruszkiewicz, czy Białas. Usiłowałem temu Panu zwrócić uwagę, po koleżeńsku poprosić, żeby się wyzbył tych manier, no i brzydkiej, źle się kojarzącej nazwy. Żeby się jakoś spolszczył, z Michinikiem kojarzyć przestał.

Ten Pan (lub grupa osób?) promuje Dudę, opluwa Korwina, sieje zamęt i... ćka.

To trzecie, owe ćkanie - jest najgorsze. Z punktu widzenia polskiej informacyjnej wojny obronnej (P.I.W.O.) Nichcik jest sabotażystą osłabiającym tkankę obronną narodu. Sążniste kobyły artykułowe Nichcika są upstrzone licznymi kolorowymi obrazkami i filmikami, czyta się je z męką, są za długie, za krzykliwe, nie wiadomo gdzie cytat, a gdzie komentarz. Owe ćkanie to jest klasyczny przykład "miksowania", czyli uprawiania plotki przez durnowate mieszanie tematów, poruszanie ich naraz. Taki "mikser" potrafi zepsuć każdą imprezę i spotkanie towarzyskie. To jest plaga od kilkudziesięciu lat, od kiedy telewizory zaczęły być używane. Na każdym weselu, stypie i chrzcinach osiemdziesiąt procent polskich imprezowiczów jest ładnie ubrana, cytuje esbeków z telewizji i robi to z katolickim nabożeństwem, nie zdając sobie sprawy, że jest tylko warstwą niewolników, których ta esbecja prowadzi na strzyżenie i na rzeź - jak masoneria w roku 1939-tym...

Nichcik cytuje również mnie, Sendeckiego. Najpierw mnie to cieszyło, ale obecnie już nie. Jak każdy uczciwy publicysta chcę, żeby moje slowa były cytowane, owszem. Ale nie zależy mi na taniej sławie, lecz na dotarciu do umysłów, a tego bycie cytowanym przez Nichcika-Miksera nie daje. Wręcz przeciwnie, bycie nachalnie cytowanym przez Nichcika daje efekt przeciwny. Normalny internauta może mnie utożsamiać z tym kimś i potraktować jako osobę szkodliwą, niepoważną.
Nad tym boleję bardzo.

Nichcik entuzjastycznie się opowiada za permanentną rewolucją, czyli destrukcją uprawianą przez WASP-ów i inne agentury przeciwko społeczeństwu. Moja rodzina rewolucję przeżyła i wie, że zgodnie z katolicką nauką - rewolucje pochodzą od Diabła. A zatem Nichcik opowiada się za diabelstwem. Dlatego przed nim ostrzegam.
 
[cytat, w którym AOFI "Nichcik" dezawuuje Sendeckiego, oszczerczo sugerując, że podlegam Slużbom Izraelskim i Prezydentowi Komorowskiemu;]

"(...) "REWOLUCJA" zaczyna się o 14:00 pod KPRM, chyba tam, gdzie stoi "Zielony Namiot" protestujących rolników, ... czyli tam, gdzie tak ochoczo biega Eugeniusz Sendecki. -  Zaczynam czuć czosnek, ... coś parszywego gotują w Belwederze!"


[koniec cytatu - cały tekst tutaj:
nichcik.neon24.pl/post/121770,26-kwietnia-wprowadza-sie-stan-anonymous-to-znaczy-teraz#]
A tutaj - cytat jak Nichcik szczerze publicznie się opowiada za komuchami; "(...) Moim zdaniem wybór jest jeden: Albo Duda, albo dr. Ogórek (komuchy, ale polskie).".

REASUMUJAC;

Nasz kolega z portalu NEon24.pl Nichcik dezawuuje polskiego lekarza użerającego się z esbeckim zarządem służby zdrowia. Cenzuruje aferę na Kolskiej i ołówkową. Wzywa do destrukcyjnej bolszewickiej rewolucji anonimowej, takiej za którą z definicji nie wiadomo kto będzie odpowiedzialny. Wszyscy porządni ludzie powinni działać odwrotnie: popierać dobre działania Sendeckiego, unikać działań anonimowych, agenturalnych.

No i - unikać ćkania intelektualnego modo Nichcik. Nichcący odkryłem nowe określenie, obok "michnikowszczyzna". Jest to określenie działań hasbarowskich - "nichcikowszczyzna".
Michnikowszczyzna i nichcikowszczyzna idą w parze...
/-/ Eugeniusz Sendecki

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od wczoraj
już tego typka nie ma...

Teraz musimy uważać na desant tej drobnicy żydobanderowskiej z niedrobionych.pl. Siedzą i gryzą paluchy i czekają na sygnał z GW/GP ale tamci bossowie mieli szabas i kazali czekać :)))))))
 • Anchor
  @Jarek Ruszkiewicz SL 10:48:32 - TRZEBA DOJŚĆ...
  Co to za grupa osób ten Nichcik? Kto za nim stał? Kto finansował?
  We wtorek filmuję o 12-tej wyrazy poparcia dla prokuratorów, którzy nie sfałszowali dokumentacji medycznej Szpitala Wolskiego. Boję się, że Nichciki przyjdą i zrobią mi krzywdę.
 • Anchor
  @Jarek Ruszkiewicz SL 10:48:32
  Tak jakoś Neon jakby "lżej" śmiga :)))
 • Anchor
  @Eugeniusz Sendecki 11:08:15
  proszę poprosić o obstawę husarii Korwina.

  dlaczego wywalono Nichcika , czy też sam zdezerterował ( ostatnia notka cos jakby to sugerowała ) ? Kłamał i manipulował notorycznie, wspierany przez nowe wcielenie Maxia von Sztyrlica.
  Czekał na potknięcie, żeby doskoczyć i zasypać mnie gradem cepów, ale na szczęście trzymałem Go na dystans punktując prawym prostym. Kilka kłamstw udało mi się wychwycić z tej niekończącej się litanii komentarzy, cytatów i zmanipulowanych filmów.
 • Anchor
  Panie Doktorze Sendecki...
  tak czy owak z Nichcikiem czy bez, popieranie JKMa jest chyba jakąś tragiczną pomyłką.
  Już samo zapowiadane pojawienie się antypolskiego (bo piewcy międzynarodówki kapitalistycznej) JKMa u manifestujących rolników jest chyba jaką trgifarsą? Zgodzi się Pan ze mną?
  Gdzie Pan tu widzi spójnośc w tym co głosi JKM z tym dramatycznym głosem obrony polskiej ziemi przed... międzynarodówką kapitalistyczną?
 • Anchor
  Kim, jak się teraz okazuje był Red. Nichcik
  W mojej skromnej ocenie, to dział PR Dudy. Jego tekstów nie warto było czytać, gdyż w większości przypadków powielał te same treści, zmieniając tylko tytuły.
  Po przegranych przez Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich PIS zrozumiał, że bez internetu można myśleć o wygranych. Wskazuje na to, korzystanie z modyfikowanych przez dział PR-PiS sondaży. Początkowo walczył z Komorowskim. Gdy okazało się, że JKM może stać się trzecim pretendentem do prezydentury, zaczął walkę z nim. Choć przez cały czas brzmiały nuty przeciw Komorowskiemu. Tak więc uderzał we wszystkich potencjalnych rywali Dudy. Kampania wyborcza nie odbywa się w płaszczyźnie dyskusji nad proponowanymi działaniami a tylko w płaszczyźnie brutalnego atakowania. O ile kandydaci atakują się w sposób w miarę parlamentarny, o tyle ich bojówki już nie przebierają w środkach. Przykładem może być zakłócanie spotkań wyborczych przez dowożoną autokarami tzw. "opinię publiczną". Stąd i tu red. Nichcik nie przebierał w środkach, atakował każdego, kogo uważał za potencjalne niebezpieczeństwo dla promowania jego idei. Stąd i Pan, choć nie jeden, stał się obiektem ataków.
 • Anchor
  Sławomir Zakrzewski w Braniewie na cmentarzu Żołnierzy Radzieckich
 • Anchor
  dziwny był koleżka
  powielał chaotycznie 'swoje' a w następnych tekstach robił z tego kolejny mix, powołując się sam na siebie. potrafił też w czasie rzeczywistym dyskusji, w czasie rozmowy z kimś równocześnie wycinać komenty, które nie pasowały mu do tezy. po pierwszej próbie dialogu spasowałem a i te mierne teksty omijałem. wyglądało na zadaniowca z manią wielkości aż zaczął się czepiać innych.
 • Anchor
  @PontoSarmata 13:51:21 - O, I TO JEST POZYTYWNY DIALOG POLSKO-ROSYJSKI
  I DIALOG KATOLICKO-PRAWOSŁAWNY
  Bardzo dobrze, że Zakrzewski tam jest, i że zabrał ze sobą Prezesa Lawinę, naszego blogera z NEon24.pl. Braniewo piękne okolice. Pamiętam, jak tam byłem we Fromborku na obozie harcerskim w roku 1986-tym.
  Czołem Wielkiej Polsce!
  My tu w Warszawie czekamy na Sławka z odpowiednim bannerem okolicznościowym na pogrzebie Bartoszewskiego. Może to będzie "ŁĄCZYMY SIĘ Z NASZYMI BRAĆMI W BULU"? Ten sam słynny banner z pogrzebu Mazowieckiego?
 • Anchor
  @Eugeniusz Sendecki 17:59:06
  Stosunki polsko-rosyjskie nabrzmiałe są obecnie, trudno racjonalnie zrozumiałym, napięciem, którego końca prawie nie widać. Naturalne od wieków sąsiedztwo i wiele lat dziedzictwa wspólnej historii – owszem często trudnej a nawet tragicznej dla obu państw i narodów; bliskość kultury i języka czy wreszcie naturalna serdeczność i otwartość ku sobie Polaków i Rosjan – to wszystko przenika dziś duch nieufności, zły duch, powiedzmy otwarcie – często świadomie rozniecany i podtrzymywany przez wiele wpływowych ośrodków polityczno-medialnych w Polsce, żywo przypominających czas „zimnej wojny”, który dla wielu z nich nie minął. Ten zły duch zatruwa klimat i codzienne życie Polaków i Rosjan, wytwarza stan przez zwykłych ludzi niezawiniony, stan, wobec którego nie wolno milczeć.
 • Anchor
  @komisarz 23:25:27
  Dużo tu u ciebie wzburzenia. Ale kierujesz je w niewłaściwą stronę. Neon to miejsce do prowadzenia rzeczowego dialogu, Forum Polaków. Tak o wydarzeniach z 1989 r., które w konsekwencji doprowadziły do likwidacji wielu gałęzi gospodarki konkurencyjnych wobec zachodu, masowej emigracji i wyprzedaży tego co pozostało pisał Adam Schaff:

  Powtarzam: „Solidarność” władzy nie wygrała, lecz otrzymała ją w podarunku i to faktycznie z rąk Moskwy. Że ja majaczę? Że chcę odjąć chwałę kombatantom i nie wiem co mówię? Słyszę już te głosy. Panowie, spokój, ja wiem i to z drobnymi szczegółami, wiem od bezpośrednich aktorów tych wydarzeń. (…). Inżynierem tej całej zabawy był gen. Kiszczak, on wymyślił Okrągły Stół (to był oryginalny wkład Polski do projektu Gorbaczowa), on namawiał.
 • Anchor
  @Jarek Ruszkiewicz SL 10:48:32
  Od wczoraj
  już tego typka nie ma...

  Jako jeden z nielicznych walczył tu klawiaturą przeciw sprzedaży
  ziemi i lasów, popierał A Dudę.

  Już lepiej się określić jako portal nazywając go typkiem nie mogliście

  typki
 • AnchorAnchor
  @rymark 09:10:31
  Duda obłuda i ułuda.
  Buda!
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz